...

PSP 3 z Brzegu wygrała II memoriał Andrzeja Grubby!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 14 Czerwca 2008

PSP 3 z Brzegu (Patryk Bajor, Michał Galas, Jarosław Franczyk, Natalia Bajor) wygrała II memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Młodzi pingpongiści z Brzegu w finale pokonali SP 5 z Gdańska (Filip Gajewski, Alan Jachowicz, Kacper Gajewski) 3:2. Zawody odbyły się w Gdańsku.

Wyniki:

ćwierćfinały:
PSP 3 Brzeg - SP Rawa Mazowiecka 3:2
SP Skrzyszów - SP Jeżewo 0:3
SP 3 Ostróda - SP Chełmno 3:1
SP Lądek Zdrój - SP 5 Gdańsk 1:3



REKLAMA Czytaj dalej



półfinały:
PSP 3 Brzeg - SP Jeżewo 3:1
SP 3 Ostróda - SP 5 Gdańsk 1:3

mecz o 3. miejsce:
SP Jeżewo - SP 3 Ostróda 3:2

finał:
PSP 3 Brzeg - SP 5 Gdańsk 3:2

Klasyfikacje końcowa:
1. PSP 3 Brzeg (Bajor Patryk, Galas Michał, Franczyk Jarosław, Bajor Natalia)
2. SP 5 Gdańsk (Gajewski Filip, Jachowicz Alan, Gajewski Kacper)
3. SP Jeżewo (Spiek Tomasz, Jachimowicz Arkadiusz, Kalisz Arkadiusz)
4. SP 3 Ostróda    (Więcek Adrian, Gasiul Jakub, Jarmułowicz Kamil, Sikorski Piotr)
5. SP Lądek Zdrój (Dugiel Adrian, Rakoczy Maciej, Poprawa Karolina)
6. SP Rawa Mazowiecka (Sitarek Grzegorz, Zwierz Przemysław, Rochmiński Jan)
7. SP 4 Chełmno    (Szczuka Kamil, Gronowski Wojciech, Dziadkowiec Martyna)
8. SP Skrzyszów    (Pis Marcin, Galus Katarzyna, Pis Agnieszka)
9. SP Drzonków    (Jokiel Daniel, Trubiłowicz Kamil, Lubin Hubert, Sroczyński Oskar)
10. SP Wólka Łętowska (Misiak Patryk, Kręcidło Aneta, Kułacz Dominika)
11. SP 1 Pszów (Lasota Mateusz, Święcicki Jakub, Pachucki Kamil)
12. SP Wierzbięcin (Jemilianowicz Bartosz, Jemilianowicz Sebastian, Zubrzycki Daniel, Kościuk Damian)
13-16.
SP 49 Białystok    (Wołosowicz Łukasz, Dudziński Jakub, Rećko Mateusz)
SP Wiązowna (Zajkowski Rafał, Gwóźdź Krystian, Bobrowski Jan)
SP Ostroróg (Cembrowicz Jakub, Zieliński Sebastian, Jakóbczyk Hubert)
SP Wólka Rokicka (Reszka Marcin, Urban Mateusz, Woźniak Bartosz)
17-20.
SP Bilcza (Stochmal Maciej, Paszkowski Miłosz, Król Konrad)
SP Bobrowniki (Jaguś Piotr, Pataj Mateusz, Walaszek Przemysław)
PSP Kąkolewo (Kapela Dawid, Chojnacki Karol, Nowak Patryk)
PSP Dobryszyce    (Mokrzyński Klemens, Sabady Przemysław, Molka Bartłomiej, Śmieszkowicz Grzegorz)
21-24.
SP 8 Sopot (Skokowski Mateusz, Łamm Julia, Pawelczak Iga, Elwart Marta)
SP Laskowice (Kubera Paweł, Słaby Mateusz, Fiedurek Agata)
SP Szaflary (Antoszek Stanisław, Magulski Damian, Makuch Mateusz)
PSP 12 Stalowa Wola (Kubaś Radosław, Drelich Dominika, Rybak Karolina, Piasecka Karolina)

Pliki do pobrania:
Klasyfikacja końcowa
Gry w grupach
Turniej główny oraz pocieszenia
 


Ilość komentarzy: 2

kocham wwwwwwww napisał:
13 Stycznia 2010
IP: 80.238.64.*
buziaczki

skandal napisał:
15 Lutego 2010
IP: 87.207.161.*
Gajewski nie przegrał meczu, a najlepszym zawodnikiem został Bajor

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.