...

Szymon Surowiec i Klaudia Baran wygrali III WTK kadetów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 17 Stycznia 2009

Wyświetleń: 2019

Komentarzy: 2

Tagi:
WTK
śląskie
kadeci
Śląsk
Szymon Surowiec
Klaudia Baran

Szymon Surowiec (MOSiR Mysłowice) i Klaudia Baran (MOSiR Mysłowice) wygrali III WTK kadetów w woj. śląskim.

klasyfikacja:

kadetki:
1. Baran Klaudia 1994 MOSiR Mysłowice 60
2. Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 57
3. Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 54
4. Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa 52
5. Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice 50
6. Plinta Julia 1995 MKS Cieszko Cieszyn 48
7. Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 46
8. Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 44
9-12.
Hanzel Natalia 1994 MOSiR Mysłowice 40
Paszek Patrycja 1995 MKS Siemianowice 40
Brańczyk Klaudia 1995 MKS Cieszko Cieszyn 40
Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 40
13-16.
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 33
Guzdek Natalia 1997 RKS Cukrownik Chybie 33
Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice 33
Dawiec Daria 1994 RKS Cukrownik Chybie 33
17-24.
Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 24
Nikiel Dominika 1994 RKS Cukrownik Chybie 24
Banaś Dominika 1997 UKS Żak Sosnowiec 24
Szymczyk Marzena 1995 GKS Gwarek Ornontowice 24
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 24
Łasa Weronika 1994 JKTS Jastrzębie Zdrój 24
Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 24
Basińska Ksymena 1994 MOSiR MOSM Tychy 24
25-32.
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Dyrda Agnieszka 1996 ULKS Ligota 13
Niemczyk Marta 1994 UKS The Best Bestwinka 13
Mazur Sonia 1996 UKS The Best Bestwinka 13
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 13
Wojciechowska Sandra 1995 MOSiR Mysłowice 13
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 13
Wróbel Elżbieta 1994 SKS Spartakus Gliwice 13
33-39.
Kukiełka Justyna 1996 GKS Gwarek Ornontowice 8
Lysko Anna 1995 MOSiR MOSM Tychy 8
Czajkowska Angelika 1996 MOSiR MOSM Tychy 8
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Heller Izabela 1994 MKS Cieszko Cieszyn 8
Januś Weronika 1999 MOSiR MOSM Tychy 8
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 8



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. Surowiec Szymon 1995 MOSiR Mysłowice 60
2. Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 57
3. Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa 54
4. Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 52
5. Chorąży Maciej 1995 MOSiR MOSM Tychy 50
6. Janeta Paweł 1994 LKS Rój śory 48
7. Wycisło Wojciech 1994 ŁKTS Piast Łaziska Górne 46
8. Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 44
9-12.
Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
Czarnecki Michał 1994 ULKS Ligota 40
Micherda Tymoteusz 1994 BISTS Bielsko Biała 40
Ramenda Adam 1995 UKS The Best Bestwinka 40
13-16.
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 33
Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 33
Kudla Marcin 1994 MUKS Jedynka Pszów 33
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 33
17-24.
Kuś Aleksander 1994 MOSiR MOSM Tychy 24
Wąsik Michał 1995 MOSiR MOSM Tychy 24
Sadłocha Sebastian 1996 GKS Gwarek Ornontowice 24
Podkościelny Jakub 1995 MOSiR MOSM Tychy 24
Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 24
Fomin Andriej 1994 MOSiR Mysłowice 24
Pławecki Krzysztof 1994 AKS Mikołów 24
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 24
25-32.
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 13
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 13
Wandraj Marek 1996 LKS Rój śory 13
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 13
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 13
Noga Krzysztof 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 13
Hyba Rafał 1994 AKS Mikołów 13
33-48.
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 8
Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Kołaczek Michał 1994 BTTS Silesia Miechowice Bytom 8
Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 8
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Wojciechowski Kamil 1995 MOSiR Mysłowice 8
Górka Piotr 1995 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 8
Mastalski Marcin 1995 BISTS Bielsko Biała 8
Cecot Mateusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 8
Wrzeszcz Tymoteusz 1995 BISTS Bielsko Biała 8
Gerlich Mateusz 1994 MUKS Jedynka Pszów 8
Kurek Michał 1994 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 8
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 8
Kudełko Dariusz 1994 MKS Siemianowice Śl. 8
Pierwoła Jakub 1995 LKS Pogórze 8
49-64.
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 7
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 7
Konderak Dariusz 1997 LKS Orzeł Stanica 7
Wawrzyczek Patryk 1995 LKS Pogórze 7
Panek Paweł 1995 BISTS Bielsko Biała 7
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 7
Wrona Adrian 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 7
Caputa Michał 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 7
Fangor Michał 1994 AKS Mikołów 7
Popenda Piotr 1994 AKS Mikołów 7
Habryka Sebastian 1994 MOSiR Mysłowice 7
Salisz Dawid 1996 AKS Mikołów 7
Niemczyk Maciej 1994 UKS The Best Bestwinka 7
Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice 7
Kisielowski Bartosz 1995 MOSiR MOSM Tychy 7
65-75.
Fojcik Damian 1997 LKS Orzeł Stanica 5
Swakoń Mateusz 1996 ULKS Ligota 5
Pilich Bartłomiej 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
Pawlak Dominik 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
Duda Dawid 1997 LKS Orzeł Stanica 5
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 5
Zapart Wojciech 1994 LKS Orzeł Stanica 5
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 5
Zięba Aleksander 1999 MOSiR MOSM Tychy 5
Guja Wiktor 1994 AKS Mikołów 5
Sołtys Adrian 1994 JKTS Jastrzębie Zdrój 5


Ilość komentarzy: 2

kuroń napisał:
18 Stycznia 2009
IP: 85.89.175.*
no młody musiał wygrać

aa napisał:
18 Stycznia 2009
IP: 83.30.32.*
ale niespodzianek !!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.