...

Marta Kanak i Adrian Łagożny najlepszymi kadetami II WTK na Lubelszczyźnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 23 Listopada 2008

Wyświetleń: 1766

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
lubelskie
kadeci
Marta Kanak
Lubelszczyzna
Adrian Łagożny

Marta Kanak (LKS Tajfun Ostrów Lubelski) i Adrian Łagożny (KKS Sygnał Lublin) wygrali II WTK kadetów w woj. lubelskim.

klasyfikacje:

kadeci:
1. Łagożny Adrian    12.94    KKS Sygnał Lublin
2. Kleczkowski Kamil    06.94    KKS Sygnał Lublin
3-4.
Stepuch Dominik    05.95    UKS Gościeradów
Stepuch Radosław    05.95    UKS Gościeradów
5-6.
Lach Bartłomiej    09.94    UPKS Arka Ryki
Reszka Marcin    07.96    KKS Sygnał Lublin
7-8.
Świrgoń Adam    05.94    KKS Sygnał Lublin
Kowalczyk Konrad    03.97    UPKS Arka Ryki
9-12.
Zięba Marek    07.94    SL Salos Kalina Lublin
Jaguś Piotr    08.95    UKS Bobry Bobrowniki
Olszewski Mateusz    03.94    ULKS Dębowica
Kępa Robert    08.94    LUKS Kłos Wola Skromowska
13-16.
Wójcik Paweł    06.97    UKS Dystans Niedźwiada
Plichta Adrian    12.97    LUKS Stróża
Kozłowski Dawid    04.95    LUKS Stróża
Bernat Łukasz    09.95    UKS Wola Osowińska
17-24.
Miłosz Hubert    03.98    UKS Legion Grabów Szlachecki
Nurzyński Mariusz    01.95    ULKS Dębowica
Pawłowski Artur    10.95    UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska
Madeja Dawid    10.95    UKS Żaczek Fajsławice
Urban Mateusz    01.95    KS Perła Rokitno
Piasecki Bartosz    10.94    UKS Bobry Bobrowniki
Żuk Aron    12.95    GLKS Felix Rossosz
Kozłowski Marcin    01.97    LUKS Stróża
25-32.
Wolniarczyk Rafał    06.97    UKS Bobry Bobrowniki
Grądziel Cezary Arkadiusz    08.97    UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska
Hodun Bartłomiej    04.97    UKS Legion Grabów Szlachecki
Piśkiewicz Paweł    08.95    UKS Żaczek Fajsławice
Węgrzyn Karol    04.94    UKS Żaczek Fajsławice
Janiszek Rafał    04.95    UKS Legion Grabów Szlachecki
Woliński Hubert    06.95    ULPKS EKO Jelnica
Jaśkowski Kamil    09.94    UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska
33-40.
Włodek Patryk    06.95    MKS Lewart Lubartów
Rachoń Damian    04.94    ULKS Dzierzkowice
Powroźnik Przemysław    02.95    MKS Lewart Lubartów
Rymuszko Konrad    07.96    ULPKS Siemień
Gładkowski Jakub    03.97    ULKS Dzierzkowice
Kulik Marek    01.97    UKS Wola Osowińska
Chodorowski Michał    04.96    UKS Ruch Lublin
Stasiewicz Zbigniew    06.96    UPKS Dawid Tarnogród
41-48.
Gąska Bartłomiej    03.98    UPKS Arka Ryki
Bartoś Michał    10.97    UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska
Woliński Krystian    02.97    ULPKS EKO Jelnica
Zieliński Paweł    03.97    MKS Lewart Lubartów
Gąska Mateusz    02.97    UPKS Arka Ryki
Włoch Dawid    07.95    SKS Junior Łucka
Ciba Łukasz    09.94    LUKS Stróża
Wysokiński Sebastian    07.95    ULPKS Siemień
49-60.
Dołężka Mateusz    03.97    UKS Legion Grabów Szlachecki
Gancarz Mateusz    09.97    UPKS Dawid Tarnogród
Koza Patryk    05.97    UPKS Dawid Tarnogród
Skrzyński Mateusz    02.96    UKS Sosnówka
Dudek Przemysław    06.94    ULKS Dzierzkowice
Michaluk Piotr    10.94    ULPKS EKO Jelnica
Kowalczyk Radosław    09.94    UKS Legion Grabów Szlachecki
Wajs Krystian    09.95    UKS Ruch Lublin
Kulbaka Krzysztof    09.95    UKS Żaczek Fajsławice
Lesisz Rafał    05.94    SKS Junior Łucka
Bernat Przemysław    11.98    SKS Junior Łucka
Baranowski Mateusz    04.00    UKS Dystans Niedźwiada



REKLAMA Czytaj dalej



kadetki:
1. Kanak Marta    01.96    LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2. Drózd Ilona    02.94    UKS Legion Grabów Szlachecki
3-4.
Gruza Honorata    01.94    UKS Legion Grabów Szlachecki
Głodek Kamila    06.96    UPKS Arka Ryki
5-6.
Kulbaka Kamila    03.94    UKS Żaczek Fajsławice
Baranowska Dagmara    01.97    UKS Dystans Niedźwiada
7-8.
Rzęsa Sylwia    11.94    ULKS Dzierzkowice
Pasicka Patrycja    07.95    UKS Żaczek Fajsławice
9. Kozieł Klaudia    01.95    UPKS Arka Ryki
10. Szczygielska Ewelina    01.94    UKS Tajfun Miłków
11-12.
Wesołek Ewelina    11.96    UPKS Arka Ryki
Szymańska Anita    09.96    UPKS Arka Ryki
13-16.
Kapeluszna Klaudia    10.95    UKS Żaczek Fajsławice
Jedut Ewelina    02.94    UKS Żaczek Fajsławice
Gajaszek Kinga    11.94    UKS Legion Grabów Szlachecki
Koc Agnieszka    05.95    UKS Żaczek Fajsławice
17-24.
Lalak Karolina    06.98    KKS Sygnał Lublin
Kuchnio Joanna    10.97    UPKS Arka Ryki
Walczak Kornelia    02.97    UKS Bobry Bobrowniki
Urban Patrycja    05.97    MKS Lewart Lubartów
Wertejuk Monika    04.95    UKS Hetman Sosnówka
Sowa Ewa    02.94    UKS Legion Grabów Szlachecki
Gaszewska Aleksandra    07.94    ULPKS EKO Jelnica
Szabłowska Joanna    02.94    KKS Sygnał Lublin
25-32.
Cholewa Martyna    06.97    UKS Bobry Bobrowniki
Szczerepa Gabriela    04.97    SKS Junior Łucka
Sagan Daria    08.97    SKS Junior Łucka
Bordzoł Katarzyna    09.97    SKS Junior Łucka
Harasimowicz Beata    03.94    ULPKS EKO Jelnica
Zykubek Agnieszka    08.94    UKS Legion Grabów Szlachecki
Bielesza Dorota    03.95    UKS Żaczek Fajsławice
Jałtuszyk Magdalena    05.94    ULPKS EKO Jelnica
33-37.
Bernat Amanda    01.97    SKS Junior Łucka
Wojtal Nikola    06.97    UPKS Arka Ryki
Karpiuk Paula    06.95    UKS Hetman Sosnówka
Łojewska Klaudia    07.94    UKS Hetman Sosnówka
Powroźnik Aleksandra    05.00    UKS Dystans Niedźwiada


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.