W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Daniel Lisowski i Katarzyna Palacz wygrali I WTK kadetów w woj. kujawsko-pomorskim
Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 15 Września 2008
Daniel Lisowski (LUKS Chełmno) i Katarzyna Palacz (IKTS Noteć Inowrocław) wygrali I WTK kadetów w woj. kujawsko-pomorskim.
klasyfikacje:
kadetki:
1. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław
2. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno
3. Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno
4. Suchomska Barbara Kusy Laskowice
5-6.
Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław
Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław
7-8.
Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław
Olszanowska Joanna UZTS Barcin
9-12.
Fiedurek Agata Kusy Laskowice
Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec
Ciesielska Sylwia Start Lubraniec
Rafińska Anna UKS 22 Włocławek
13-16.
Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno
Szatkowska Aleksandra Kusy Laskowice
Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo
Szczuka Agata LUKS Chełmno
17-24.
Tomczak Michalina Sokół Gniewkowo
Graczyk Joanna IKTS Noteć Inowrocław
Murek Barbara ULKS Kamień Kr.
Hennig Katarzyna LUKS Chełmno
Szweda Natalia ULKS Kamień Kr.
Balik Patrycja Sokół Gniewkowo
Śliwa Martyna Kusy Laskowice
Światowa Dorota UZTS Barcin
25-32.
Cholewińska Jessika Tytan Bydgoszcz
Michalak Agnieszka IKTS Noteć Inowrocław
Lewandowska Anna Sokół Gniewkowo
Matuszak Dominika IKTS Noteć Inowrocław
Płachta Kinga LUKS Chełmno
Kocoń Sandra LUKS Chełmno
Nawrocka Marta Sokół Gniewkowo
Kopydłowska Julita UZTS Barcin
33-36.
Błazejewicz Zuzanna LUKS Chełmno
Klepczyńska Amanda UZTS Barcin
Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno
Gaca Alicja UZTS Barcin
kadeci:
1. Lisowski Daniel LUKS Chełmno
2. Muzal Piotr Olimpia
3. Adamczyk Paweł Olimpia
4. Maruszak Piotr Elektryk
5-6.
Michalczewski Marcin Krajna
Ziarkowski Maciej Tytan 65
7-8.
Piotrowski Paweł Elektryk
Otto Jakub Kusy
9-12.
Kurtyka Tomasz Elektryk
Słaby Paweł Kusy
Szczuka Kamil LUKS Chełmno
Grabski Jakub Elektryk
13-16.
Przybyłka Wiktor Krajna
Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno
Sadowski Jacek Kusy
Sieracki Damian Gwiazda
17-24.
Borlik Borys ULKS Kamień Kr.
Pilarski Tomasz Kusy
Flisiak Hubert Elektryk
Radzikowski Bartłomiej Tajfun Smiłowice
Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo
Filipowski Dariusz Emdek
Różycki Adrian ULKS Kamień Kr.
Grębicki Mikołaj Elektryk
25-32.
Chojecki Jakub Elektryk
Wrotniak Krystian Olimpia
Gronowski Wojciech LUKS Chełmno
Szweda Arkadiusz ULKS Kamień Kr.
Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo
Byczkowski Michał Emdek
Węderlich Damian Elektryk
Radac Radosław Emdek
33-48.
Kropisz Piotr Kusy
Lipiński Dawid Tajfun Smiłowice
Kubera Paweł Kusy
Mackowski Dawid LUKS Chełmno
Kołodziejczak Kamil Kusy
Słaby Mateusz Kusy
Kuśmierek Krystian Tytan 65
Wiśniewski Łukasz Kusy
Piotrowski Mikołaj Gwiazda
Gruszczyk Jakub LUKS Chełmno
Kamiński Bartłomiej Tajfun Smiłowice
Zawadziński Paweł Emdek
Frontczak Fabian UKS 22 Włocławek
Herbut Patryk LUKS Chełmno
Rajca Rafał Sokół Gniewkowo
Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo
49-60.
Błachowicz Konrad Kusy
Jordan Dawid LUKS Chełmno
Słodkowski Szymon UZTS Barcin
Łodygowski Wojciech UKS 22 Wlocławek
Bolt Paweł LUKS Chełmno
Środoń Tyberiusz Sokół Gniewkowo
Ziomek Szymon Krajna
Kruczek Damian Olimpia
Rodak Robert Sokół Gniewkowo
Mikołajczak Marcin UZTS Barcin
Jędrzejczak Dawid Sokół Gniewkowo
Kapuścinski Fabian Kusy
Zostaw komentarz