...

Kamila Gębka i Szymon Surowiec mistrzami Śląska młodzików

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Kwietnia 2008

Mistrzostwa Śląska Młodziczek 08

Wyświetleń: 6686

Komentarzy: 1

Tagi:
śląskie
Szymon Surowiec
Kamila Gębka

Kamila Gębka (KS Viret CMC Zawiercie) i Szymon Surowiec (MOSiR KHW Mysłowice) zostali mistrzami Śląska młodzików w tenisie stołowym.

Klasyfikacje:

młodziczki:
1. Gębka Kamila 1995 KS Viret CMC Zawiercie 60
2. Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 56
3-4.
Paszek Patrycja 1995 MKS Siemianowice 52
Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR KHW Mysłowice 52
5. Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice 49
6. Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 47
7-8.
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 44
Guzdek Natalia 1997 RKS Cukrownik Chybie 44
9-12.
Plinta Julia 1995 MKS Cieszko Cieszyn 40
Brańczyk Klaudia 1995 MKS Cieszko Cieszyn 40
Zygadło Martyna 1997 MOSiR KHW Mysłowice 40
Derlich Karolina 1995 BISTS Polsport Bielsko-Biała 40
13-16.
Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice 33
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 33
Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR KHW Mysłowice 33
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 33
17-24.
Sieruga Karolina 1996 UKS Żak Sosnowiec 24
Januś Karolina 1999 MOSiR MOSM Tychy 24
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 24
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Patoń Patrycja 1995 ULKS Tęcza Nakło Śl. 24
Kukiełka Justyna 1996 GKS Gwarek Ornontowice 24
Kruk Paulina 1998 MKS Cieszko Cieszyn 24
Szymczyk Marzena 1995 GKS Gwarek Ornontowice 24
25-32.
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 13
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 13
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 13
Wójciga Agnieszka 1998 MKS Cieszko Cieszyn 13
Bajcar Justyna 1997 RKS Cukrownik Chybie 13
Zając Agata 1995 MKS Cieszko Cieszyn 13
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 13



REKLAMA Czytaj dalej





młodzicy:
1. Surowiec Szymon 1995 MOSiR KHW Mysłowice 60
2. Ramenda Adam 1995 ULKS Ligota 56
3-4.
Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 52
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 52
5. Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 49
6. Kopiec Mateusz 1995 MOSiR MOSM Tychy 47
7-8.
Podkościelny Jakub 1995 MOSiR MOSM Tychy 44
Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 44
9-12.
Chorąży Maciej 1995 MOSiR MOSM Tychy 40
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 40
Słupski Michał 1995 MOSiR KHW Mysłowice 40
Urbańczyk Jan 1997 MOSiR KHWMysłowice 40
13-16.
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 33
Wąsik Michał 1995 MOSiR MOSM Tychy 33
Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
Baran Rafał 1997 MOSiR KHW Mysłowice 33
17-24.
Paczos Łukasz 1995 MUKS Jedynka Pszów 24
Baran Sebastian 1998 MOSiR KHW Mysłowice 24
Kloc Wojciech 1996 ULKTS Pszczyna 24
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 24
Sadłocha Sebastian 1996 GKS Gwarek Ornontowice 24
Kisielowski Bartosz 1995 MOSiR MOSM Tychy 24
Ganiek Rafał 1995 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Cupiał Mateusz 1997 MOSiR KHW Mysłowice 24
25-32.
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Ibrom Piotr 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Spandel Szymon 1997 MOSiR Żory 13
Kajstura Jakub 1995 ULKS Ligota 13
Pielorz Paweł 1996 MOSiR Żory 13
Mastalski Marcin 1995 BISTS Polsport Bielsko-Biała 13

 


Ilość komentarzy: 1

Justyna napisał:
07 Grudnia 2010
IP: 109.95.93.*
znowu moja kuzynka Kamila Gębka 1 miejsce ;d jak zawsze ;d

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.