...

Mistrzostwa Mazowsza

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 14 Lutego 2005

Wyświetleń: 4840

Komentarzy: 0

Tagi:

13 lutego rozegrano Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Seniorów...


REKLAMA Czytaj dalej

Wyniki Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Seniorów rozegranych w dniu 13 lutego 2005 roku (hala widowiskowo-sportowa Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie, ul. Żółwińska 41):

- gra pojedyncza kobiet:

- turniej główny

1. PERZYNA Monika – GLKS Nadarzyn
2. SMĘTEK Marta – GLKS Nadarzyn
3. BĄK Natalia – GLKS Nadarzyn
4. FELIKS Milena – SKTS Sochaczew

- turniej eliminacyjny:

1. FELIKS Milena – SKTS Sochaczew
2. GRZYBOWSKA Katarzyna – MKS POGOŃ Siedlce

3-4.
SIKORSKA Magdalena - GLKS Nadarzyn
SABAT Katarzyna – SKS 40Warszawa

5-8.
KARKOSZKA Oktawia - GLKS Nadarzyn
ORMAN Martyna – GOSiR Piaseczno
SZCZERKOWSKA Magdalena - GLKS Nadarzyn
SZULC Adrianna - GLKS Nadarzyn

9-16.
JELONEK Katarzyna – SKS 40 Warszawa
DĄBROWSKA Dominika – SKS 40 Warszawa
LISTWON Katarzyna - GLKS Nadarzyn
DUDA Agnieszka - GLKS Nadarzyn
DĄBROWSKA Marta – KS SPÓJNIA Warszawa
GAWRYLCZYK Natalia – SKTS Sochaczew
JELONEK Magdalena - GLKS Nadarzyn
BARAŃSKA Katarzyna - GLKS Nadarzyn

- gra pojedyncza mężczyzn:

- turniej główny

1. KIEŁB Dariusz – ISRS CULANI Warszawa
2. MŁYNARSKI Filip – ISRS CULANI Warszawa
3. BUDZICH Dariusz – KS TUR Jaktorów
4. CZERNIAWSKI Marcin – KS TUR Jaktorów
5. KALITA Artur – KS TUR Jaktorów
6. SZACHNOWSKI Jacek – KS TUR Jaktorów

- turniej eliminacyjny:

1. SZACHNOWSKI Jacek – KS TUR Jaktorów
2. WALICHNOWSKI Cezary – KS SPÓJNIA Warszawa
3-4.
JAROSŁAWSKI Michał – KS SPÓJNIA Warszawa
KAWKA Marcin – LKS STEGNY Wyszogród

5-8.
SAGAN Jakub – MKS POGOŃ Siedlce
MARCZAK Adam – MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
ŁASZCZYŃSKI Karol – MLUKS Wąsewo
KUJAWA Artur – PLUKS Cieksyn

9-16.
KOPACKI Sebastian – NADWIŚLANIN Płock
ZIELIŃSKI Piotr – KS SPÓJNIA Warszawa
LISTWON Paweł – MLUKS Wąsewo
ZIELIŃSKI Wojciech – UKS KONTRA Zalesie Górne
PRZYBYŁOWICZ Marek – RKS MARYMONT Warszawa
ŁASZCZYŃSKI Rafał – MLUKS Wąsewo
SMYK Grzegorz – KS SPÓJNIA Warszawa
JANCZEWSKI Grzegorz SKS 40 Warszawa

- gra podwójna kobiet:

1. FELIKS Milena – SKTS Sochaczew / GAWRYLCZYK Natalia – SKTS Sochaczew
2. SABAT Katarzyna – SKS 40Warszawa / DĄBROWSKA Dominika – SKS 40 Warszawa
3. SIKORSKA Magdalena - GLKS Nadarzyn / BĄK Natalia – GLKS Nadarzyn
4. SZCZERKOWSKA Magdalena - GLKS Nadarzyn / KARKOSZKA Oktawia - GLKS Nadarzyn

- gra podwójna mężczyzn:

1. BUDZICH Dariusz – KS TUR Jaktorów / KALITA Artur – KS TUR Jaktorów
2. MŁYNARSKI Filip – ISRS CULANI Warszawa / KIEŁB Dariusz – ISRS CULANI Warszawa
3. CZERNIAWSKI Marcin – KS TUR Jaktorów / SZACHNOWSKI Jacek – KS TUR Jaktorów
4. KAWKA Marcin – LKS STEGNY Wyszogród / JANCZEWSKI Grzegorz – SKS 40 Warszawa

- gra mieszana:

1. FELIKS Milena – SKTS Sochaczew / CZERNIAWSKI Marcin – KS TUR Jaktorów
2. BĄK Natalia – GLKS Nadarzyn / KALITA Artur – KS TUR Jaktorów
3. GRZYBOWSKA Katarzyna – MKS POGOŃ Siedlce / SAGAN Jakub – MKS POGOŃ Siedlce
4. PERZYNA Monika – GLKS Nadarzyn / BUDZICH Dariusz – KS TUR Jaktorów