...
Nocny 2019

Kamila Borkowska i Grzegorz Iwaniuk najlepszymi seniorami I WTK na Opolszczyźnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 07 Września 2008

Kamila Borkowska (KTS MOKSiR Zawadzkie) i Grzegorz Iwaniuk (LUKS MOKSiR Korfantów) wygrali I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorów w woj. opolskim. Borkowska w finale pokonała swoją koleżankę klubową, Annę Świtałę 3:1, a Iwaniuk w takim samym stosunku wygrał z Dariuszem Szlubowskim (LUKS Nysa).

klasyfikacje:

seniorki:
1. Borkowska Kamila KTS MOKSiR Zawadzkie    90    pkt.
2. Świtała Anna    KTS MOKSiR Zawadzkie    85    pkt.
3. Szlapa Sylwia LZS Victoria Chróścice    81    pkt.
4. Andraczek Jessica LZS Victoria Chróścice    77    pkt.
5. Łacny Beata LUKS MGOKSiR Korfantów    74    pkt.
6. Nowak Aleksandra LZS Victoria Chróścice    72    pkt.
7. Pinkosz Agnieszka UKS Dalachów    70    pkt.
8. Pawlaczyk Katarzyna UKS Dalachów    68    pkt.
9-12.
Galus Patrycja LZS Victoria Chróścice    62    pkt.
Knyszewska Paulina LZS Victoria Chróścice    62    pkt.
Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg    62    pkt.
Matusiak Paulina UKS Dalachów    62    pkt.
13-16.
Drzozga Julia KTS MOKSiR Zawadzkie    53    pkt.
Pietrek Aneta KTS MOKSiR Zawadzkie    53    pkt.
Hajka Daria LZS Victoria Chróścice    53    pkt.
Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg    53    pkt.
17-24.
Gosztyła Anna KTS MOKSiR Zawadzkie    40    pkt.
Sinicka Marta LUKS MGOKSiR Korfantów    40    pkt.
Kasperowicz Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów    40    pkt.
Nowak Elżbieta LZS Victoria Chróścice    40    pkt.
Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg    40    pkt.
Kluba Klaudia UKS Dalachów    40    pkt.
Wydmuch Daria UKS Dalachów    40    pkt.
Wiatr Katarzyna    UKS Dalachów    40    pkt.



REKLAMA Czytaj dalej



seniorzy:
1. Iwaniuk Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów    90    pkt.
2. Szlubowski Dariusz LUKS Nysa    85    pkt.
3. Czarny Michał KTS Kłodnica Kędzierzyn K.    81    pkt.
4. Wierzbanowski Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów    77    pkt.
5. Pająk Arkadiusz UGKS Odra Brzeg    74    pkt.
6. Kasperowicz Jerzy LUKS MGOKSiR Korfantów    72    pkt.
7. Adamski Andrzej KTS Kłodnica Kędzierzyn K.    70    pkt.
8. Skiba Marek MKS Sokół Niemodlin    68    pkt.
9-12.
Prokop Krzysztof KS Lellek Sławice    62    pkt.
Kolanko Tomasz LUKS MGOKSiR Korfantów    62    pkt.
Chwedyna Łukasz LZS Zakrzów    62    pkt.
Iwasyszyn Wojciech UGKS Odra Brzeg    62    pkt.
13-16.
Stępień Tadeusz KS Lellek Sławice    53    pkt.
Knyszewski Filip KTS Kłodnica Kędzierzyn K    53    pkt.
Paliwoda Andrzej LUKS Nysa    53    pkt.
Rudy Artur LUKS Nysa    53    pkt.
17-24.
Bula Marcin DOKiS Dobrodzień    40    pkt.
Taraszkiewicz Jarosław KTS Kłodnica Kędzierzyn K    40    pkt.
Morcinek Bartosz KTS MOKSiR Zawadzkie    40    pkt.
Ptok Rafał KTS MOKSiR Zawadzkie    40    pkt.
Tobiasz Wojciech LUKS MGOKSiR Korfantów    40    pkt.
Tobiasz Jan LUKS MGOKSiR Korfantów    40    pkt.
Wala Krzysztof LUKS Nysa    40    pkt.
Dąbrowski Igor UKS Dalachów    40    pkt.
25-32.
Swerhun Jakub GUKS Byczyna    25    pkt.
Patrys Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów    25    pkt.
Pasoń Przemysław LUKS MGOKSiR Korfantów    25    pkt.
Kumala Dariusz LUKS Nysa    25    pkt.
Zenowicz Piotr LUKS Nysa    25    pkt.
Wąs Marek LZS Victoria Chróścice    25    pkt.
Szarf Radosław LZS Zakrzów    25    pkt.
Czuż Grzegorz LZS Zakrzów    25    pkt.
33-48.
Kapela Marek DOKiS Dobrodzień    17    pkt.
Bonk Antoni DOKiS Dobrodzień    17    pkt.
Małczak Krystian DOKiS Dobrodzień    17    pkt.
Staniszewski Piotr KS Marex Opole    17    pkt.
Bąk Sebastian KS Marex Opole    17    pkt.
Dropała Michał KTS MOKSiR Zawadzkie    17    pkt.
Przeździecki Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów    17    pkt.
Sinicki Maciej LUKS MGOKSiR Korfantów    17    pkt.
Helbin Lesław LUKS MGOKSiR Korfantów    17    pkt.
Bernacki Łukasz LZS Victoria Chróścice    17    pkt.
Przybyła Mateusz LZS Victoria Chróścice    17    pkt.
Adamski Mateusz MMKS Kędzierzyn - Koźle    17    pkt.
Socha Michał UGKS Odra Brzeg    17    pkt.
Pacek Paweł UGKS Odra Brzeg    17    pkt.
Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg    17    pkt.
Pamuła Marcin UKS Dalachów    17    pkt.
49-64.
Kardyś Adam KS Marex Opole    14    pkt.
Budkiewicz Szymon KTS MOKSiR Zawadzkie    14    pkt.
Smela Dawid KTS MOKSiR Zawadzkie    14    pkt.
Czaja Marcin KTS MOKSiR Zawadzkie    14    pkt.
Kała Dawid KTS MOKSiR Zawadzkie    14    pkt.
Kula Konrad LUKS Kałków    14    pkt.
Sztangier Wojciech LUKS MGOKSiR Korfantów    14    pkt.
Skiba Tomasz LUKS MGOKSiR Korfantów    14    pkt.
Albrycht Krzysztof LZS Mańkowice    14    pkt.
Głuszek Wojciech LZS Victoria Chróścice    14    pkt.
Krzyżanowski Wojciech LZS Victoria Chróścice    14    pkt.
Dygnos Grzegorz LZS Zakrzów    14    pkt
Woliński Adam MMKS Kędzierzyn - Koźle    14    pkt.
Stefański Karol UGKS Odra Brzeg    14    pkt.
Obrycki Sebastian UKS SP 15 Kędzierzyn K.    14    pkt.
Kaźmierczak Michał UKS SP 15 Kędzierzyn K.    14    pkt.
65. Wójcik Robert LUKS MGOKSiR Korfantów    7    pkt.
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.