...
Nocny 2019

Mlexer najlepszy w LLTSA

Kategoria: Liga amatorska - Lublin / 03 Maja 2008

Wyświetleń: 4117

Komentarzy: 1

Tagi:
LLTSA
Mlexer
TBV

W ostatniej kolejce Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów, Mlexer pokonał TBV 8:2 i zapewnił sobie zwycięstwo w lidze.

Wyniki:

I liga – XVI kolejka:



REKLAMA Czytaj dalej



Mlexer  - TBV 8:2
(Maruszczak Jarosław 3.5, Waśkowski Jarosław 2.5, Pilipczuk Leonard 2 - Rejmak Marek 1, Widyński Paweł 1)

Center - Sygnał I 3:7
(Barszcz Krzysztof 2.5, Lewczuk Dariusz 0.5 - Kozieł Paweł 3, Kulpa Konrad 2, Szewczuk Michał 2)

Edbar - Rodos 4:6
(Kura Piotr 2, Janowski Paweł 1, Szuryga Michał 1 - Ćwikła Cezary 3.5, Piechnik Roman 2.5)

Nieruchomości - AZS UMCS I 8:2
(Kleczkowski Adam 3.5, Kisielewicz Daniel 2.5, Taczalski Marek 2 - Urban Agnieszka 2)

Ciepłownik I - Oxford 5:5
(Maliborski Wojciech 2, Dalmata Tomasz 1.5, Szynal Przemysław 1.5 - Łagoźny Adrian 3, Warda Mateusz 2)

Geodeta - AZS UMCS II 3:7
(Pastusiak Marek 2.5, Cieszko Tadeusz 0.5 - Bednarz Sebastian 3, Bigaj Leszek 2, Borowski Piotr 2)

Tabela:
1.   Mlexer    16    30    118    -    42
2.   Sygnał I    16    24    104    -    56
3.   TBV    16    24    103    -    57
4.   Rodos    16    21    99    -    61
5.   Center    16    18    92    -    68
6.   Edbar    16    13    76    -    84
---
7.   Nieruchomości    16    17    86    -    74
8.   AZS UMCS I    16    13    81    -    79
9.   Oxford    16    13    69    -    91
10. AZS UMCS II    16    11    62    -    98
11. Ciepłownik I    16    7    55    -    105
12. Geodeta    16    1    15    -    145

MISTRZ LIGI: MLEXER
Spadek do II ligi: Ciepłownik I i Geodeta

II liga - XVI kolejka:
Alex Pod 50 - Biały Kruk 5:5
MTM - Start 3:7
Zarembiacy I - Gala 4:6
Ciepłownik II - Lech Omega 8:2
Ruch Edbar I - Annoplast Jastków I 6:4
Seniorzy - AZS Akademia Rolnicza 0:10

Tabela:
1.    Biały Kruk    16    25    101    -    59
2.    Alex Pod 50    16    24    102    -    58
3.    Gala    16    23    97    -    63
4.    Start    16    23    98    -    62
5.    MTM    16    17    83    -    77
6.    Zarembiacy I    16    15    78    -    82
---
7.    AZS AR    16    17    79    -    81
8.    Ciepłownik II    16    17    80    -    80
9.    Lech Omega    16    14    79    -    81
10.    Annoplast Jastków I    16    11    68    -    92
11.    Ruch Edbar I    16    6    62    -    98
12.    Seniorzy    16    0    33    -    127

Awans do I ligi: Biały Kruk i Alex Pod 50
Spadek do III ligi: Ruch Edbar I i Seniorzy

III liga - XVI kolejka:
Annoplast Jastków II - Edbar Stars 5:5
Salos Kalina - Zdrój MPWiK 4:6
AZS UMCS III - WSEI Mełgiewska 7:3
real - Jedynka 2:8
Fryderyk - Park Farb 2:8
Samson - ASKO 5:5

Tabela:
1.    AZS UMCS III    16    32    116    -    44
2.    WSEI Mełgiewska    16    28    109    -    51
3.    Edbar Stars    16    21    98    -    62
4.    Zdrój MPWiK    16    17    85    -    75
5.    Annoplast Jastków II    16    14    74    -    86
6.    Salos Kalina    16    13    75    -    85
---
7.    Jedynka    16    17    88    -    72
8.    ASKO    16    13    75    -    85
9.    Park Farb    16    12    64    -    96
10.    real    16    11    67    -    93
11.    Samson    16    8    66    -    94
12.    Fryderyk    16    6    43    -    117

Awans do II ligi
: AZS UMCS III i WSEI Mełgiewska
Spadek do IV ligi: Samson i Fryderyk

IV liga - XVIII kolejka:
Starówka Weterani - Sygnał II 4:6
Laviska - KUL 5:5
GLTS Świdniczanka - Zarembiacy II 6:4
AZS UMCS IV - Ruch Edbar II 6:4
Ruch Edbar IV - Ruch Edbar III 3:7
G.U.W.W. Ekogeo - Drużyna im. Ediego Orła 7:3

XIX kolejka:
Ruch Edbar III - Sprawni Razem 0:10
Drużyna im. Ediego Orła - AZS UMCS IV 0:10
Ruch Edbar II - Ruch Edbar IV 7:3

XX kolejka:
AZS UMCS IV - G.U.W.W. Ekogeo 5:5
Ruch Edbar IV - Drużyna im. Ediego Orła 4:6
Sprawni Razem - Ruch Edbar II 4:6

Tabela:
1.    Laviska    17    31    128    -    42
2.    Sygnał II    17    29    110    -    60
3.    KUL    17    27    121    -    49
4.    Starówka Weterani    17    19    94    -    76
5.    Zarembiacy II    17    17    93    -    77
6.    GLTS Świdniczanka    17    16    87    -    83
---
7.    AZS UMCS IV    18    25    124    -    56
8.    G.U.W.W. Ekogeo    18    24    110    -    70
9.    Drużyna im. E. Orła    18    15    76    -    104
10.    Ruch Edbar II    18    12    68    -    110
11.    Ruch Edbar III    18    7    45    -    134
12.    Sprawni Razem    18    5    50    -    130
13.    Ruch Edbar IV    18    1    32    -    147

Awans do III ligi: Laviska i Sygnał II


Ilość komentarzy: 1

RP napisał:
14 Stycznia 2012
IP: 89.167.72.*
Kiedy wy ostatni raz podaliście wyniki ligi lubelskiej ... .albo ona jest albo jej w ogóle nie komentujcie przecież to rok 2012 PRZYPOMINAM

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.