...

Klaudia Baran i Szymon Surowiec wygrali I WTK kadetów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 13 Września 2008

Wyświetleń: 3494

Komentarzy: 3

Tagi:
WTK
śląskie
kadeci
Śląsk
Szymon Surowiec
Klaudia Baran

Klaudia Baran (MOSiR Mysłowice) i Szymon Surowiec (MOSiR Mysłowice) wygrali I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów w woj. śląskim.

klasyfikacje:

kadetki:
1. Baran Klaudia 1994 MOSiR Mysłowice 60
2. Dawiec Daria 1994 RKS Cukrownik Chybie 57
3. Paszek Patrycja 1995 MKS Siemianowice 54
4. Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 52
5. Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice 50
6. Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa 48
7. Hanzel Natalia 1994 MOSiR Mysłowice 46
8. Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 44
9-12.
Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice 40
Plinta Julia 1995 MKS Cieszko Cieszyn 40
Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 40
Łasa Weronika 1994 JKTS Jastrzębie Zdrój 40
13-16.
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 33
Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 33
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 33
Guzdek Natalia 1997 RKS Cukrownik Chybie 33
17-24.
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 24
Niemczyk Marta 1994 UKS The Best Bestwinka 24
Kruczek Malwina 1994 MOSiR Mysłowice 24
Nikiel Dominika 1994 RKS Cukrownik Chybie 24
Brańczyk Klaudia 1995 MKS Cieszko Cieszyn 24
Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 24
Basińska Ksymena 1994 MOSiR MOSM Tychy 24
Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 24
25-32.
Banaś Dominika 1996 UKS Żak Sosnowiec 13
Januś Karolina 1999 MOSiR MOSM Tychy 13
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 13
Szymczyk Marzena 1995 GKS Gwarek Ornontowice 13
Januś Weronika 1999 MOSiR MOSM Tychy 13
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 13
Basińska Eliza 1994 MOSiR MOSM Tychy 13
33-41.
Heller Izabela 1997 MKS Cieszko Cieszyn 8
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Góra 8
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Czajkowska Angelika 1996 MOSiR MOSM Tychy 8
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Zając Agata 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Rzymska Magdalena 1995 GKS Gwarek Ornontowice 8
Sieruga Karolina 1997 UKS Żak Sosnowiec 8
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Góra 8



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. Surowiec Szymon 1994 MOSiR Mysłowice 60
2. Paszkiewicz Michał 1994 KS Viret CMC Zawiercie 57
3. Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 54
4. Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 52
5. Wycisło Wojciech 1994 ŁKTS Piast Łaziska Górne 50
6. Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa 48
7. Micherda Tymoteusz 1994 BISTS Polsport Bielsko Biała 46
8. Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 44
9-12.
Chorąży Maciej 1995 MOSiR MOSM Tychy 40
Nowak Paweł 1994 LKS Grom Złota Dama Poczesna 40
Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 40
Czarnecki Michał 1994 ULKS Ligota 40
13-16.
Janeta Paweł 1994 LKS Rój Żory 33
Wąsik Michał 1995 MOSiR MOSM Tychy 33
Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 33
Kuś Aleksander 1994 MOSiR MOSM Tychy 33
17-24.
Podkościelny Jakub 1995 MOSiR MOSM Tychy 24
Kołaczek Michał 1994 BTTS Silesia Miechowice Bytom 24
Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 24
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 24
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 24
Kurek Michał 1994 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 24
Ramenda Adam 1995 UKS The Best Bestwinka 24
Kudla Marcin 1994 MUKS Jedynka Pszów 24
25-32.
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 13
Caputa Michał 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 13
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 13
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 13
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 13
Bieroński Arkadiusz 1996 ULKTS Pszczyna 13
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 13
Fomin Andrzej 1994 MOSiR KHW Mysłowice 13
33-48.
Gerlich Mateusz 1994 MUKS Jedynka Pszów 8
Cupiał Mateusz 1996 MOSiR Mysłowice 8
Kisielowski Bartosz 1995 MOSiR MOSM Tychy 8
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Pławecki Krzysztof 1994 AKS Mikołów 8
Panek Paweł 1995 BISTS Polsport Bielsko Biała 8
Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 8
Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 8
Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 8
Szuster Mateusz 1997 ULKTS Pszczyna 8
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 8
Hyba Rafał 1994 AKS Mikołów 8
Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Mastalski Marcin 1995 BISTS Polsport Bielsko Biała 8
49-64.
Cecot Mateusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 7
Gawor Marek 1996 UKS The Best Bestwinka 7
Norek Bartosz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 7
Myszor Marcin 1995 ULKTS Pszczyna 7
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 7
Pustówka Jakub 1994 LKS Lesznianka Leszna Górna 7
Siwiec Mateusz 1994 MOSiR Mysłowice 7
Kopiec Mateusz 1995 MOSiR MOSM Tychy 7
Noga Krzysztof 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 7
Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 7
Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 7
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 7
Sowa Szymon 1995 MUKS Jedynka Pszów 7
Wala Adam 1995 GKS Gwarek Ornontowice 7
Popenda Piotr 1994 AKS Mikołów 7
65-81.
Stopa Aleksander 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Cieluszke Patryk 1995 UKS Żak Sosnowiec 5
Puda Sławomir 1996 ULKTS Pszczyna 5
Adach Rafał 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Dyjak Michał 1994 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
Wrona Adrian 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Hlawiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Niemczyk Maciej 1994 UKS The Best Bestwinka 5
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 5
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 5
Baranek Łukasz 1995 AKS Mikołów 5
Wołoszyn Olivier 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Fangor Michał 1994 AKS Mikołów 5
Bartosiewicz Maciej 1997 MOSiR MOSM Tychy 5
Spyra Łukasz 1995 GKS Gwarek Ornontowice 5
Zamora Mateusz 1995 AKS Mikołów 5
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 5


Ilość komentarzy: 3

Dimitri napisał:
13 Września 2008
IP: 80.54.11.*
Gratuluje Michalowi szkoda ze nie wygrales ale i tak jest super za to drugi Zawiercianin wygral ale zdradzil barwy Viretu

asd napisał:
14 Września 2008
IP: 83.30.51.*
Gratulacje dla Mysłowic !!!
Trenerzy się kłócą, ale dzieciaki są rewelacyjne !!!

tak w roli ścis napisał:
14 Września 2008
IP: 79.162.24.*
szymek surowiec to rocznik 95

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.