...

Konkurs fotograficzny dla Użytkowników PINGPONG.COM.PL

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 06 Października 2008

Magazyn Polski PingPong wraz z krakowską firmą Inters.pl ogłasza konkurs fotograficzny dla Użytkowników portalu, w którym główną nagrodą jest okładzina z wbudowanym efektem świeżego kleju - Dawei Inspirit Quattro Ultralight.


REKLAMA Czytaj dalej

Przewodnim tematem konkursu fotograficznego jest "PingPong okiem mojego aparatu”. W zabawie może uczestniczyć każdy. Zdjęcia należy umieszczać na naszym forum internetowym, w specjalnie przygotowanym pod konkurs temacie (kliknij TUTAJ po szczegóły).

- Chodzi nam o zdjęcia związane z tenisem stołowym. Mogą być to jakieś ładne fotografie z zawodów tenisa stołowego czy też osób uprawiających ten sport, np. pod blokiem – powiedział Paweł Gąsiorski, organizator konkursu.

Jury konkursu, w skład którego wchodzą: Paweł Gąsiorski, Wojciech Wojtasiński i Piotr Trzciński; wybierze trzy najładniejsze zdjęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni okładzinami do tenisa stołowego. Konkurs potrwa do końca października.


Ilość komentarzy: 6

grześ tarnogród napisał:
03 Października 2008
IP: 88.199.108.*
fajniasty konkurs ,bierzemy w nim udział,mam jeszcze pytanie , panie Pawle czy mistrzostwa europy będą pokazywane w telewizji?Jeśli tak to proszę o info,pozdrawiam

PawelG napisał:
03 Października 2008
IP: 87.205.220.*
Oczywiscie, ze beda. Stacja Europsport przeprowadzi relacje. Wkrotce bedzie info na pingpongu

grześ napisał:
03 Października 2008
IP: 88.199.108.*
dzięki będę śledził

nagroda napisał:
07 Października 2008
IP: 83.12.178.*
idea znakomita. ale Dawei Inspirit Quattro Ultralight? o matkooo a co to jest? może lepiej w konkursie fotograficznym jakiś statyw, torbę, filtr, kartę pamięci (...) na nagrodę przeznaczyć? okładzina jest dobrą nagrodą w TURNIEJU tenisa stołowego - w konkursie fotograficznym to chyba nie bardzo? to tak jakby w przyrodniczym konkursie fotograficznym nagrodą była smycz albo kaganiec ... a przecież nie każdy kto fotografuje ma w domu kota ...

PawelG napisał:
07 Października 2008
IP: 77.253.243.*
A wiesz co to jest za okladzina? Bo w Polsce jej jeszcze nie ma, ma byc od listopada. Krytykujesz cos, o czym nie masz pojecia a co do nagrod, prowadze portal zwiazany z tenisem stolowym, a nie z fotografia

prezooo napisał:
07 Października 2008
IP: 83.12.178.*
czy ja coś krytykuję? podpowiadam raczej. zdjęcia robią fotografowie - służy do tego najczęściej aparat fotograficzny, chociaż niekoniecznie i nie tylko. dlatego skoro przedmiotem konkursu są ZDJĘCIA to przyjęte jest, że nagroda ma coś z robieniem ZDJĘĆ wspólnego. I co z tego że konkurs jest ogłoszony na stronie tenisa stołowego? konkurs dotyczy ZDJĘĆ. stąd moja uwaga. A pojęcie o tym i o tamtym jakieś mam. nie irytuj się tak bardzo bo to niezdrowe jest.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.