...

Rafał Nowak i Kamila Głodek wygrali I WTK młodzików na Lubelszczyzna

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 29 Września 2008

Wyświetleń: 3121

Komentarzy: 10

Tagi:
młodzicy
WTK
lubelskie
Lubelszczyzna
Kamila Głodek
Rafał Nowak

Rafał Nowak (UPKS Dawid Tarnogród) i Kamila Głodek (UPKS Arka Ryki) wygrali I WTK młodzików w woj. lubelskim.

Klasyfikacja:

młodziczki:
1. Głodek Kamila    12.06.96    UPKS Arka Ryki
2. Drózd Patrycja    18.08.96    UKS Legion Grabów Szlachecki
3. Jeżewska Aleksandra     08.03.96    KS Ogniwo Chełm
4. Kuchnio Joanna    28.10.97    UPKS Arka Ryki
5. Figacz Kinga    27.05.96    UKS Legion Grabów Szlachecki
6. Lalak Karolina    08.06.98    KKS Sygnał Lublin
7-8.
Wesołek Ewelina     30.11.96    UPKS Arka Ryki
Baronowska Dagmara     31.01.97    UKS Dystans Niedźwiada
9-12.
Rzęsa Dominika    03.03.96    ULKS Dzierzkowice
Nowicka Anna    11.02.97    UKS Legion Grabów Szlachecki
Walczak Kornelia    25.02.97    UKS Bobry Bobrowniki
Wojtaszek Wioleta    21.02.96    ULKS Dzierzkowice
13-16.
Zdyb Monika    21.11.98    UKS Gościeradów
Szamańska Anita     09.09.96    UPKS Arka Ryki
Urban Patrycja    19.05.97    MKS Lewart Lubartów
Wojtal Nikola    18.06.97    UPKS Arka Ryki
17-24.
Dobosz Wiktoria    07.03.97    UKS Hetman Sosnówka
Beczek Maja    17.11.98    UKS Legion Grabów Szlachecki
Gajaszek Alicja    24.06.98    UKS Legion Grabów Szlachecki
Herbut Daria    13.10.97    Skorpion Zamość
Kuna Paulina    05.06.97    UMKS Biłgoraj
Wilk Roksana    06.05.97    UKS Panda Liśnik Duży
Łosek Anna    06.02.97    SKTS Dwójka Kraśnik
Cholewa Matryna    21.06.97    UKS Bobry Bobrowniki
25-32.
Lipińska Adriana     24.08.97    LUKS Stróża
Kwiatek Małgorzata    26.02.96    ULKS Dzierzkowice
Małek Paulina    12.03.97    UKS Spartakus Dzwola
Sajecka Agata    02.09.97    UKS Gościeradów
Wojtal Natalia    04.01.98    UPKS Arka Ryki
Płoszaj Julia    27.05.97    Skorpion Zamość
Bichta Weronika    24.04.00    UPKS Arka Ryki
Hercog Aleksandra    28.01.98    SKTS Dwójka Kraśnik
33-41.
Kowalczyk Klaudia    30.03.99    UPKS Arka Ryki
Mazurek Alicja    03.02.97    SKTS Dwójka Kraśnik
Lubikowska Natalia    12.01.97    LUKS Stróża
Bańka Weronika     17.01.99    ULKS Dzierzkowice
Oklecińska Łucja    18.12.97    SKTS Dwójka Kraśnik
Bryś Kaja    25.01.99    UKS Kępa Piotrawińska
Tomala Magdalena    04.01.99    ULKS Korona Modliborzyce
Pawlak Katarzyna    31.10.01    Sygnał Lublin
Stręciwilk Magdalena    08.03.97    UKS Spartakus Dzwola



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Nowak Rafał     15.05.96    UPKS Dawid Tarnogród
2. Gąska Mateusz    11.02.97    UPKS Arka Ryki
3. Jarocki Łukasz    09.06.96    UKS Ruch Lublin
4. Chodorowski Michał    18.04.96    UKS Ruch Lublin
5. Wolniarczyk Rafał     28.06.97    UKS Bobry Bobrowniki
6. Wójcik Paweł    18.06.97    UKS Dystans Niedźwiada
7-8.
Pilchta Adrian     24.12.97    LUKS Stróża
Kapusta Adrian     24.02.96    UKS Legion Grabów Szlachecki
9-12.
Kozłowski Marcin    22.01.97    LUKS Stróża
Biszczanik Tomasz    16.02.96    GLKS „Granica” Lubycza Król.
Zieliński Paweł    08.03.97    MKS Lewart Lubartów
Rachfalski Dawid    29.01.96    UPKS Dawid Tarnogród
13-16.
Skóra Jakub    06.02.96    ULKS Korona Modliborzyce
Głowinkowski Kamil    11.06.97    UKS Ruch Lublin
Mikitiuk Adrian    12.09.96    UKS Tajfun Miłków
Pawlak Grzegorz    11.02.96    UKS Legion Grabów Szlachecki
17-24.
Gąska Bartłomiej    04.09.98    UPKS Arka Ryki
Kita Patryk    25.09.97    UMKS Biłgoraj
Sadura Michał    25.04.96    UPKS Błękitni Leopoldów
Puchała Jakub    29.03.97    SP 14 Lublin
Golonka Jakub    05.07.97    UKS Dystans Niedźwiada
Kowalczyk Konrad    06.03.97    UPKS Arka Ryki
Tomala Jakub    26.07.96    ULKS Korona Modliborzyce
Jedliński Grzegorz    09.05.96    UKS Panda Liśnik Duży
25-32.
Król Sławomir    12.07.98    UKS Spartakus Dzwola
Bańka Piotr    09.05.97    SKTS Dwójka Kraśnik
Bartosiak Jakub    25.07.97    UKS Ruch Lublin
Szczuka Albert    23.01.97    LUKS Stróża
Sikora Emil    14.05.97    LUKS Stróża
Garncarek Grzegorz    18.10.96    UPKS Błękitni Leopoldów
Magiełda Kamil    07.04.97    UKS Gościeradów
Stępniak Bartłomiej    29.10.98    UKS Kępa Piotrawińska
33-48.
Skrzyński Damian     13.03.97    UKS Hetman Sosnówka
Skrzyński Mateusz    03.02.96    UKS Hetman Sosnówka
Rzęsa Patryk    11.04.97    ULKS Dzierzkowice
Kulik Marek    01.01.97    UKS Wola Osowińska
Stasiewicz Zbigniew    05.06.96    UPKS Dawid Tarnogród
Skowron Sebastian    23.01.97    UKS Wola Osowińska
Saba Kacper    12.01.96    UKS Tajfun Miłków
Szabat Mateusz    02.05.96    UPKS Dawid Tarnogród
Pietrasiak Krystian    11.08.99    UPKS Arka Ryki
Chawryło Konrad    23.06.97    SP 14 Lublin
Gładkowski Jakub    25.09.97    ULKS Dzierzkowice
Wojtaś Kamil     26.06.96    UPKS Błękitni Leopoldów
Kupiec Andrzej    30.11.96    UPKS Błękitni Leopoldów
Garncarz Mateusz    10.09.97    UPKS Dawid Tarnogród
Szostek Daniel    08.07.96    ULKS Korona Modliborzyce
Wąsik Mateusz    21.05.99    UPKS Arka Ryki
49-64.
Chmura Damian     28.03.97    ULKS Korona Modliborzyce
Brodowski Arkadiusz    10.10.97    ULKS Korona Modliborzyce
Witnicki Konrad    30.03.97    KS Ogniwo Chełm
Rydz Kacper    09.06.97    Sygnał Lublin
Hodun Bartłomiej    24.04.97    UKS Legion Grabów Szlachecki
Sikora Eryk     14.05.97    LUKS Stróża
Madras Kacper    23.07.96    SKTS Dwójka Kraśnik
Bartoś Michał    08.10.97    UKS Kępa Piotrawińska
Gajaszek Kamil    15.09.97    UKS Legion Grabów Szlachecki
Zdyb Michał    14.08.97    UKS Gościeradów
Dudek Patryk    07.04.97    ULKS Dzierzkowice
Morszczyzna Damian     17.06.97    ULKS Dzierzkowice
Sankowski Dawid     12.02.97    UKS Hetman Sosnówka
Gac Karol    05.08.97    UKS Panda Liśnik Duży
Kot Damian     13.03.96    UKS Wola Osowińska
Rakwał Paweł     29.06.97    ULKS Dzierzkowice
65-94.
Naborczyk Kamil     21.12.97    ULKS Dzierzkowice
Igras Karol    03.10.96    SKTS Dwójka Kraśnik
Buda Sebastian     28.06.97    UKS Panda Liśnik Duży
Drwal Jakub    17.08.96    GLKS Głusk
Nowak Błażej    17.09.97    ULKS Dzierzkowice
Gołąb Rafał    09.07.97    UKS Gościeradów
Zaroda Damian     23.11.98    UKS Gościeradów
Kapica Paweł    07.03.98    UKS Gościeradów
Nyk Mikołaj    18.12.99    UKS Gościeradów
Baronowski Mateusz    30.01.00    UKS Dystans Niedźwiada
Wojtak Robert    23.01.97    ULKS Dzierzkowice
Wójcik Aleksander    14.07.97    Sygnał Lublin
Chmura Kamil     18.05.97    UKS Gościeradów
Miłosz Hubert    05.03.98    UKS Legion Grabów Szlachecki
Stachulski Norbert    21.05.97    ULKS Dzierzkowice
Kamieniarz Kacper     31.05.98    UKS Gościeradów
Mazurek Rafał    10.12.97    UPKS Dawid Tarnogród
Rodzonek Łukasz    18.10.97    ULKS Dzierzkowice
Dudek Radosław     14.09.97    ULKS Dzierzkowice
Kowalczyk Bartłomiej    15.03.98    UPKS Arka Ryki
Naborczyk Adrian     07.12.98    ULKS Dzierzkowice
Kramek Konrad    24.07.96    UKS Panda Liśnik Duży
Pastuszak Patryk    25.02.97    SP 14 Lublin
Zaborski Paweł    09.05.96    UKS Tajfun Miłków
Dyguś Mateusz    09.05.96    UKS Panda Liśnik Duży
Kopeć Krystian    04.05.98    UKS Tajfun Miłków
Koza Patryk    25.05.97    UPKS Dawid Tarnogród
Walaszek Przemysław    25.05.00    UKS Bobry Bobrowniki
Antolak Michał    13.06.99    UPKS Arka Ryki
Grądziel Cezary    26.08.97    UKS Kępa Piotrawińska


Ilość komentarzy: 10

grześ napisał:
29 Września 2008
IP: 88.199.108.*
pięknie że takie informacje o rywalizacji najmłodszych też mają miejsce na taj stronie,pozdrowienia

PawelG napisał:
29 Września 2008
IP: 87.205.42.*
Zwroccie uwage na liczbe mlodzikow (94), tylko pozazdroscic

Jarek napisał:
29 Września 2008
IP: 88.199.108.*


Jaś napisał:
30 Września 2008
IP: 80.51.196.*
Jarek widać słabo śledzisz to co się dzieje w Lubelskim tenisie stołowym. 17.XI.2008r. w Łucce startowało 117 żaków i teraz grają jako młodzicy. Na Lubelszczyźnie już od paru lat dobrze się dzieje. Tu z młodzieżą pracuje się systematycznie. Przykłdem jest Sygnał Lublin, który swoimi wychowankami gra w II lidze (2 druzyny). Nie trzeba kupować zawodników tylko ich wychować. W tym tkwi tajemnica sukcesów. Pozdrowiam.

jaro napisał:
30 Września 2008
IP: 88.199.108.*
17.XI .2008 ??? ???Nie wiem o co chodzi z tą datą ??? A po za tym masz racje.Pozdrawiam z Lublina

Jaś napisał:
30 Września 2008
IP: 80.51.196.*
Przepraszam, oczywiście 17.XI.2007r.

t napisał:
30 Września 2008
IP: 79.184.173.*
Kto zna wyniki wtk młodzików w zachodniopomorskim?

t napisał:
30 Września 2008
IP: 79.184.148.*
Panie Pawle pierwsza szóstka z zachodniopomorskiego młodzików.Liczę na Pana.

h napisał:
30 Września 2008
IP: 79.184.148.*
Tam chyba już nikt nie gra?!?!?!?!

zen napisał:
01 Października 2008
IP: 88.199.108.*
gra 18 osób

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.