...

155. pingpongistów zagra na igrzyskach w Pekinie

Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 05 Lipca 2008

77. zawodników i 78. zawodniczek weźmie udział w turnieju indywidualnym tenisa stołowego Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Wśród uczestników w turnieju indywidualnym mamy troje Polaków (Li Qian, Xu Jie i Lucjan Błaszczyk). Natomiast w turnieju drużynowym w naszej reprezentacji zagra jeszcze Natalia Partyka.

Lista uczestników turnieju tenisa stołowego IO w Pekinie:

mężczyźni:



REKLAMA Czytaj dalej



Z listy (20. najwyżej sklasyfikowanych):
1. WANG Hao CHN
2. MA Lin CHN
3. BOLL Timo GER
4. SAMSONOV Vladimir BLR
5. RYU Seung Min KOR
6. OH Sang Eun KOR
7. GAO Ning SIN
8. LI Ching HKG
9. CHUAN Chih-Yuan TPE
10. KREANGA Kalinikos GRE
11. SCHLAGER Werner AUT
12. KAN Yo JPN
13. OVTCHAROV Dimitrij GER
14. SMIRNOV Alexei RUS
15. YANG Zi SIN
16. KO Lai Chak HKG
17. PRIMORAC Zoran CRO
18. MAZE Michael DEN
19. HE Zhi Wen ESP
20. PERSSON Jorgen SWE

Kwalifikacje - Afryka:
1. TORIOLA Segun NGR
2. MEROTOHUN Monday NGR
3. LASHIN El-Sayed EGY
4. SAKA Suraju CGO
5. KHOURTA Idir ALG
6. MASSAAD Adel EGY

Kwalifikacje - Ameryka Południowa
:
1. LIN Ju DOM
2. LIU Song ARG
3. TSUBOI Gustavo BRA
4. MONTEIRO Thiago BRA
5. ST LOUIS Dexter TRI
6. TABACHNIK Pablo ARG

Kwalifikacje - Azja
:
1. NOROUZI Afshin IRI
2. DOAN Kien Quoc VIE
3. AL-HASAN Ibrahim KUW
4. WANG Liqin CH
5. KIM Hyok Bong PRK
6. RI Chol Guk PRK
7. MIZUTANI Jun JPN
8. YOON Jae Young KOR
9. KISHIKAWA Seiya JPN
10. JANG Song Man PRK
11. ACHANTA Sharath Kamal IND

Kwalifikacje - Europa:
1. TAN Ruiwu CRO
2. LUNDQVIST Jens SWE
3. TOKIC Bojan SVN
4. GARDOS Robert AUT
5. SÜSS Christian GER
6. CHEN Weixing AUT
7. GIONIS Panagiotis GRE
8. MONTEIRO Joao POR
9. CHILA Patrick FRA
10. LEGOUT Christophe FRA
11. KUZMIN Fedor RUS

Kwalifikacje - Ameryka Północna
:
1. ZHANG Peng CAN
2. PETER-PAUL Pradeeban CAN
3. ZHUANG David USA

Kwalifikacje - Australia i Oceania:
1. HENZEL William AUS
2. DAVIS Kyle AUS
3. ZALCBERG David AUS

Decyzja komisji - dzika karta
:
1. AGUIRRE Marcelo PAR

Światowe kwalifikacje
:
1. CHEUNG Yuk HKG
2. CHIANG Peng-Lung TPE
3. SAIVE Jean-Michel BEL
4. CRISAN Adrian ROU
5. ALI SALEH Ahmed EGY
6. ZENG Cem TUR
7. ELOI Damien FRA
8. FREITAS Marcos POR
9. JAKAB Janos HUNY
10. KARAKASEVIC Aleksandar SRB
11. BOBOCICA Mihai ITA
12. KOU Lei UKR
13. KORBEL Petr CZE
14. APOLONIA Tiago POR
15. CARNEROS Alfredo ESP
16. BŁASZCZYK Lucjan POL

kobiety:

Z listy (20. najwyżej sklasyfikowanych)
:
1. GUO Yue CHN
2. ZHANG Yining CHN
3. WANG Yue Gu SIN
4. LI Jia Wei SIN
5. FUKUHARA Ai JPN
6. KIM Kyung Ah KOR
7. WU Jiaduo GER
8. HIRANO Sayaka JPN
9. LIU Jia AUT
10. LI Jiao NED
11. GAO Jun USA
12. PARK Mi Young KOR
13. BOROS Tamara CRO
14. LI Qian POL
15. WANG Chen USA
16. TOTH Krisztina HUN
17. LAU Sui Fei HKG
18. DODEAN Daniela ROU
19. SCHALL (WOSIK) Elke GER
20. NI Xia Lian LUX

Kwalifikacje - Afryka:
1. YANG Fen CGO
2. KAFFO Bose NGR
3. OFFIONG Cecilia Otu NGR
4. ABDUL-AZIZ Shaimaa EGY
5. YOSSRY Noha EGY
6. FOMUM Victorine Agum CMR

Kwalifikacje - Ameryka Południowa:
1. WU Xue DOM
2. RAMOS Fabiola VEN
3. NONAKA Mariany BRA
4. QIAN Lian DOM
5. MEDINA Paula COL
6. SILVA Yadira MEX

Kwalifikacje - Azja
:
1. SHUMAKOVA Marina KAZ
2. FENG Tianwei SIN
3. SHABAN Zeina JOR
4. DANG Ye Seo KOR
5. KOMWONG Nanthana THA
6. WANG Nan CHN
7. FUKUOKA Haruna JPN
8. KIM Jong PRK
9. KIM Mi Yong PRK
10. AGGARWAL Neha IND
11. HUANG I-Hwa TPE

Kwalifikacje - Europa:
1. LIE Jie NED
2. PAVLOVICH Viktoria BLR
3. SAMARA Elizabeta ROU
4. HU Melek TUR
5. XIAN Yi Fang FRA
6. GANINA Svetlana RUS
7. PAOVIC Sandra CRO
8. XU Jie POL
9. LI Qiangbing AUT
10. ZHU Fang ESP
11. TAN MONFARDINI Wenling ITA

Kwalifikacje - Ameryka Północna:
1. HUANG Crystal Yao Xi USA
2. ZHANG Mo CAN
3. LONG Judy (Zhu) CAN

Kwalifikacje - Australia i Oceania:
1. LAY Jian Fang AUS
2. SANG Stephanie Xu AUS
3. MIAO Miao AUS

Decyzja komisji - dzika karta
:
1. TOMMY Priscila VAN

Światowe kwalifikacje:
1. TIE Yana HKG
2. LIN Ling HKG
3. SHEN Yanfei ESP
4. POTA Georgina HUN
5. KOTIKHINA Irina RUS
6. PAN Li-Chun TPE
7. KOSTROMINA Tatyana BLR
8. STEFANOVA Nikoleta ITA
9. PESOTSKA Margaryta UKR
10. BAKULA Andrea CRO
11. FADEEVA Oksana RUS
12. LOVAS Petra HUN
13. PAVLOVICH Veronika BLR
14. ODOROVA Eva SVK
15. HADACOVA Dana CZE
16. PASKAUSKIENE Ruta LTU
17. SOROCHINSKAYA Tetyana UKR


Ilość komentarzy: 2

.. napisał:
06 Lipca 2008
IP: 83.5.240.*
a Ma Long? Chen Qi? ...co z nimi?

PawelG napisał:
06 Lipca 2008
IP: 87.205.46.*
w IO moze brac maksymalnie po trzech najlepszych zawodnikow z danego kraju. Ma podczas kwalifikacji byl nr 4, Chen nr 5-6.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.