...

Jakub Dudziński i Magdalena Podlewska najlepsi w I WTK młodzików na Podlasiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 13 Września 2008

Jakub Dudziński (MOKS Słoneczny Stok Białystok) i Magdalena Podlewska (UKS Remik Stary Folwark) wygrali I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodzików w woj. podlaskim. Dudziński w finale pokonał  Marcina Kadłubowskiego (UKS Dojlidy Białystok) 3:1, a Podlewska wygrała z Joanną Jackiewicz (UKS Tur Czerwonka) 3:2.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. PODLEWSKA MAGDALENA 09.96 UKS REMIK STARY FOLWARK 50
2. JACKIEWICZ JOANNA 03.96 UKS TUR CZERWONKA 47
3. OPANOWSKA MONIKA 05.96 UKS REMIK STARY FOLWARK 44
4. ZIMNOCH JOANNA 08.96 UKS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK 42
5. TOMASZEWSKA ANGELIKA 08.96 UKS REMIK STARY FOLWARK 40
6. GRABOWIECKA NELA 05.97 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 39
7-8.
TOMASZEWSKA JOLANTA 02.97 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 37
DABROWSKA PATRYCJA 01.96 UKS ORKAN SP MSCICHY 37
9-12.
KUZMICKA GABRIELA 10.96 UKS TUR CZERWONKA 33
KOMOSA MARTA 03.96 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA 33
KISZŁO EWELINA 09.97 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 33
BŁASZKO EWA 12.97 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 33
13-16.
NOWOSADKO KAMILA 06.98 UKS REMIK STARY FOLWARK 28
GOSCIŁO MAGALENA 10.96 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 28
NOWOSADKO ALEKSANDRA 03.97 UKS REMIK STARY FOLWARK 28
CIOŁKO ALEKSANDRA 12.98 PŁOMIEN DOBRZYNIEWO 28
17-24.
ZIMNOCH IZABELA 05.99 UKS"ÓSEMKA" BIAŁYSTOK 20
FRELING ANNA UKS NAREW WIZNA 20
WSZEBOROWSKA NATALIA AZS PWSIP ŁOMŻA 20
OGRODNIK EMILIA 10.96 UKS ENYO PAPROC DUŻA 20
KOMENDANT EDYTA 10.97 UKS TUR CZERWONKA 20
ŻADZIŁKO KAROLINA 12.97 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 20
WASILEWSKA JOANNA 10.97 UKS REMIK STARY FOLWARK 20
KLEJNO NATALIA 07.97 UKS TUR CZERWONKA 20
25-31.
BUDENAS KAROLINA 07.99 UKS DWÓJKA GRAJEWO 11
RYDZEWSKA WERONIKA 10.97 UKS DWÓJKA GRAJEWO 11
CHYLINSKA MONIKA 08.96 UKS ORKAN SP MSCICHY 11
ORŁOWSKA PAULINA 12.97 ORKAN MSCICHY 11
HOŁUBOWICZ OLIWIA 10.98 UKS REMIK STARY FOLWARK 11
SAKOWICZ EWELINA 03.99 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA 11
KOŁAKOWSKA ALDONA AZS PWSIP ŁOMŻA 11



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. DUDZINSKI JAKUB 02.96 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 50
2. KADŁUBOWSKI MARCIN 03.96 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK 47
3. WŁÓCZKO KRZYSZTOF 10.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO 44
4. MARCZYKOWSKI RAFAŁ 08.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO 42
5. WYSZYNSKI MATEUSZ 07.96 KTS WYSOKIE MAZOWIECKIE 40
6. TYNECKI OSKAR 01.97 LIKS CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 39
7. LIPINSKI ŁUKASZ 05.97 KU AZS PWSIP ŁOMŻA 38
8. MISARKO ARTUR 01.97 UKS TUR CZERWONKA 36
9-12.
SWIACKI PIOTR 05.96 UKS BIAŁOBRZEGI 33
HALICKI ŁUKASZ 09.97 UKS TUR CZERWONKA 33
SIKORA FILIP 02.96 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA 33
SITKO MATEUSZ 03.97 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA 33
13-16.
SWIECICKI MICHAŁ 05.97 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA 28
KIMBAR KRYSTIAN 09.96 KU AZS PWSIP ŁOMŻA 28
SIŁKOWSKI SZYMON 04.97 UKS NETTA NETTA 28
FRANCISZKOWICZ MICHAŁ 04.96 UKS TUR CZERWONKA 28
17-24.
NICIKOWSKI DAWID 01.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO 20
PODZIEWSKI DOMINIK 07.96 SUWAŁKI NIEZRZESZONY 20
SMOLUK KAMIL 09.97 UKS SOVIT BIAŁYSTOK 20
PRZESTRZELSKI PIOTR 07.96 UKS ORKAN SP MSCICHY 20
ADAMSKI PRZEMYSŁAW 05.97 UKS TS "PŁOMIEN" DOBRZYNIEWO D. 20
TARASZKOWSKI KAMIL UKS NAREW WIZNA 20
KRUPINSKI PAWEŁ 03.06 UKS BIAŁOBRZEGI 20
POSZYLER ADAM 08.98 UKS ORKAN SP MSCICHY 20
25-32.
KRYSTOSIAK KRYSTIAN 07.97 UKS LIDER DABRÓWKA KOSCIELNA 11
JESIONKOWSKI ERNEST UKS NAREW WIZNA 11
WASILEWSKI JAKUB 08.96 UKS LIDER DABRÓWKA KOSCIELNA 11
WOJNO DAWID 06.98 UKS LIDER DABRÓWKA KOSCIELNA 11
STANKIEWICZ PIOTR 07.97 UKS NETTA NETTA 11
SUCHOCKI MACIEJ 09.96 UKS SOVIT BIAŁYSTOK 11
SZKLARZEWSKI KAMIL 03.96 UKS ORKAN SP MSCICHY 11
SKORUPA MICHAŁ 08.97 UKS NETTA NETTA 11
33-48.
KLEJNO BARTŁOMIEJ 01.99 UKS TUR CZERWONKA 6
SZMURŁO BARTŁOMIEJ UKS NAREW WIZNA 6
OSTROWSKI ADAM 03.97 UKS BIAŁOBRZEGI 6
PRUSZYNSKI KRZYSZTOF 08.96 UKS LIDER DABRÓWKA KOSCIELNA 6
DZIERKA PAWEŁ 01.96 UKS ENYO PAPROC DUZA 6
KULIK RAFAŁ 02.97 UKS NETTA NETTA 6
JAŻWINSKI ARKADIUSZ 06.96 UKS LIDER DABRÓWKA KOSCIELNA 6
KOWNACKI DAMIAN 09.98 UKS ORKAN SP MSCICHY 6
SIKORA KACPER 10.99 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA 6
OSTASZWSKI MACIEJ 01.97 UKS DWÓJKA GRAJEWO 6
JANOSZUK MARCIN 08.97 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA 6
PRZESTRZELSKI ŁUKASZ 04.98 UKS ORKAN SP MSCICHY 6
AMBROZIAK MARIUSZ 09.97 UKS LIDER DABRÓWKA KOSCIELNA 6
FRADCZYK DANIEL 04.96 UKS ENYO PAPROC DUZA 6
SITNIK PATRYK 08.97 UKS BIAŁOBRZEGI 6
SZTYBLEWSI TOMASZ UKS DWÓJKA GRAJEWO 6
49-52.
KANOZA PIOTR 5
DERON ADRIAN 5
DZIERKA RADOSŁAW 07.97 UKS ENYO PAPROC DUZA 5
WYKOWSKI KAMIL 04.97 UKS SOVIT BIAŁYSTOK 5


Ilość komentarzy: 9

fantomas napisał:
13 Września 2008
IP: 77.253.97.*
To na Podlasiu może wygrywac ktoś oprócz Dojlid. Przecież Dojlidy to najlepszy ośrodek na Podlasiu

PawelG napisał:
13 Września 2008
IP: 87.205.47.*
Jak widac, mozna

uczestnik obozu napisał:
13 Września 2008
IP: 88.199.144.*
GRATULACJE DLA Magdy i jej trenerki Danusi. UCZESTNICY OBOZU W NOWYM TARGU NIEŻLE NAMIESZALI NA WSZYSTKICH WTK

Łukasz napisał:
14 Września 2008
IP: 79.185.77.*
Gratulacje dla Jakuba jako jedyny startował w tej kategorii z MOKSu i wygrał brawo!!! a co do Dojlid to sa dobre ale i MOKS też jest dobry jak widać pozdrawiam

(Kamila) napisał:
22 Października 2008
IP: 83.9.84.*
Ja sięę zgadzamm z tym uczestnikiem obozu. Mojaa koleżankaa. i ja jej gratuluje. !w prawdziee ja też graamm .

Aśka napisał:
06 Stycznia 2009
IP: 87.96.78.*
kto sądzi ze uczestnicy z Czerwonki dobrze graja??

aska napisał:
08 Stycznia 2009
IP: 79.162.1.*
eeeeee Czerwonka nabierze sil to wszystkim dowali!1!!

miły napisał:
26 Czerwca 2009
IP: 81.15.241.*
Gratulacje znów dla magdy. Kolejny wtk już wygrała .

dawid napisał:
29 Października 2011
IP: 79.162.248.*
ja sadze ze uczestnicy z czerwonki zejefajnie graja a poza tym sam z tamtad jestem

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.