W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Wyniki rywalizacji juniorów z półfinałów w Rzeszowie
Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 03 Maja 2008
Wyświetleń: 2537
Komentarzy: 0
Tagi:
juniorzy
Ewelina Wojdyła
Krzysztof Niemiec
półfinały
Dawid Ciosek
Wioletta Witkowska
Krzysztof Niemiec (GMKS Strzelec Frysztak) i Dawid Ciosek ( PKS Rafaello Kazimierza Wielka) oraz Wioletta Witkowska (KS Bronowianka Kraków) i Ewelina Wojdyła (KS Brzostowianka Brzostek) awansowali do indywidualnych mistrzostw Polski juniorów w tenisie stołowym.
Oprócz tych zawodników, z półfinałów rozgrywanych w Rzeszowie, awans uzyskały następujące drużyny: MKS Jedynka Łódź (A. Wosik, S. Kaczyńska, A. Ługowska), UKS Gim - Tim 5 Stalowa Wola (E. Olejarz, K. Kubas, K. Kaczkowska), LKS Brzostowianka Brzostek (E. Wojdyła, M. Pieczonka), ŁTSR Łask (K. Zieliński, K. Trzcinka, P. Pabich), KS Gorce Nowy Targ (A. Bukowski, Sz. Kierski, M. Wawrzon, D. Kutyła) i UKS Płomień Limanowa (S. Osika, K. Kądziołka, P. Kądziołka).
Klasyfikacje:
juniorzy:
1. NIEMIEC Krzysztof GMKS Strzelec Frysztak podkarpackie
2. CIOSEK Dawid PKS Rafaello Kazimierza Wielka świętokrzyskie
3. TRZCINKA Kamil ŁTSR Łask łódzkie
4. KOLANKO Paweł GMKS Strzelec Frysztak podkarpackie
5-6.
DULĘBA Bartłomiej MKS Jedynka Łódź łódzkie
KIERSKI Szymon KS Gorce Nowy Targ małopolskie
7-8.
GOLA Błażej ULKS Top-Spin Kielce świętokrzyskie
ŻYTNIEWSKI Marcin LKS Olimpia Bucze małopolskie
turniej drużynowy:
1-3.
ŁTSR Łask (K. Zieliński, K. Trzcinka, P. Pabich)
KS Gorce Nowy Targ (A. Bukowski, Sz. Kierski, M. Wawrzon, D. Kutyła)
UKS Płomień Limanowa (S. Osika, K. Kądziołka, P. Kądziołka)
juniorki:
1. WITKOWSKA Wioletta KS Bronowianka Kraków małopolskie
2. WOJDYŁA Ewelina KS Brzostowianka Brzostek podkarpackie
3. KACZYŃSKA Sandra MKS Jedynka Łódź łódzkie
4. CHOLEWKA Katarzyna LKS Olimpia Chocznia małopolskie
5-6.
KONIECZNA Katarzyna ULKS Kusy Łobudzice łódzkie
KOZA Zuzanna KKTS MOSiR Krosno podkarpackie
7-8.
ZIĘCIK Karolina PKS Rafaello Kazimierza Wielka świętokrzyskie
GRZYB Karolina PKS Rafaello Kazimierza Wielka świętokrzyskie
turniej drużynowy:
1-3.
MKS Jedynka Łódź (A. Wosik, S. Kaczyńska, A. Ługowska)
UKS Gim - Tim 5 Stalowa Wola (E. Olejarz, K. Kubas, K. Kaczkowska)
LKS Brzostowianka Brzostek (E. Wojdyła, M. Pieczonka)
Zostaw komentarz