...

Znamy najlepszych skrzatów i żaków na Lubelszczyźnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 08 Kwietnia 2008

Wyświetleń: 6657

Komentarzy: 3

Tagi:
WTK
skrzaci
skrzatki
żacy
żaczki
lubelskie

W Kocudzy rozegrano mistrzostwa woj. lubelskiego skrzatów i żaków w tenisie stołowym. W zawodach zwyciężyli: Mateusz Baranowski (UKS Dystans Niedźwiada), Kaja Bryś (UKS Kępa Piotrawińska), Konrad Kowalczyk (UPKS Arka Ryki) i Dagmara Baranowska (UKS Dystans Niedźwiada).

klasyfikacje:

skrzaci:
1. Baranowski Mateusz 04.00 UKS Dystans Niedźwiada 30
2. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grabów Szlachecki 28
3. Antolak Michał 06.99 UPKS Arka Ryki 25
4. Pietrasiak Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 25
5. Stasiak Adam 01.99 KS Ogniwo Chełm 20
6. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 20
7. Walaszek Przemysław 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 20
8. Mazur Filip 02.99 KS Ogniwo Chełm 20
9. Chołota Łukasz 01.99 UKS Gambit Wola Radzięcka 15
10. Wąsik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 15
11. Dulniak Kacper 07.99 UKS Ruch Lublin 15
12. Walasek Piotr 05.00 UKS Legion Grabów Szlachecki 15
13. Wójcik Jakub 05.99 UKS Dystans Niedźwiada 15
14. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grabów Szlachecki 15
15. Grabowski Jakub 02.99 UKS Ruch Lublin 15
16. Swacha Norbert 09.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
17. Kubina Dominik 01.00 UKS Gambit Wola Radzięcka 10
18. Blacha Michał 10.01 UKS Spartakus Dzwola 10
19. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
20. Stręciwilk Mateusz 09.00 UKS Spartakus Dzwola 10



REKLAMA Czytaj dalej



skrzatki:
1. Bryś Kaja 09.99 UKS Kępa Piotrawińska 30
2. Łojewska Kornelia 07.99 UKS Hetman Sosnówka 28
3. Kowalczyk Klaudia 03.99 UPKS Arka Ryki 25
4. Wojtal Natalia 01.99 UPKS Arka Ryki 25
5. Powroźnik Aleksandra 05.00 UKS Dystans Niedźwiada 20
6. Jakoniuk Gabriela 02.02 UKS Kępa Piotrawińska 20
7. Koczułap Katarzyna 05.00 UKS Spartakus Dzwola 20
8. Bichta Weronika 04.00 UPKS Arka Ryki 20
9. Zapalska Paulina 06.99 ULKS Dzierzkowice 15
10. Adamczyk Natalia 11.00 UKS Kępa Piotrawińska 15
11. Czechońska Wiktoria 01.00 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
12. Buczyńska Natalia 07.00 UKS Spartakus Dzwola 15
13. Koczułap Barbara 05.00 UKS Spartakus Dzwola 15

żacy:
1. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 30
2. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 28
3. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 25
4. Kita Patryk 09.97 UMKS Biłgoraj 25
5. Plichta Adrian 12.97 LUKS Stróża 20
6. Zieliński Paweł 03.97 MKS Lewart Lubartów 20
7. Sikora Emil 05.97 LUKS Stróża 20
8. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 20
9. Gładkowski Jakub 03.97 ULKS Dzierzkowice 15
10. Gąska Bartłomiej 09.98 UPKS Arka Ryki 15
11. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 15
12. Matlakowski Daniel 10.97 UKS Ruch Lublin 15
13. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 15
14. Głowinkowski Kamil 06.97 UKS Ruch Lublin 15
15. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 15
16. Zdyb Michał 08.97 UKS Gościeradów 15
17. Dudek Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 10
18. Skrzyński Damian 03.97 UKS Sosnówka 10
19. Młynarczyk Kamil 04.98 UKS Gościeradów 10
20. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 10
21. Szczuka Albert 07.97 LUKS Stróża 10
22. Król Sławomir 10.98 UKS Spartakus Dzwola 10
23. Baranowski Mateusz 04.00 UKS Dystans Niedźwiada 10
24. Kopeć Krystian 05.98 UKS Tajfun Miłków 10
25. Chomiuk Kacper 05.98 UKS Tajfun Miłków 10
26. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 10
27. Puchała Jakub 03.97 SP 14 Lublin 10
28. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
29. Hodun Bartłomiej 04.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 10
30. Walasek Bartosz 02.97 UKS Bobry Bobrowniki 10
31. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
32. Golonka Jakub 07.97 UKS Dystans Niedźwiada 10
33. Zarzycki Sylwester 11.98 SP 14 Lublin 5
34. Grzyb Łukasz 01.97 UKS Ruch Lublin 5
35. Kłysz Michał 12.97 KS Ogniwo Chełm 5
36. Kowalczyk Bartosz 03.98 UPKS Arka Ryki 5
37. Mazur Przemysław 02.97 ULKS Dzierzkowice 5
38. Stępniak Bartosz 10.98 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 5
39. Chmura Kamil 05.97 UKS Gościeradów 5
40. Malinowski Eryk 09.97 KS Ogniwo Chełm 5
41. Morszczyzna Damian 06.97 ULKS Dzierzkowice 5
42. Sikora Eryk 05.97 LUKS Stróża 5
43. Koc Krzysztof 03.97 UKS Żaczek Fajslawice 5
44. Ziara Paweł 09.98 UKS Gościeradów 5
45. Bartosik Kornel 05.97 KS Ogniwo Chełm 5
46. Pioterczak Artur 12.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
47. Mazur Filip 01.97 KS Ogniwo Chełm 5
48. Paszko Marcin 07.98 UKS Gambit Wola Radzięcka 5
49. Kraczkowski Bartłomiej 06.97 KS Ogniwo Chełm 5
50. Włodek Kamil 10.97 UKS Dystans Niedźwiada 5
51. Szajewski Jakub 06.97 UKS Ruch Lublin 5
52. Wojtak Robert 01.97 ULKS Dzierzkowice 5
53. Sidor Mateusz 01.97 UKS Żaczek Fajsławice 5
54. Hejduk Damian 02.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
55. Alikowski Kamil 07.97 KS Ogniwo Chełm 5
56. Węgrzyn Dariusz 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 5
57. Stasiak Adam 04.97 KS Ogniwo Chełm 5
58. Winiarski Kamil 10.97 UKS Piaski 5
59. Zaroda Damian 03.98 UKS Gościeradów 5
60. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 5
61. Moskal Adam 04.97 UKS Spartakus Dzwola 5
62. Stępniak Szymon 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 5
63. Dudek Damian 02.97 LUKS Stróża 5
64. Magiełda Kamil 05.97 UKS Gościeradów 5
65. Gołąb Rafał 05.98 UKS Gościeradów 2
66. Rydz Kacper 06.97 UKS Piaski 2
67. Wójcik Jakub 05.99 UKS Dystans Niedźwiada 2

żaczki:
1. Baranowska Dagmara 01.97 UKS Dystans Niedźwiada 30
2. Lalak Karolina 06.98 KKS Sygnał Lublin 28
3. Nowicka Anna 06.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 25
4. Wojtal Nikola 06.97 UPKS Arka Ryki 25
5. Zdyb Monika 11.98 UKS Gościeradów 20
6. Urban Patrycja 05.97 MKS Lewart Lubartów 20
7. Prokopiuk Aleksandra 08.97 KS Ogniwo Chełm 20
8. Kuchnio Joanna 10.97 UPKS Arka Ryki 20
9. Rachoń Klaudia 10.98 ULKS Dzierzkowice 15
10. Jakubaszek Wioleta 04.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 15
11. Cholewa Martyna 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 15
12. Walczak Kornelia 02.97 UPKS Arka Ryki 15
13. Kurek Beata 04.97 UKS Gambit Wola Radzięcka 15
14. Gajaszek Alicja 06.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 15
15. Dobosz Wiktoria 03.97 UKS Sosnówka 15
16. Lipińska Adrianna 06.97 LUKS Stróża 15
17. Kita Katarzyna 06.98 UKS Gambit Wola Radzięcka 10
18. Serafin Zuzanna 03.98 UKS Żaczek Fajsławice 10
19. Kuna Paulina 05.97 UKS Gambit Wola Radzięcka 10
20. Piłat Anna 05.98 UKS Kępa Piotr. Kępa Piotrawińska 10
21. Warowna Anna 03.98 UPKS Arka Ryki 10
22. Powroźnik Aleksandra 05.00 UKS Dystans Niedźwiada 10
23. Dudek Angelika 12.97 ULKS Dzierzkowice 10
24. Powroźnik Angelika 09.97 UKS Dystans Niedźwiada 10
25. Karpiuk Anita 06.98 UKS Hetman Sosnówka 10
26. Baran Małgorzata 03.97 UKS Żaczek Fajsławice 10
27. Małek Paulina 05.98 UKS Spartakus Dzwola 10
28. Bryś Kaja 09.99 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
29. Lubikowska Natalia 07.97 LUKS Stróża 10
30. Rozwałka Katarzyna 04.97 UKS Żaczek Fajsławice 10
31. Stręciwilk Magdalena 07.97 UKS Spartakus Dzwola 10
32. Beczek Maja 11.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 10
33. Jargiło Kamila 05.97 UKS Spartakus Dzwola 5
34. Gąsiorowska Agata 02.98 ULKS Dzierzkowice 5
35. Robak Amelia 11.98 UKS Spartakus Dzwola 5
36. Siemczyk Julia 04.98 UKS Spartakus Dzwola 5
37. Długosz Sylwia 03.97 UKS Spartakus Dzwola 5
38. Wojtal Natalia 01.98 UPKS Arka Ryki 5
39. Małek Paulina II 07.98 UKS Spartakus Dzwola 5
40. Flis Patrycja 04.97 UKS Spartakus Dzwola 5
41. Gąsiorowska Paulina 01.97 ULKS Dzierzkowice 5
42. Zapalska Paulina 06.99 ULKS Dzierzkowice 5
43. Koczułap Barbara 05.00 UKS Spartakus Dzwola 5
44. Koczułap Katarzyna 05.00 UKS Spartakus Dzwola 5
45. Buczyńska Natalia 07.00 UKS Spartakus Dzwola 5
46. Chodoła Dominika 07.98 UKS Kępa Piotr. Kępa Piotrawińska 5
47. Kostecka Katarzyna 07.98 UKS Żaczek Fajslawice 5


Ilość komentarzy: 3

kiki napisał:
28 Października 2008
IP: 83.18.73.*
spoko

norbert swacha napisał:
20 Marca 2009
IP: 95.48.31.*
to mi sie podoba supeer!!!!!!!!!!!!

wikiiii ;] napisał:
01 Czerwca 2010
IP: 77.255.182.*
o i nawet ja jestem

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.