...

Krzysztof Studniarz i Adrianna Studniarz najlepszymi żakami II WTK na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 22 Grudnia 2008

Krzysztof Studniarz (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) oraz Adrianna Studniarz (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) wygrali II WTK żaków w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

żacy:
1. STUDNIARZ KRZYSZTOF 08.05.98 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 40
2. MAJEWSKI DANIEL 19.01.98 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 37
3. POPARDA MATEUSZ 21.04.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 35
4. JĘDREJKO HUBERT 10.08.98 KS AZS PW WROCŁAW 33
5. KOWALCZYK KACPER 02.08.98 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 32
6. CUPIAŁ KONRAD 07.02.98 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 31
7. ZIEMBICKI KAROL 25.06.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 30
8. WAPIŃSKI KAMIL 09.06.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 29
9-12.
CZUŁAJEWSKI DAWID 29.07.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 26
PAŹDZIOR BARTŁOMIEJ 23.03.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 26
RÓŻAK_K KONRAD 20.11.98 KU AZS UE WROCŁAW 26
KOZYRA MATEUSZ 25.01.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 26
13-16.
PISARSKI WOJCIECH 0 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 22
DRZYZGA_Km KAMIL 2000 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 22
KOZAK KAROL 05.01.00 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 22
GEŁESZ KRYSTIAN 17.04.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 22
17-24.
KROCZAK RAFAŁ 03.11.98 LKS ODRA GŁOSKA 16
JURKIEWICZ KAMIL 20.11.98 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 16
KOŁODZIEJCZYK MACIEJ 14.01.01 LKS ODRA GŁOSKA 16
GRZELAK DOMINIK 11.12.99 LZS ORION BUKOWICE 16
STOŁYHWO JAKUB 0 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 16
MOSIOŁEK SYLWESTER 01.09.98 KS KONFEKS LEGNICA 16
KOWALSKI JACEK 17.07.99 MKSTS POLKOWICE 16
GRZEGOREK ARKADIUSZ 11.03.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 16
25-32.
WOJTYŁA_N N ORBERT 12.12.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 8
ZIENIEWICZ MICHAŁ 28.07.98 KS AZS PW WROCŁAW 8
MARCJAN ADAM 1999 KS AZS PW WROCŁAW 8
SPERCZYŃSKI MACIEJ 11.07.01 MKS NYSA KŁODZKO 8
PAWŁOWSKI MICHAŁ 04.08.98 MKS NYSA KŁODZKO 8
DRZYZGA_Kc KACPER 2000 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 8
KASZUBA KACPER 06.08.00 MKS NYSA KŁODZKO 8
PROROK BARTOSZ 14.11.00 LZS ORION BUKOWICE 8
33-38.
KRZAK KONRAD 29.03.98 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 4
KURCZ MATEUSZ 11.11.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 4
KRAL MICHAŁ 17.07.99 LZS ORION BUKOWICE 4
BORYNIEC MARIUSZ 22.01.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 4
LUBAŃSKI ADAM 30.03.90 LZS ORION BUKOWICE 4
GRZESZCZUK DAMIAN 04.10.99 KS AZS PW WROCŁAW 4



REKLAMA Czytaj dalej



żaczki:
1. STUDNIARZ ADRIANNA 08.05.98 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 40
2. MELKUNYAN MONIKA 05.03.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 37
3. ANCYPA MARCELINA 23.01.98 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 35
4. UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 33
5. CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 32
6. MATWISZYN_N N ATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 31
7. KWIATKOWSKA U RSZULA 16.11.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 30
8. WIERZBICKA DOMINIKA 24.12.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 29
9-12.
MARTUSEWICZ BARBARA 00.08.98 KS AZS PW WROCŁAW 26
KŁOSOWSKA ALICJA 09.08.98 UKS  ŻAK GIERAŁTOWIEC 26
STACHERA_Mr M ARTA 05.06.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 26
BAŃKA DOMINIKA 10.03.99 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 26
13-16.
STACHERA_Mł M AŁGORZATA 18.10.99 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 22
CHMIELOWSKA DOROTA 28.07.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 22
JABŁOŃSKA ORNELA 05.01.00 KS AZS PW WROCŁAW 22
ROZMUS ALEKSANDRA 02.02.00 KS KONFEKS LEGNICA 22
17-18.
FIAŁKOWSKA KAROLINA 22.01.99 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 16
GRZELKA KORELIA 06.08.98 MKS NYSA KŁODZKO 16


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.