W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Maja Krzewicka i Radosław Mleczko najlepszymi juniorami III WTK w Małopolsce
Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 10 Kwietnia 2008
Maja Krzewicka (KS Gorce Nowy Targ) i Radosław Mleczko (LKS Olimpia Bucze) wygrali III WTK juniorów w woj. małopolskim.
Klasyfikacje:
juniorzy:
1. MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 LKS OLIMPIA BUCZE 70
2. BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 66
3. KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 62
4. KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 59
5-6.
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 56
WAWRZON MATEUSZ 25.09.90 KS GORCE NOWY TARG 56
7-8.
JĘDRZEJCZYK KAROL 20.01.90 MKS KSOS KRAKÓW 52
CEWKA PIOTR 13.11.90 LUKS "LIPIE" LIPIE 52
9-12.
TALAR KONRAD 15.05.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 47
MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE 47
ŻYTNIEWSKI MARCIN 10.11.90 LKS OLIMPIA BUCZE 47
KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 47
13-16.
FLOREK ARKADIUSZ 05.04.93 MKS KSOS KRAKÓW 39
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 39
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 39
MISZCZYK ŁUKASZ 22.11.93 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 39
17-24.
WOJNICKI KAMIL 27.03.92 LKS OLIMPIA BUCZE 28
WCISŁO TOMASZ 05.09.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 28
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 28
MIKOSZ MICHAŁ 30.07.94 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 28
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 28
BIAŁECKI JAN 31.05.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 28
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 28
KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 28
25-32.
BIERNACKI ANTONI 27.03.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 16
LENARCZYK MICHAŁ 05.12.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 16
PLEWA KRZYSZTOF 05.09.94 PKS OPOKA TRZEBINIA 16
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 16
LIS DAMIAN 27.06.91 UKS OLESNO 16
BIERNACKI MACIEJ 10.07.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 16
KRUCZEK MATEUSZ 05.09.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 16
33-48.
BASTA MARIUSZ 22.07.92 LUKS "LIPIE" LIPIE 10
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 10
JANISZEWSKI TOMASZ 19.02.91 UKS OLESNO 10
TURAŁA MATEUSZ 03.04.91 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 10
PAŁKA GRZEGORZ 16.07.91 MKS KSOS KRAKÓW 10
OSIKA PRZEMYSŁAW 15.09.92 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 10
CHMIELEWSKI ŁUKASZ 05.08.92 UKS OLESNO 10
ŚLĄSKI DAMIAN 03.02.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 10
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 10
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 10
GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 10
KĄDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
BAŁUSZEK KAMIL 01.05.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 10
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 10
KANIA KACPER 04.10.92 LKS OLIMPIA BUCZE 10
KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 10
49-54.
OSIKA CEZARY 21.01.95 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 9
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 9
PANCERZ JACEK 06.07.92 LUKS "LIPIE" LIPIE 9
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 9
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 9
CHROBAK PAWEŁ 24.06.93 KS GORCE NOWY TARG 9
55-58.
JUREK MARCIN 24.11.92 MKS KSOS KRAKÓW 8
ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 8
PORADZISZ MICHAŁ 02.04.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE 8
TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 8
juniorki:
1. KRZEWICKA MAJA 12.03.93 KS GORCE NOWY TARG 70
2. SYDORENKO NICOLA 25.03.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 66
3. WITKOWSKA WIOLETA 27.07.90 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
4. GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 59
5. JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 57
6. DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 55
7-8.
CHOLEWKA KATARZYNA 18.08.91 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 52
DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SĄCZ 52
9-12.
JURZAK MAGDALENA 19.03.92 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 47
MRÓWKA BEATA 07.02.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 47
MIKOŁAJCZYK LUCYNA 25.04.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 47
OSIKA ANETA 04.10.93 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 47
13-16.
KURNYTA EWA 03.02.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 39
KRZYSIEK KAROLINA 29.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 39
KANIA ANNA 02.04.91 MKS RADOŚĆ GORLICE 39
MIKOŁAJCZYK HALINA 25.04.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 39
17-20.
SŁOWIKOWSKA KAROLINA 20.11.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 32
KULIG JOANNA 03.07.94 KS GORCE NOWY TARG 32
JURCZYŃSKA MARZENA 20.11.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 32
PIÓRKOWSKA MARTA 19.11.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 32
21-22.
WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 25
Zostaw komentarz