...

Aleksandra Ciołko, Jakub Włostowski, Izabela Szeligowska i Tomasz Tomaszewski wygrali I WTK żaków i skrzatów na Podlasiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 17 Października 2008

Aleksandra Ciołko (Płomień Dobrzyniewo) i Jakub Włostowski  (KTS Wysokie Mazowieckie) wśród żaków oraz Izabela Szeligowska (UKS Piatka Łomża) i Tomasz Tomaszewski (SP Wólka) wśród skrzatów wygrali I WTK w woj. podlaskim.

Klasyfikacje:

żaczki:
1. Ciołko Aleksandra 1998 Płomień Dobrzyniewo 30
2. Zimnoch Izabela 1999 UKS Ósemka Białystok 27
3. Nowosadko Kamila 1998 UKS Remik Stary Folwark 25
4. Sośniuk Wiktoria 1999 ULKS Kolejarz Czeremcha 23
5. Sakowicz Ewelina 1999 MKS Eurocentr Suchowola 21
6. Budenas Karolina 1999 MOSiR Dwójka Grajewo 19
7. Halicka Sylwia 1999 Tur Czerwonka 16
8. Płońska Klaudia 1998 UKS Lider Dąbrówka Kościelna 16
9-12.
Prokorym Dominika 1998 LUKS Tempo Sidra 13
Jarmoszko Agnieszka 1998 MKS Eurocentr Suchowola 13
Hołubowicz Oliwia 1999 UKS Remik Stary Folwark 13
Komendant Patrycja 1999 Tur Czerwonka 13
13-16.
Kułakowska Anna 1999 Tur Czerwonka 10
Olechno śaklina 1998 LUKS Tempo Sidra 10
Żadziłko Magdalena 2000 MKS Eurocentr Suchowola 10
Stańczyk Magdalena 1999 ULKS Kolejarz Czeremcha 10
17-24.
Lesiecka Diana 1998 ULKS Kolejarz Czeremcha 8
Jawdosiuk Aneta 1999 ULKS Kolejarz Czeremcha 8
Turkiewicz Sylwia 1999 ULKS Kolejarz Czeremcha 8
Bielawska Natalia 1998 MKS Eurocentr Suchowola 8
Omilianowicz Oliwia 1999 UKS Remik Stary Folwark 8
Tomaszewska Joanna 1999 UKS Remik Stary Folwark 8
Makowska Dominika 1999 UKS Remik Stary Fol. 8
Głowicka Magdalena 1999 Tur Czerwonka 8
25. Hakało Martyna 1999 SP Wólka 6



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1. Włostowski Jakub 1999 KTS Wysokie Mazowieckie 30
2. Przestrzelski Łukasz 1998 Orkan Mścichy 27
3. Kanoza Piotr 1998 UKS Białobrzegi 25
4. Klejno Bartłomiej 1999 Tur Czerwonka 23
5. Wojno Dawid 1998 UKS Lider Dąbrówka Kościelna 21
6. Szubzda Jakub 1998 MKS Eurocentr Suchowola 19
7. Jarmołowicz Dawid 1998 MKS Eurocentr Suchowola 16
8. Poszyler Adam 1998 Orkan Mścichy 16
9-12.
Sikora Kacper 1998 Czarni Czarna Białostocka 13
Rusiłowicz Paweł 1999 UKS Białobrzegi 13
Łaniewski Mateusz 1998 UKS Białobrzegi 13
Chaniewski Mateusz 1998 Kolejarz Czeremcha 13
13-16.
Kasjanowicz Adam 1998 UKS Netta 10
Piluk Przemysław 1999 Tur Czerwonka 10
Kownacki Damian 1998 Orkan Mścichy 10
Deroń Adrian 1998 MOSiR Dwójka Grajewo 10
17-24.
Sztyblewski Tomasz 1998 MOSiR Dwójka Grajewo 8
Zysk Jakub 1998 UKS Lider Dąbrówka Kościelna 8
Wróbel Adam 1999 Płomień Dobrzyniewo 8
Kopciewski Dawid 1998 Sparta Korycin 8
Filipkowski Konrad 1998 Sparta Korycin 8
Swienc Patryk 1999 Sparta Korycin 8
Rzemieniecki Marek 1998 Płomień Dobrzyniewo 8
Acewicz Marcin 1998 LUKS Tempo Sidra 8
25-27.
Roszkowski Damian 1998 LUKS Tempo Sidra 6
Kretowicz Karol 1999 SP Wólka 6
Tyczyno Eryk 1999 Kolejarz Czeremcha 6

skrzaci:
1. Tomaszewski Tomasz 2000 SP Wólka 16
2. Małyszko Konrad 2000 Tur Czerwonka 15
3. Stankiewicz Damian 2000 Tur Czerwonka 14

skrzatki:
1. Szeligowska Izabela 2000 UKS Piątka ŁomŜa 16
2. Żadziłko Magdalena 2000 MKS Eurocentr Suchowola 15
3. Hakało Agata 2000 SP Wólka 14
4. Lipska Ewelina 2001 MKS Eurocentr Suchowola 13
5. Byszczuk Magdalena 2000 ULKS Kolejarz Czeremcha 12
6. Kalska Magdalena 2000 UKS Piątka Łomża 11
7. Romańczuk Aleksandra 2000 ULKS Kolejarz Czeremcha 10
8. Chmielewska Paulina 2001 MKS Eurocentr Suchowola 9
9. Grabowiecka Anna 2001 MKS Eurocentr Suchowola 8
10. Żadziłko Beata 2001 MKS Eurocentr Suchowola 8


Ilość komentarzy: 11

fd napisał:
17 Października 2008
IP: 80.54.236.*
wiadomo było że Olka wygra WTK. nie przegrała żadnego seta szacunek

see napisał:
19 Października 2008
IP: 79.185.173.*
nowa gwiazdka bedzie

ziom napisał:
19 Października 2008
IP: 87.119.53.*
ja 5 w żakach

ziom napisał:
30 Października 2008
IP: 79.185.251.*
Olka górą ! ! !

Aśka napisał:
06 Stycznia 2009
IP: 91.94.23.*
no spoko gra Czerwonka wymiata

myszka napisał:
06 Stycznia 2009
IP: 91.94.23.*
ten Klejno nie zle gra hehe

Olka górą napisał:
31 Lipca 2009
IP: 79.185.244.*
Płomień

inomanka napisał:
09 Października 2009
IP: 91.94.231.*
za płomien nic zza slawe nic to sciema

inomanka napisał:
09 Października 2009
IP: 91.94.231.*
za sacone 1-sze miejsce nie chce c ale tak je wygrałam w Skrzeszewach nie przechwalajac sie powieniem i tak wygrac Ciołko Aleksandra 1998 Płomień Dobrzyniewo 30

iomanka napisał:
09 Października 2009
IP: 91.94.231.*
papa za jutro moze znajde te strone:_ papa

gghhhhh napisał:
03 Listopada 2011
IP: 79.185.237.*
super

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.