...

Martyna Dziadkowiec i Mateusz Woskowicz najlepszymi juniorami I WTK w woj. kujawsko-pomorskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 22 Września 2008

Martyna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) i Mateusz Woskowicz (LUKS Chełmno) wygrali I WTK juniorów w woj. kujawsko-pomorskim.

Klasyfikacje:

juniorzy:
1. Woskowicz    Mateusz    LUKS Chełmno
2. Woskowicz    Marcin    LUKS Chełmno
3. Dzikowski    Łukasz    LUKS Chełmno
4. Dzikowski    Mateusz    LUKS Chełmno
5-6.
Urbański    Mateusz    LUKS Chełmno
Lisowski    Daniel    LUKS Chełmno
7-8.
Michalczewski    Marcin    Krajna
Pakulski    Mateusz    Start Lubraniec
9-12.
Dziamba    Robert    LUKS Chełmno
Wiśniewski    Rafał    Elektryk
Chojnacki    Marcin    Emdek
Adamczyk    Paweł    Olimpia
13-16.
Komorowski    Michał    UKS 22
Buczkowski    Tomasz    ULKS Kamień Kr.
Maruszak    Piotr    Elektryk
Kurtyka    Tomasz    Elektryk
17-24.
Grabski    Jakub    Elektryk
Nosek    Marcin    UZTS Barcin
Sieracki    Damian    Gwiazda
Rybak    Jarosław    Kusy
Szmańda    Marcin    Krajna
Lewandowski    Paweł    Kusy
Ziarkowski    Maciej    Tytan
Konieczka    Jakub    Kusy
25-32.
Żydowicz    Mateusz    Kusy
Cabański    Maciej    Elektryk
Kubicki    Mateusz    UZTS Barcin
Samul    Krystian    Krajna
Warda    Krzysztof    Tytan
Komisarek    Mikołaj    LUKS Chełmno
Maciaszek    Piotr    Krajna
Piotrowski    Paweł    Elektryk
33-48.
Sadowski    Jacek    Kusy
Olszanowski    Łukasz    UZTS Barcin
Kawalerski    Dawid    Sokół
Fellberg    Jakub    Olimpia
Muzal    Piotr    Olimpia
Rafiński    Mateusz    UKS 22
Otto    Jakub    Kusy
Marek    Mateusz    Sokół
Przybyłka    Wiktor    Krajna
Słaby    Paweł    Kusy
Pilarski    Tomasz    Kusy
Susała    Damian    Gwiazda
Fiedurek    Igor    Kusy
Szczuka    Kamil    LUKS Chełmno
Filipowski    Dariusz    Emdek
Jasiński    Szymon    Sokół
49-63.
Borlik    Borys    ULKS Kamień Kr.
Zamojski    Mateusz    Krajna
Antkowiak    Jakub    UZTS Barcin
Jackowiak    Karol    Tytan
Różycki    Adrian    ULKS Kamień Kr.
Bilski    Damian    Tytan
Wrzesiński    Damian    UKS 22
Jakubowski    Jan    UZTS Barcin
Gawłowski    Maciej    UKS 22
Mathia    Adrian    Emdek
Rajca    Rafał    Sokół
Kawczyński    Radosław    Sokół
Bzdawka    Krzysztof    Krajna
Szweda    Arkadiusz    ULKS Kamień Kr.
Gotowalski    Łukasz    Sokół



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. Dziadkowiec    Martyna    LUKS Chełmno
2. Pietrzak    Katarzyna    IKTS Noteć
3. Janeczek    Joanna    LUKS Chełmno
4. Pakulska    Aleksandra    Start Lubraniec
5-6.
Szeligowska    Barbara    LUKS Chełmno
Janeczek    Katarzyna    LUKS Chełmno
7-8.
Palacz    Katarzyna    IKTS Noteć
Olszanowska    Joanna    UZTS Barcin
9-12.
Schmidt    Małgorzata    UZTS Barcin
Jędrzejewska    Anna    IKTS Noteć
Szulc    Anna    LUKS Chełmno
Pietrzak    Kinga    Sokół Gniewkowo
13-16.
Nawrocka    Klaudia    UZTS Barcin
Woźnicka    Magdalena    Start Lubraniec
Suchomska    Barbara    Kusy
Ciesielska    Sylwia    Start Lubraniec
17-24.
Balik    Patrycja    Sokół Gniewkowo
Gruszczyńska    Marcela    Krajna
Tomczak    Michalina    Sokół Gniewkowo
Łuszczek    Iwona    IKTS Noteć
Ciemna    Natalia    IKTS Noteć
Kempa    Karolina    Kusy
Wojtkowska    Zuzanna    Start Lubraniec
Jackowiak    Alicja    Tytan 65
25-32.
Duda    Joanna    IKTS Noteć
Zakaszewska    Jolanta    UZTS Barcin
Nawrocka    Marta    Sokół Gniewkowo
Graczyk    Joanna    IKTS Noteć
Michalak    Agnieszka    IKTS Noteć
Lewandowska    Anna    Sokół Gniewkowo
Matuszak    Dominika    IKTS Noteć
Jasińska    Zuzanna    IKTS Noteć
33-39.
Wysocka    Aleksandra    UZTS Barcin
Kopydlowska    Julita    UZTS Barcin
Łożyńska    Sylwia    IKTS Noteć
Grzelak    Adrianna    UZTS Barcin
Sęk    Oliwia    UZTS Barcin
Łożyńska    Agata    UZTS Barcin
Gaca    Alicja    UZTS Barcin


Ilość komentarzy: 4

olimpijczyk napisał:
22 Września 2008
IP: 79.186.207.*
hahah dobrze że urbański poszedl z grudziądza do chelmna, tam chlopak nie miał z kim grać i jak sie rozwijać przez ten żenujący zarząd i wspaniałą kadrę trenerską od picia gorzały
chełmno tradycyjnie dominuje! ale na tym sie konczy, dobrzy w regionie, a w lidze slabiutko

bbbbb napisał:
23 Września 2008
IP: 80.51.140.*
a ty olimpijczyk kim niby jestes ze mowisz ze chelmno tylko w regionie dominuje???hmmm

ania napisał:
24 Września 2008
IP: 82.160.62.*
ja sie tam cieszy ? zajełam miejsce takie sobie a jestem młodziczką
w moim klubie mi sie podoba i o zmianie nie myśle

lzsdragacz napisał:
10 Listopada 2008
IP: 88.199.106.*
a niby chelmno poza regionem ??? dzikowski daleko w otk, kocoń tez ... wiec w regionie rządzi ale wyzej nie podskoczy jeszcze nie tak dawno w II lidze chelmno dostawalo baty w Grupie (lzs dragacz)...gdzie jest kilkuset mieszkancow , niestety rozpadlo sie i mateusz jest w chelmnie...niechaj gra...

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.