...

Dawid Jordan i Zuzanna Wojtkowska najlepszymi żakami I WTK w woj. kujawsko-pomorskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 29 Września 2008

Wyświetleń: 2393

Komentarzy: 3

Tagi:
WTK
żacy
kujawsko-pomorskie
Zuzanna Wojtkowska
Dawid Jordan

Dawid Jordan (LUKS Chełmno) i Zuzanna Wojtkowska (Start Lubraniec) wygrali I WTK żaków w woj. kujawsko-pomorskim.

Klasyfikacje:

żaczki:
1. Wojtkowska    Zuzanna    Start Lubraniec    1999
2. Graczyk    Joanna    IKTS Noteć    1998
3. Swiatowa    Dorota    UZTS Barcin    1998
4. Dziadkowiec    Aneta    LUKS Chełmno    1999
5. Szczuka    Agata    LUKS Chełmno    2000
6. Kocoń    Sandra    LUKS Chełmno    2000
7. Szatkowska    Natalia    LUKS Chełmno    1999
8. Hennig    Katarzyna    LUKS Chełmno    1999
9. Matuszak    Dominika    IKTS Noteć    1998
10.Płachta    Kinga    LUKS Chełmno    1998
11-12.
Gaca    Alicja    UZTS Barcin    2000
Kwiatkowska    Alicja    LUKS Chełmno    2000
13-16.
Zakaszewska    Jolanta    UZTS Barcin    1998
Łożyńska    Agata    UZTS Barcin    2000
Skrzypacz    Julia    Tytan    1999
Kaczmarzyk    Agata    Start Lubraniec    1998
17-24.
Łożykowska    Weronika    IKTS Noteć    1999
Błażejewicz    Zuzanna    LUKS Chełmno    2001
Witkowska    Dagmara    Orzeł Kcynia    2000
Siwiec    Daria    IKTS Noteć    2000
Jeziorowska    Oliwia    IKTS Noteć    1999
Nogowska    Weronika    Orzeł Kcynia    1999
Pulikowska    Julia    Orzeł Kcynia    1999
Sadowska    Weronika    IKTS Noteć    2000
25. Wysocka    Kinga    Orzeł Kcynia    1999



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1. Jordan    Dawid    LUKS Chełmno    1998
2. Gronowski    Wojciech    LUKS Chełmno    1998
3. Chojecki    Jakub    Elektryk    1998
4. Węderlich    Damian    Elektryk    1998
5. Herbut    Patryk    LUKS Chełmno    1998
6. Strycharski    Filip    Tytan    1998
7. Byczkowski    Michał    Emdek    1998
8. Maćkowski    Dawid    Luks Chełmno    1999
9. Wesołowski    Filip    Piast Łasin    1998
10. Zawadziński    Paweł    Emdek    1999
11-12.
Szatkowski    Dominik    Tytan    1999
Hesselfalk    Bartłomiej    Tytan    1999
13-16.
Makowski    Kacper    Piast Łasin    1998
Jaszewski    Paweł    Piast Łasin    1999
Cholewiński    Mateusz    Tytan    1998
Jackowiak    Karol    Tytan    2000
17-24.
Langa    Dominik    Tajfun Śmiłowce    1998
Konieczka    Jonatan    Kusy    1998
Drzycimski    Karol    Kusy    1999
Olszewski    Marcin    Emdek    2001
Kamiński    Dominik    Tajfun Śmiłowce    1998
Gotowalski    Szymon    Sokół    1999
Sławianowski    Hubert    Start Lubraniec    1999
Wisniewski    Patryk    Elektryk    1998
25-32.
Kowalczyk    Jacek    UZTS Barcin    1999
Wisniewski    Patryk    Kusy    1998
Bosak    Sebastian    Emdek    1998
Polewski    Patryk    Sokół    1999
Kudłacz    Patryk    Tytan    1998
Wolski    Radosław    Emdek    1998
Rogowicz    Igor    Tajfun Śmiłowce    1998
Gabryszewski    Hubert    Sparta Nakło    1998
33-43.
Miloch    Wojciech    Kusy    1998
Czyżewski    Patryk    Tajfun Śmiłowce    1998
Zmysłowski    Jan    Tytan    1998
Fuja    Paweł    Sparta Nakło    1998
Woźnica    Waldemar    Tajfun Śmiłowce    2000
Jąkalski    Adrian    Emdek    2000
Cabański    Jarosław    Elektryk    2001
Koralewski    Radosław    Tajfun Śmiłowce    1998
Poprzycki    Bartłomiej    Sparta Nakło    1998
Cabański    Fryderyk    UZTS Barcin    1999
Wentland    Radosław    Sparta Nakło    1998


Ilość komentarzy: 3

ROBERT JORDAN napisał:
29 Września 2008
IP: 217.162.138.*
Brawo dla JORDANA!!!
Wyrasta nowa potega polskiego Tenisa Stolowego!

PawelG napisał:
29 Września 2008
IP: 87.205.42.*
W koszykowce juz zdobyl wszystko, czas na tenis stolowy

Lol napisał:
15 Marca 2010
IP: 77.113.141.*
Co za cieniasy D

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.