...

Szesnaście medali Polaków w Prague Grand Prix 2008

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 10 Czerwca 2008

Prague Grand Prix 2008

Wyświetleń: 2394

Komentarzy: 0

Tagi:
Prague Grand Prix 2008
Anna Urbańczyk
Roksana Załomska

Z szesnastoma medalami wrócili do kraju Polscy zawodnicy biorący udział w Prague Grand Prix 2008. Najlepszymi zawodniczkami turnieju były Anna Urbańczyk i Roksana Załomska. Obie zdobyły po dwa złote medale.

Medaliści:

młodzicy:

gra pojedyncza
:
1. Surowiec Szymon Katowice (POL)
2. Bochňák David Lokomotiva Česká Lípa (CZE)
3-4.
Fabini Marek Lokomotiva Česká Lípa (CZE)
Málek Tomáš Sokol Žďár nad Sázavou (CZE)

turniej drużynowy
:
1. Málek Tomáš/Pluhař Jan - Žďár n.S. (CZE)/Havlíčkův Brod (CZE)
2. Bochňák David/Fabíni Marek - Česká Lípa (CZE)
3. Koblížek Martin/Pěnkava Luboš - Hradec Králové (CZE)/Vlašim (CZE)



REKLAMA Czytaj dalej



młodziczki:

gra pojedyncza
:
1. Štefcová Kristýna Slavoj Praha (CZE)
2. Treimann Kristel Tln. Nomme SK (EST)
3-4.
Stará Kateřina SKST Vlašim (CZE)
Hošková Denisa Slavoj Praha (CZE)

turniej drużynowy:
1. Hošková Denisa/Štefcová Kristýna - Slavoj Praha (CZE)
2. Keroušová Michaela/Stará Kateřina - Vlašim (CZE)
3. Matoušková Andrea/Šourová Iva - Čakovice (CZE)/Horažďovice (CZE)

kadetki:

gra pojedyncza:
1. Urbańczyk Anna Katowice (POL)
2. Tenglová Vendula Orel Č.Budějovice (CZE)
3-4.
Pikalová Michaela Slavoj Praha (CZE)
Żyła Joanna Katowice (POL)

turniej drużynowy:
1. Żyła Joanna/Urbańczyk Anna - Katowice 1 (POL)
2. Miklar Karolina/Wawrzyńczak Aleksandra - Katowice 2 (POL)
3. Pikalová Michaela/Polednová Petra - Slavoj Praha (CZE)

kadeci:

gra pojedyncza:
1. Kubík Jiří SK DDM Kotlářka El Niňo Praha (CZE)
2. Sitkiewicz Jakub Katowice (POL)
3-4.
Gałązka Tomasz Katowice (POL)
Voříšek Tomáš SK DDM Kotlářka El Niňo Praha (CZE)

turniej drużynowy:
1. Kubík Jiří/Šindelář Daniel - Kotlářka (CZE)
2. Sitkiewicz Jakub/Gałązka Tomasz - Katowice (POL)
3. Soria Julien/Pouliquen Raphael - Comité Des Alpes - Maritimes (FRA)

juniorzy:

gra pojedyncza:
1. Loso Sebastian Bele Barkarby BTF (SWE)
2. Beneš Denis SK DDM Kotlářka El Niňo Praha (CZE)
3-4.
Szata Lukasz Katowice (POL)
Białek Artur Katowice (POL)

turniej drużynowy:
1. Szata Łukasz/Białek Artur - Katowice (POL)
2. Loso Sebastian/Beneš Denis - Bele Barkarby BTF (SWE)/Kotlářka (CZE)
3. Biedermann Daniel/Papay Levente - Eotvos DPSE Oroshaza (HUN)/PEATC Pecs (HUN)

juniorki:

gra pojedyncza
:
1. Załomska Roksana LUKS Warmia (POL)
2. Zielińska Anna LUKS Warmia (POL)
3-4.
Samková Natálie SKST Brno (CZE)
Stramowska Małgorzata LUKS Warmia (POL)

turniej drużynowy
:
1. Załomska Roksana/Zielińska Anna - Warmia 1 (POL)
2. Stramowska Małgorzata/Czarnomska Alicja - Warmia 2 (POL)
3. Samková Natálie/Mergenthalová Petra - SKST Brno (CZE)/Břeclav (CZE)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.