...

Bez Piotra Chodorskiego na Polish Youth Open

Kategoria: Turnieje za granicą - Pro Tour / 25 Maja 2008

Wyświetleń: 1555

Komentarzy: 0

Tagi:
juniorzy
Piotr Chodorski
Polish Youth Open
ITTF Junior Circuit

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawił listę 24. polskich pingpongistów, którzy są uprawnieni do startu w juniorskim Pro Tourze - Polish Youth Open - ITTF Junior Circuit. Z powodu kontuzji pleców w zawodach nie wystartuje Piotr Chodorski (LKS Odra Głoska).

Zawodnicy uprawnieni do startu w Polish Youth Open:

juniorzy:
1. CHOJNOWSKI PATRYK 05.04.90 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE
2. FERTIKOWSKI PAWEŁ 12.11.90 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
3. GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ 20.07.90 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR.
4. FLORAS ROBERT 13.07.92 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
5. JENDRZEJEWSKI PATRYK 02.04.90 GKS TĘCZA-POLTAREX NOWA WIEŚ LĘB. POMORSKIE
6. NOWALIŃSKI MACIEJ 18.01.90 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR.
7. PUCHALSKI DANIEL 25.07.91 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE
8. WASYLKOWSKI NESTOR 26.02.92 LKS ODRA GŁOSKA DOLNOŚLĄSKIE
9. ŻARSKI KAROL 29.09.90 UKS WARTA KOSTRZYN N/O LUBUSKIE
10. DOROCIŃSKI JAKUB 08.08.92 KU AZS AE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
11. DĄBROWSKI MICHAŁ 23.12.91 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR.
12. FILBRANDT TOMASZ 02.03.90 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE
13. WIERZCHOWSKI MICHAŁ 05.01.91 UKTS "ALFA" RADZYŃ PODLASKI LUBELSKIE
14. ZDZIENICKI PIOTR 16.03.90 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE
2. JAWORSKA ANITA 20.01.90 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE
3. KLIMAS PAULINA 11.01.91 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE
4. MAZUR MAGDALENA 19.03.91 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE
5. SIKORSKA AGNIESZKA 27.03.90 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE
6. SZCZERKOWSKA MAGDALENA 29.08.92 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE
7. SZULC ADRIANNA 25.07.90 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE
8. ŻAK ANNA 11.08.90 KU AZS AE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
9. ZAŁOMSKA ROKSANA 29.04.91 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE
10. BARAŃSKA KATARZYNA 08.08.90 GOSIR PIASECZNO MAZOWIECKIE
11. DERKOWSKA MONIKA 17.03.91 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
12. SKŁADANEK SYLWIA 09.11.92 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE
13. KOCOŃ ANIKA 30.07.92 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
14. ADAMASZEK BEATA 30.08.92 JKTS JASTRZĘBIE ŚLĄSKIE

Turniej odbywać się  będzie od 28 maja do 1 czerwca w Cetniewie.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.