...

Butterfly sponsoruje polskich dziennikarzy

Kategoria: Dziennikarze przy stołach - Kadra Polski Dziennikarzy / 31 Października 2005

Wyświetleń: 2590

Komentarzy: 0

Tagi:

31 października Polska Reprezentacja Dziennikarzy w tenisie stołowym podpisała umowę z firmą Butterfly, na mocy której, japońska firma będzie przez najbliższy rok sponsorować reprezentację Polski.


REKLAMA Czytaj dalej

– Firma Butterfly zapewni nam sprzęt oraz odpowiedni ubiór na wszystkie zawody. Mamy w tym roku kilka międzynarodowych imprez. Chcemy jak najlepiej wypaść w majowych Mistrzostwach Europy, gdzie w zeszłym sezonie zdobyliśmy trzy medale. Mam nadzieję, że współpracy ułoży nam się na tyle dobrze, że w kolejnych sezonach będziemy mogli liczyć na pomoc Butterfly – powiedział kapitan reprezentacji polski dziennikarzy, Paweł Gąsiorski.

Co roku podczas różnych imprez dla dziennikarzy, odbywają się eliminację do kadry. Obecnie kadra liczy 6 miejsc, jednak tylko dwóch kadrowiczów nie musi martwić się o miejsce w składzie. Są nimi: Wojciech Osiński z Gazety Wyborczej i Paweł Gąsiorski reprezentujący Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Magazyn Polski PingPong.

W Polsce firmę Butterfly reprezentuję firma GASPORT. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sponsora reprezentacji polskich dziennikarzy.