...

Michał Rosiek i Katarzyna Lech najlepszymi kadetami I WTK w Małopolsce

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Września 2008

Wyświetleń: 2545

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
Małopolska
kadeci
małopolskie
Michał Rosiek
Katarzyna Lech

Michał Rosiek (UKS Polfin Oświęcim) i Katarzyna Lech (MKS Tarnovia Tarnów) wygrali I WTK kadetów w woj. małopolskim.

klasyfikacje:

kadeci:
1. ROSIEK    MICHAŁ    11.11.96    UKS POLFIN    OŚWIĘCIM
2. KACZOR    JAN    11.01.96    KS POCZTOWIEC-JOOLLA    KRAKÓW
3. GAJDZIŃSKI    MATEUSZ    26.03.95    MKS TARNOVIA    TARNÓW
4. MAGULSKI    DAMIAN    02.03.97    KS GORCE    NOWY TARG
5. ZYCH    SZYMON    16.02.95    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
6. OSIKA    CEZARY    21.01.95    NIESTOW.-    W.MAŁOPOLSKIE
7. ANTOSZEK    STANISŁAW    26.08.95    KS GORCE    NOWY TARG
8. KCIUK    KAMIL    08.02.94    MKS "SKAWA"    WADOWICE
9-12.
SMUGA    MARIUSZ    31.05.94    MKS KSOS    KRAKÓW
MASŁOWSKI    JAKUB    10.01.96    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
BOLSĘGA    PAWEŁ    15.11.94    KS SPEKTRUM    SŁOPNICE
PIĄSTKA    MICHAŁ    14.09.94    UKS MAGNUM    KOŹMICE WIELKIE
13-16.
WOLNICKI    MARCIN    11.04.94    MKS KSOS    KRAKÓW
KAIM    ADRIAN    21.09.97    KS SPEKTRUM    SŁOPNICE
WĄSIK    MARCIN    23.03.96    KS GORCE    NOWY TARG
DREWNIANY    DAWID    16.06.94    MKS TARNOVIA    TARNÓW
17-23.
GRAJNY    PAWEŁ    31.07.94    ULKS "LACHOWICE"    LACHOWICE
ZIMNICKI    TOMASZ    22.07.95    UKS MAGNUM    KOŹMICE WIELKIE
SKOWRON    DANIEL    23.10.95    ULKS "LACHOWICE"    LACHOWICE
PIS    MARCIN    19.05.96    LUKS "SKRZYSZÓW"    SKRZYSZÓW
GAJ    DAMIAN    11.04.94    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
MICHALSKI    DAWID    18.06.95    PKS OPOKA    TRZEBINIA
GIZA    BARTOSZ    23.05.96    MKS "SKAWA"    WADOWICE
24-29.
KACHEL    MATEUSZ    10.09.96    ULKS "LACHOWICE"    LACHOWICE
RYŚ    BARTOSZ    22.11.94    OSKIR PODWAWELSKI    KRAKÓW
PORADZISZ    MICHAŁ    02.04.94    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
WAŚNIOWSKI    MACIEJ    07.08.94    ULKS    JAROSZOWIEC
BOGUNIA    ARTUR    06.06.96    MKS "SKAWA"    WADOWICE
PIOTROWSKI    PATRYK    18.01.97    MKS RADOŚĆ    GORLICE
30-43.
STACH    SEBASTIAN    10.06.97    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
PLEWA    KRZYSZTOF    05.09.94    PKS OPOKA    TRZEBINIA
CELARY    MATEUSZ    10.07.95    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
HELENIAK    ADAM    05.06.95    UKS POLFIN    OŚWIĘCIM
STOLARZ    MIKOŁAJ    09.01.96    LKS OLIMPIA    BUCZE
JACHYM    PATRYK    06.09.95    UKS TS    KRAKÓW
WYPCHAŁ    PRZEMYSŁAW    26.03.96    ULKS    JAROSZOWIEC
KĘSEK    DAMIAN    19.09.95    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
PYTEL    KAMIL    02.07.95    LKS OLIMPIA    BUCZE
MATUSIAK    ŁUKASZ    10.05.97    KS SPEKTRUM    SŁOPNICE
MICHALCZYK    JAKUB    10.02.98    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
ZGŁOBICKI    KAROL    22.01.94    LUKS "SOBOLIK"    SOBOLÓW
WYPCHAŁ    ŁUKASZ    16.05.94    ULKS    JAROSZOWIEC
MICHURA    DAWID    13.03.96    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
44-46.
OLESIAK    TOMASZ    08.06.96    ULKS    JAROSZOWIEC
LISOWSKI    KRYSTIAN    18.02.96    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
OCIEPKA    PAWEŁ    06.10.97    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
47-52.
ROZUM    DAWID    20.08.98    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
GÓRAK    KRZYSZTOF    26.04.96    MKS RADOŚĆ    GORLICE
KAIM    SZYMON    12.11.98    KS SPEKTRUM    SŁOPNICE
ZAJĄC    JACEK    18.01.00    KS PRĄDNICZANKA    KRAKÓW
KUCHARSKI    BARTOSZ    20.12.97    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
GÓRAK    DAMIAN    01.08.98    MKS RADOŚĆ    GORLICE



REKLAMA Czytaj dalej



kadetki:
1. LECH    KATARZYNA    21.12.94    MKS TARNOVIA    TARNÓW
2. KULIG    JOANNA    03.07.94    KS GORCE    NOWY TARG
3. DREWNIANY    EWELINA    13.10.96    MKS TARNOVIA    TARNÓW
4. BEJSKA    AGATA    16.03.95    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
5. GALUS    KATARZYNA    21.02.98    LUKS "SKRZYSZÓW"    SKRZYSZÓW
6. LEWANDOWSKA    AGATA    13.11.94    MKS TARNOVIA    TARNÓW
7. KŁAPUT    NATALIA    31.05.96    MKS KSOS    KRAKÓW
8. WYCZÓŁKOWSKA    KAROLINA    18.11.95    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
9-10.
MOZDYNIEWICZ    ALEKSANDRA    13.04.94    KS GORCE    NOWY TARG
KRZYSIEK    KAROLINA    29.05.94    MKS KSOS    KRAKÓW
11-12.
KRZYSIEK    PAULINA    12.08.96    MKS KSOS    KRAKÓW
WEISS    KINGA    30.09.95    LKS OLIMPIA    CHOCZNIA
13-14.
ŻYTNIEWSKA    MONIKA    21.04.97    LKS OLIMPIA    BUCZE
CIEŚLICA    MARTYNA    20.03.95    LKS OLIMPIA    CHOCZNIA
15-16.
KOSTRZEWA    NATALIA    15.06.95    UKS MAGNUM    KOŹMICE WIELKIE
BALTAZA    KINGA    21.03.94    CKIS    SKAWINA
17-20.
RUSIN    JOLANTA    08.03.94    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
PIS    AGNIESZKA    26.03.95    LUKS "SKRZYSZÓW"    SKRZYSZÓW
GRYS    AGNIESZKA    11.11.94    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
PYTEL    SARA    12.01.99    LKS OLIMPIA    BUCZE
21-23.
FIJAŁKOWSKA    LIDIA    03.01.95    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
SUTOR    GABRIELA    10.02.95    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
MISZCZYK    MONIKA    14.02.94    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
24-25.
BRACH    AGNIESZKA    02.08.95    MKS RADOŚĆ    GORLICE
RUSZAJ    GABRIELA    13.01.97    LKS OLIMPIA    BUCZE
26-28.
BOLSĘGA    SYLWIA    28.12.96    KS SPEKTRUM    SŁOPNICE
JAMROŻY    SARA    03.01.95    MKS RADOŚĆ    GORLICE
BOLSĘGA    IWONA    07.07.97    KS SPEKTRUM    SŁOPNICE


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.