...

Piotr Pielaciński 'nowym' przewodniczącym kolegium sędziów PZTS

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 20 Października 2008

19 października w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Ponownie przewodniczącym kolegium sędziów został Piotr Pielaciński.


REKLAMA Czytaj dalej

Oprócz tego sędziowie spośród 30. delegatów wybrali nowe kolegium, w składzie: Stefan Kostur, Andrzej Glapa, Adam Krupiarz, Henryk Oleksiak, Krystian Kilar i Jacek Wilk.

Wszystkim wybranym gratulujemy oraz życzymy owocnej i uczciwej pracy.


Ilość komentarzy: 4

NAMOR napisał:
21 Października 2008
IP: 83.26.3.*
Wybrano nowe Kolegium. W oczach wyborców uznania nie znalazła działalność Zbigniew Zalesińskiego, który wielokrotnie reprezentował polskich sędziów na zawodach międzynarodowych i olimpiadach. Wniósł on do pracy Kolegium i sędziów procedury jednolitych zachowań na imprezach centralnych. Często tłumaczył zawiłości przepisów. Ale nikt nie lubi, aby mu zwracano uwagę, co często pan Zbyszek czynił. To stało się przyczyną jego relegowania z Kolegium. Zastanowić się warto, co wnosi do pracy Kolegium p. Stefan Kostur ze Śląska. Moim zdaniem absolutnie nic!!! Dba jedynie o to, aby być zwalnianym ze sprawdzianów licencyjnych, być powoływanym na imprezy centralne i otrzymywać jak najwięcej sędziowań ligowych. Uważam, że brak Zalesińskiego, a pozostawienie Kostura to duża pomyłka w wyborze członków nowego Kolegium.

sędzia napisał:
21 Października 2008
IP: 87.205.171.*
Gratuluję wybranym. Tak samo skostniały układ będzie w wyborach do PZTS. Większość sędziów to i tak panowie to emeryci, sfrustrowani przez życie, albo co gorsza emerytowani wojskowi

zzz napisał:
22 Października 2008
IP: 78.8.118.*
Nie wazne czy emerycie ,najwazniejsze to to ze potrafia zrozumiec samych zawodnikow i nie szkodzic im.Co do pana Zalesinskiego nie mozna o nim tego powiedziec.I sluszna racja ze sie tam nie znalazl,dopiero by pokazywal swoje JA.A wiadomo takich ludzi swiatek sportowy i nie tylko nie toleruje i nie chce.Po prostu trzeba byc normalnym czlowiekiem co wsrod sedziow tej dyscypliny malo jest takich gwiazdorow jak pan Zalesinski.Sam sie do tego przyczynil ,ze jest w tym swiadku tego sportu tak oceniany i nie lubiany.A szkoda bo fachowiec jeden z najlepszych w Polsce.

koko napisał:
23 Października 2008
IP: 93.133.70.*
Pan Zalesinski to najwiekszy popeliniarz.Nie chcemy takich sedziow

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.