...

Marek Stępień wygrał 2. GP Łodzi amatorów

Kategoria: Zawodnicy - Amatorzy / 20 Października 2008

Marek Stępień wygrał drugi turniej z cyklu Grand Prix Łodzi amatorów w tenisie stołowym. Stępień w finale pokonał Waldemara Uścińskiego 3:0. W zawodach wystratowało 87. zawodników i zawodniczek.


REKLAMA Czytaj dalej

Klasyfikacja:
1. Stępień Marek         
2. Uściński Waldemar     
3. Placek Krzysztof      
4. Kalina Leszek         
5-6.
Gajewicz Konrad       
Ostrowski Dawid       
7-8.
Izdebski Sławomir     
Placek Jakub          
9-12.
Bartłomiejczyk Jarosław
Ciesiołkiewicz Waldemar
Myczka Przemysław     
Rudak Mateusz         
13-16.
Konecki Adam          
Śniady Kacper         
Wroński Piotr         
Wrzosek Andrzej       
17-24.
Kasza Dominik         
Kowalski Mateusz      
Ługowski Jarosław     
Przesmycki Przemysław 
Stefańczyk Bogusław   
Szymaniak Dariusz     
Wójcik Paweł          
Zimny Jan             
25-32.
Dubiela Jacek         
Jagodzińska Klaudia   
Jarosik Kacper        
Kulawiński Michał     
Lewandowska Iwona     
Marciniak Zbigniew    
Sobczak Edward        
Wasiak Roman          
33-40.
Bakalarski Łukasz     
Filipczak Jacek       
Orzechowski Zdzisław  
Porzucek Bartek       
Rybikowski Szymon     
Skowroński Wojciech   
Soduła Mariusz        
Winnicki Damian
41-48.
Jarmakowski Kamil     
Kopczyński Jerzy      
Mazur Paweł           
Nieć Andrzej          
Pączek Piotr          
Szymkowski Kamil      
Wawrzyniak Zbigniew   
Zbrojewski Aureliusz  
49-50.
Szcześniak Karol      
Dobrogoszcz Kamil     
51-52.
Wróbel Jerzy          
Źródlak Ryszard       
53-56.
Korzeniewski Marcin   
Ługowska  Natalia     
Maczużak Bartek       
Siniarski Dariusz     
57-64.
Banaszczyk Michał     
Bator Mateusz         
Kubis Jacek           
Marchwicki Paweł      
Podolski Adrian       
Prusinowski Krzysztof 
Wojciechowski Wojciech
Worpus Sławomir       
65-80.
Banasiak Łukasz       
Dębowski Krzysztof    
Duda Ernest           
Duraj Andrzej         
Fałek Fabian          
Głobiński Dariusz     
Góralczyk Łukasz      
Haniecki Damian       
Kiciński Ryszard      
Łaski Wiesław         
Marciniak Iza         
Okupski Zbigniew      
Pytkowski Tadeusz     
Sokołowski Witold     
Sułkowski Jacek       
Tomczyk Rafał         
81-87.
Blaszczyk Patrycja    
Błaszczyk Dagmara     
Ceramka Waldemar      
Kalinowski Tomasz     
Ługowski Artur        
Makówczyński Bartek   
Polit Daniel          
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.