...

Wyniki turniejów TOP 12 w woj. śląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 21 Stycznia 2009

Łukasz Gołda (KS Viret CMC Zawiercie), Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie Zdrój), Wojciech Roj (BISTS Bielsko-Biała), Daria Dawiec (RKS Cukrownik Chybie), Mateusz Błajet (BTTS Silesia Miechowice Bytom) i Patrycja Wiechuła (MOSiR Mysłowice) wygrali turnieje TOP 12 w woj. śląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice
2. Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój
3-4.
Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice
Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice
5-6.
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn
Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice
7-8.
Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec
Banaś Dominika 1997 UKS śak Sosnowiec
9-10.
Guzdek Natalia 1997 RKS Cukrownik Chybie
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice
11-12.
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom
2. Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice
3-4.
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry
5-6.
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Żywiec
Bieroński Arkadiusz 1996 ULKTS Pszczyna
7-8.
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory
Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice
9-10.
Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory
Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice
11-12.
Szuster Mateusz 1997 ULKTS Pszczyna
Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec

kadetki:
1. Dawiec Daria 1994 RKS Cukrownik Chybie
2. Baran Klaudia 1994 MOSiR Mysłowice
3-4.
Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa
Paszek Patrycja 1995 MKS Siemianowice Śląskie
5-6.
Legierska Gabryiela 1995 MKS Cieszko Cieszyn
Plinta Julia 1995 MKS Cieszko Cieszyn
7-8.
Łasa Weronika 1994 JKTS Jastrzębie Zdrój
Brańczyk Klaudia 1995 MKS Cieszko Cieszyn
9-10.
Basińska Ksymena 1994 MOSiR MOSM Tychy
Hanzel Natalia 1994 MOSiR Mysłowice
11-12.
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów
Szymczyk Marzena 1995 GKS Gwarek Ornatowice

kadeci:
1. Roj Wojciech 1994 BISTS Bielsko Biała
2. Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śląska
3-4.
Paszkiewicz Michał 1994 KS Viret CMC Zawiercie
Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry
5-6.
Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa
Wycisło Wojciech 1994 ŁKTS Piast Łaziska Górne
7-8.
Janeta Paweł 1994 LKS Rój Żory
Ramenda Adam 1995 UKS The Best Bestwinka
9-10.
Micherda Tymoteusz 1994 BISTS Bielsko Biała
Chorąży Maciej 1995 MOSiR MOSM Tychy
11-12.
Wąsik Michał 1995 MOSiR MOSM Tychy
Szydło Aleksandra 1995 UKS Huragan Sosnowiec

juniorki:
1. Adamaszek Beata 1992 JKTS Jastrzębie Zdrój
2. Urbańczyk Anna 1993 MOSiR Mysłowice
3-4.
Charkiewicz Marta 1991 RKS Cukrownik Chybie
Paluch Natalia 1991 JKTS Jastrzębie Zdrój
5-6.
Miklar Karolina 1993 JKTS Jastrzębie Zdrój
Zyła Joanna 1993 JKTS Jastrzębie Zdrój
7-8.
Paszek Aleksandra 1991 MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Wawrzyńczak Aleksandra 1993 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
9-10.
Knap Julia 1993 MOSiR Mysłowice
Wyrobek Sonia 1992 AKS Mikołów
11-12.
Friebe Dominika 1991 Pszczyna
Kurek Anna 1993 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice

juniorzy:
1. Gołda Łukasz 1991 KS Viret CMC Zawiercie
2. Mrozik Sebastian 1992 AKS Mikołów
3-4.
Duch Adam 1991 KS Viret CMC Zawiercie
Szata Łukasz 1991 KS Viret CMC Zawiercie
5-6.
Wróbel Paweł 1991 BISTS Bielsko Biała
Bartusik Marek 1992 UKS Wolej Ruda Śląska
7-8.
Malinowski Kacper 1993 KU AZS AJD Częstochowa
Kaszuba Mateusz 1992 MKS Skarbek Tarnowskie Góry
9-10.
Gałązka Tomasz 1993 LKS Grom Złota Dama Poczesna
Straszak Piotr 1992 MOSiR Mysłowice
11-12.
Koj Bartłomiej 1993 LKS Grom Złota Dama Poczesna
Burkacki Mateusz 1991 Ruda Śląska


Ilość komentarzy: 6

Dimitri napisał:
20 Stycznia 2009
IP: 80.54.11.*
Zawiercie Górą !! Szkoda Adama bo z tego co wiem miał troszeczkę pecha ,ale Gratuluję Łukaszowi

emtej napisał:
20 Stycznia 2009
IP: 77.87.137.*
11-12.
Friebe Dominika 1991 MKS Skarbek Tarnowskie Góry

chyba Pszczyna? ; >

Burkacki Mateusz 1991 TS Kuźnia Rybnik

chyba Ruda Śląska? ; >

w ogole, nie wiem gdzie duchu mial tam pecha, no ale..

hehe napisał:
20 Stycznia 2009
IP: 85.202.149.*
Kadeci- Miejsce 11-12 Szydło Aleksandra 1995 UKS Huragan Sosnowiec ??? ?hmmmm

krzysiek napisał:
21 Stycznia 2009
IP: 78.8.111.*
wojtek roj 1994

PawelG napisał:
21 Stycznia 2009
IP: 87.205.186.*
heh, podajcie mi co mam poprawic, wyniki wzialem z oficjalnego komunikatu tych zawodow, umieszczonego na stronie Slaskiego Zwiazku. Nie znam dat urodzenia oraz nazw klubow na pamiec

emtej napisał:
21 Stycznia 2009
IP: 77.87.137.*
Burkacki, to ten sam klub co Bartusik, wiec mozesz poprawic na pelna nazwe. ;d

Friebe Dominika1991ULKTS Pszczyna

tez mozesz poprawic. ;pp

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.