...

Natalia Cięszczyk i Michał Bańkosz wygrali III OTK młodzików

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 06 Kwietnia 2008

Wyświetleń: 2323

Komentarzy: 0

Tagi:
Cięszczyk Natalia
Michał Bańkosz
OTK
młodzicy

Natalia Cięszczyk (KKS Sygnał Lublin) i Michał Bańkosz (KU AZS AE Wrocław) wygrali III OTK młodzików w tenisie stołowym.

Klasyfikacje

młodziczki

lp

Imię/Klub

Woj.

G

W

P

1

CIĘSZCZYK NATALIA 03.03.95
KKS SYGNAŁ LUBLIN

LUBELSKIE

134

130

4

2

WABIK SANDRA 22.10.95
GLKS NADARZYN

MAZOWIECKIE

126

120

6

3

PAWLAK SYLWIA 26.08.95
KKS SYGNAŁ LUBLIN

LUBELSKIE

116

110

6

4

BAJOR NATALIA 07.03.97
UKS DWUNASTKA WROCŁAW

DOLNOŚLĄSKIE

114

110

4

5-6

ŻBIKOWSKA MONIKA 25.05.95
MKS MRĄGOWIA MRĄGOWO

KOMOSIŃSKA KAROLINA 26.06.95
GOSIR PIASECZNO

WARM.-MAZURSKIE


MAZOWIECKIE

108

100

8

7

SZLAPA SYLWIA 03.02.95
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE

OPOLSKIE

106

100

6

8

NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE

OPOLSKIE

102

100

2

9

SZYMAŃSKA OLGA 19.03.95
GLKS NADARZYN

MAZOWIECKIE

98

90

8

10

DZIADKOWIEC MARTYNA 19.09.95
LUKS CHEŁMNO

KUJAWSKO-POMOR.

96

90

6

11

FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96
LUKS JAWORZE GÓRNE

PODKARPACKIE

93

90

3

12

KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95
MRKS GDAŃSK

POMORSKIE

92

90

2

13

JOŃCZYK ADA 13.11.95
MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL.

DOLNOŚLĄSKIE

86

80

6

14

LEGIERSKA GABRIELA 09.09.95
MKS CIESZKO CIESZYN

ŚLĄSKIE

84

80

4

15-16

GĘBKA KAMILA 19.03.95
KS VIRET CMC ZAWIERCIE

DĄBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96
UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK

ŚLĄSKIE


Podlaskie

82

80

2

17

ROGINSKA PAULINA 23.01.96
MKS "START" LUBRANIEC

KUJAWSKO-POMOR.

77

73

4

18-19

KOSTRO PATRYCJA 17.12.95
KTS WYSOKIE MAZOW.

KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96
GKTS GDAŃSK

PODLASKIE


POMORSKIE

76

73

3

20

JANECZEK KATARZYNA 08.01.95
LUKS CHEŁMNO

KUJAWSKO-POMOR.

75

73

2

21-22

CHODON ANETA 09.03.95
UPKS ARKA RYKI

KRAJEWSKA MARTA 10.04.95
95 LUKS "STRASZYN" STRASZYN

LUBELSKIE


POMORSKIE

70

68

2

23-24

ZDOLSKA KORNELIA 22.08.95
LUKS STAWIGUDA

KRĘCIDŁO ANETA 10.07.95
PUKS ARKA ŁĘTOWNIA

WARM.-MAZURSKIE


PODKARPACKIE

68

68

0

25-27

CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97
MKS ROKITA BRZEG DOLNY

BONIKOWSKA ALEKSANDRA 03.07.95
KS ELTA ŁÓDŹ

GALUS KATARZYNA 21.02.98
LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW

DOLNOŚLĄSKIE


ŁÓDZKIE


MAŁOPOLSKIE

66

63

3

28

LIS MARTA 23.03.95
KS "RATUSZ" GIśYCKO

WARM.-MAZURSKIE

64

63

1

29

DREWNIANY EWELINA 13.10.96
MKS TARNOVIA TARNÓW

MAŁOPOLSKIE

61

58

3

30-31

ŻOŁNIERCZAKIEWICZ SABINA 01.07.95
OSIR LUBSKO

TROCHIM ALEKSANDRA 01.06.95
UKS "RATUSZ" GIŻYCKO

LUBELSKIE


WARM.-MAZURSKIE

60

58

2

32

BEJSKA AGATA 16.03.95
KS BRONOWIANKA KRAKÓW

MAŁOPOLSKIE

59

58

1

33-36

URBANIAK MARTYNA 29.11.96
KS STELLA GNIEZNO

MAZUREK PATRYCJA 11.05.95
UMLKS "RADOMSKO"RADOMSKO

PLINTA JULIA 01.05.95
MKS CIESZKO CIESZYN

BANASZEK MARTA 19.02.95
ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE

WIELKOPOLSKIE


ŁÓDZKIE


ŚLĄSKIE


MAZOWIECKIE

55

54

1

37

SZCZEPANIK PATRYCJA 18.08.96
UKS SUCHA KOSZAL.

ZACHODNIOPOMOR.

51

50

1

38-39

DOMAGAŁA SARA 24.04.97
ULKS TOP-SPIN KIELCE

HAJKA DARIA 25.06.95
LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

ŚWIĘTOKRZYSKIE


OPOLSKIE

50

50

0

młodzicy:

1. BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 KU AZS AE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 138 130 8

2. DYJAS JAKUB 09.10.95 KTS KOSZALINIANIN KOSZALIN ZACHODNIOPOMOR. 128 120 8



REKLAMA Czytaj dalej



3. ZATÓWKA PATRYK 10.04.97 KS TUR-BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 118 110 8

4. BAJOR PATRYK 01.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 114 110 4

5-6. SANKOWSKI MARCIN 28.08.95 KS TUR-BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 106 100 6
ROZWADOWSKI PAWEŁ 16.01.95 MUKS ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 106 100 6

7. URBANIAK DAWID 25.06.95 GUKS STS GORZKOWICE ŁÓDZKIE 104 100 4

8. LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 103 100 3

9. NIEMIEC RAFAŁ 03.01.95 KSTS KROSNO PODKARPACKIE 96 90 6

10-11. GAJEWSKI FILIP 28.05.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 94 90 4
KAMIŃSKI MIKOŁAJ 09.01.95 KS TUR-BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 94 90 4

12. DOSZ ADAM 08.11.96 UKS "SZEMUD" SZEMUD POMORSKIE 90 90 0

13-14. KWASZYŃSKI PRZEMYSŁAW 12.01.95 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 86 80 6
ADAMCZYK PAWEŁ 24.06.95 ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMOR. 86 80 6

15-16. SUROWIEC SZYMON 18.07.95 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 84 80 4
WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 84 80 4

17-18. RAMENDA ADAM 08.10.95 ULKS "LIGOTA" LIGOTA ŚLĄSKIE 76 73 3
LASOTA MATEUSZ 04.06.95 MUKS JEDYNKA PSZÓW ŚLĄSKIE 76 73 3

19-20. PAWLIK MATEUSZ 22.03.95 UKS BIELANY 273 WARSZAWA MAZOWIECKIE 75 73 2
DZIEDZIC MARCIN 28.08.95 LUKS DĘBORZYN PODKARPACKIE 75 73 2

21-22. BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 71 68 3
STEPUCH RADOSŁAW 07.05.95 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 71 68 3

23-24. STEPUCH DOMINIK 07.05.95 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 68 68 0
RYBAK DAMIAN 31.03.95 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE 68 68 0

25-26. KOŁEK DAMIAN 18.10.96 LUKS DĘBORZYN PODKARPACKIE 66 63 3
TABĘDZKI PAWEŁ 01.08.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 66 63 3

27. KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 65 63 2

28. STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 63 63 0

29. PIASECKI RAFAŁ 30.03.96 SKS 40 WARSZAWA MAZOWIECKIE 61 58 3

30-31. ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 60 58 2
GALAS MICHAŁ 13.11.95 UGKS ODRA BRZEG OPOLSKIE 60 58 2

32. MARUSZAK PIOTR 26.06.95 KST ELEKTRYK TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 59 58 1

33. MAJSZYK MATEUSZ 17.01.96 ULKS START ZAMIENIE MAZOWIECKIE 56 54 2

34-36. MACZUŻAK BARTŁOMIEJ 19.03.95 GLKS BURZA PAWLIKOWICE ŁÓDZKIE 55 54 1
WOŁOSOWICZ ŁUKASZ 21.06.95 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE 55 54 1
SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 UKS AG KĄKOLEWO WIELKOPOLSKIE 55 54 1

37-38. HERMANOWSKI ADAM 02.02.95 UKS BORNE SULINOWO ZACHODNIOPOMOR. 51 50 1
JOKIEL DANIEL 18.12.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 51 50 1

39-40. SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 50 50 0
DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 50 50 0


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.