...

Srebrni medaliści z Pekinu zagrają w Grodzisku Mazowieckim

Kategoria: Liga profesjonalna - Liga Mistrzów / 17 Grudnia 2008

Szpadziści Adam Wiercioch, Radosław Zawrotniak, Tomasz Motyka i Robert Andrzejuk srebrni medaliści z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, będą specjalnymi gośćmi meczu szóstej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Bogorią Grodzisk Mazowiecki a niemieckim TTC Fulda-Maberzell.

Olimpijczycy, tuż przed głównym widowiskiem, rozegrają mini-turniej tenisa stołowego, którego stawką będzie Puchar Prezesa Bogorii.

Dodatkowo gorącą temperaturę w hali Bogorii zwanej "COPA CABANA” podniesie występ jednego z najbardziej utytułowanych tenisistów stołowych na świecie, Szweda Jan-Ove Waldnera. W umiejętnościach i doświadczeniu tego zawodnika Niemcy upatrują swoje szanse w spotkaniu z rewelacją tegorocznej Ligi Mistrzów, grodziską Bogorią.REKLAMA Czytaj dalejPolacy jednak już wielokrotnie pokazali, że są wstanie rywalizować z najlepszymi drużynami w Europie. W szczególności ważna będzie dyspozycja reprezentanta Polski - Wang Zeng Yi, pieszczotliwie nazywanego "Wandżim”, który wraz z Hongkończykiem Cheung Yukiem stanowi o sile Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Oprócz nich, w barwach aktualnego mistrza Polski, na pewno zobaczymy Czecha Martina Olejnika. Czeski pingpongista pokazał już w obecnej edycji Ligi Mistrzów, że potrafi zdobywać punkty dające zwycięstwo polskiemu zespołowi.

Na Galę Ligi Mistrzów zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego w niedzielę 21 grudnia o godz. 11.00 (hala OSiR ul. Westfala 3). W trakcie meczu przewidziane są konkursy dla kibiców oraz aukcja charytatywna cennych przedmiotów, z której pieniądze zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Ilość komentarzy: 4

tsp napisał:
18 Grudnia 2008
IP: 79.187.79.*
pieszczotliwie to można nazywać pieska, kotka albo swojego wacka!

PawelG napisał:
18 Grudnia 2008
IP: 77.254.5.*
To sobie go jakos pieszczotliwie nazwij

Rafał napisał:
20 Grudnia 2008
IP: 83.14.123.*
Czy będzie jakaś transmisja w TV?

fdf napisał:
21 Grudnia 2008
IP: 83.25.47.*
bedzie cos w tv??/

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.