...

Stefano Bosi z wizytą w Warszawie

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 18 Września 2008

Stefano Bosi/foto by ETTU

Wyświetleń: 1011

Komentarzy: 1

Tagi:
PZTS
ETTU
Stefano Bosi

W dniach 15-17.09.2008 roku z wizytą w Polskim Związku Tenisa Stołowego w Warszawie przebywał Prezydent Europejskiej Unii Tenisa Stołowego, Stefano Bosi.

Podczas roboczego spotkania PZTS zaprezentował opracowanie związane z wystąpieniem do ETTU o prawo organizacji mistrzostw Europy seniorów w tenisie stołowym, które miałby się odbyć w Warszawie w 2011 r.

W czasie pobytu odbyła się prezentacja obiektów mistrzostw, tj. Torwar I, Torwar II, hotel NOVOTEL centrum, miejsce w którym odbędzie się Kongres ETTU oraz Centrum Olimpijskie PKOL. Prezydent ETTU Stefano Bosi wysoko ocenił propozycje PZTS.REKLAMA Czytaj dalejW trakcie pobytu w Polsce Prezydent ETTU został przyjęty przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Zbigniewa Pacelta.

Minister Pacelt poinformował Prezydenta ETTU w imieniu Ministra Sportu Mirosława Drzewieckiego, że Polski Związek Tenisa Stołowego otrzyma wsparcie oraz pomoc materialną przy organizacji mistrzostw Europy - Warszawa 2011 r.

Prezydent ETTU Stefano Bosi poinformował, że decyzja w sprawie przyznania mistrzostw Polsce zostanie podjęta na posiedzeniu Komitetu Wykonawczego ETTU w dniu 4 października 2008 roku w Sankt Petersburgu.

Podczas pobytu w Polsce Prezydent ETTU Stefano Bosi odwiedził Kraków. Spotkał się tam z zawodnikami i trenerami Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży Kraków, Prezesem Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Kazimierzem Skrzypkiem oraz kierownictwem Klubu Bronowianka Kraków.  /PZTS/


Ilość komentarzy: 1

zdebek napisał:
19 Września 2008
IP: 83.26.215.*
A wcześniej pisano, że Polsce już przyznano te mistrzostwa.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.