W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Paulina Krzysiek i Jakub Masłowski wygrali III WTK kadetów w woj. małopolskim
Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 02 Lutego 2009
Paulina Krzysiek (KS Bronowianka Kraków) i Jakub Masłowski (UKS Zarabie Myślenice) wygrali III WTK kadetów w woj. małopolskim.
klasyfikacje:
kadetki:
1. KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
2. LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW
3. MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG
4. BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
5. GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
6. DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW
7-8.
KAWA KATARZYNA 18.09.94 MKS TARNOVIA TARNÓW
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
9-12.
OSIKA NATALIA 30.06.97 LKS OLIMPIA BUCZE
CIEŚLICA MARTYNA 20.03.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA
BRACH AGNIESZKA 02.08.95 MKS RADOŚĆ GORLICE
GRAJNY MARTA 24.10.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
13-16.
WEISS KINGA 30.09.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA
LECH ELŻBIETA 07.07.98 MKS TARNOVIA TARNÓW
FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
17-24.
WĄCHAŁA KAROLINA 17.09.96 UKS "ZENIT" KASINKA MAŁA
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KRZYSIEK KAROLINA 29.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
PIS AGNIESZKA 26.03.95 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
MIKOSZ ALEKSANDRA 04.03.96 LKS OLIMPIA BUCZE
25-28.
RUSIN JOLANTA 08.03.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KOSTRZEWA NATALIA 15.06.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
STACH ALEKSANDRA 14.06.96 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
NOWAK ANETA 30.12.94 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW
29-32.
JAMROŻY SARA 03.01.95 MKS RADOŚĆ GORLICE
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
PIOTROWSKA KINGA 06.03.98 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
BOLSĘGA IWONA 07.07.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
kadeci:
1. MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE
2. PIS MARCIN 19.05.96 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
3. OSIKA CEZARY 21.01.95 LKS OLIMPIA BUCZE
4. ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
5. MIKOSZ MICHAŁ 30.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE
6. SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW
7-8.
GAJDZIŃSKI MATEUSZ 26.03.95 MKS TARNOVIA TARNÓW
ORAWIEC ARKADIUSZ 25.08.95 MKS TARNOVIA TARNÓW
9-12.
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 UKS POLFIN OŚWIĘCIM
13-16.
PIĄSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
KACZOR JAN 11.01.96 UKS "JOLA" KRAKÓW
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
17-24.
DREWNIANY DAWID 16.06.94 MKS TARNOVIA TARNÓW
WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG
GIZA BARTOSZ 23.05.96 MKS "SKAWA" WADOWICE
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW
STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
GAJ DAMIAN 11.04.94 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
25-32.
MICHURA DAWID 13.03.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KCIUK KAMIL 08.02.94 MKS "SKAWA" WADOWICE
TROJANOWSKI ADRIAN 06.05.97 KS START NOWY SĄCZ
MONTSKO ARKADIUSZ 07.03.94 KS GORCE NOWY TARG
KĘSEK DAMIAN 19.09.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE
PIOTROWSKI PATRYK 18.01.97 MKS RADOŚĆ GORLICE
GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
OCIEPKA PAWEŁ 06.10.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
33-40.
LISOWSKI KRYSTIAN 18.02.96 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
ŹLEZARCZYK RAFAŁ 26.03.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE
KMIECIK GRZEGORZ 17.05.95 KS GORCE NOWY TARG
SIWEK MICHAŁ 23.04.94 KS START NOWY SĄCZ
KOSIENIAK MACIEJ 26.08.94 MKS KSOS KRAKÓW
CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
TROJANOWSKI KAMIL 09.04.94 KS START NOWY SĄCZ
PILCH ARTUR 10.02.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE
41-47.
MŁYNARCZYK PIOTR 24.10.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW
FIRLIT PRZEMYSŁAW 01.06.95 LKS OLIMPIA BUCZE
HELENIAK ADAM 05.06.95 UKS POLFIN OŚWIĘCIM
DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW
ŚWIECZKOWSKI KAJETAN 20.07.95 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
JACHYM PATRYK 06.09.95 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
Zostaw komentarz