...

Klasyfikacja XI Ogólnopolskiego Turnieju w Mini-tenisie Żaków

Kategoria: Turnieje w Polsce - Festiwal Tenisa Stołowego / 14 Maja 2005

Wyświetleń: 4048

Komentarzy: 0

Tagi:

Przedstawiamy Państwu wyniki XI Ogólnopolskiego Turnieju w Mini-tenisie Stołowym Skrzatów i Żaków, który odbył się w ramach XI Festiwalu Tenisa Stołowego 13 maja 2005r. w Częstochowie


REKLAMA Czytaj dalej

Żaczki
M-sceNazwiskoImięD. ur.KlubMiejscowośćWoj.
1JaśkowiecKlaudia1994KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
2SzulcRoksana1994GUKS STSGorzkowiceŁodzkie
3-4NowackaPaulina1994MKSTSPolkowiceDolnośląskie
DawiecDaria1994RKS CUKROWNIKChybieśląskie
5-8KuligJoanna1994KS GORCENowy targMałopolskie
MrózMarlena1994UPKS ARKARykiLubelskie
SamselZuzanna1994GLKSNadarzynMazowieckie
SzymańskaOlga1995GLKSNadarzynMazowieckie
9-16MozdyniewiczAleksandra1994KS GORCENowy targMałopolskie
ChodońAneta1995GLKS LUDWINIAKLudwinLubelskie
SzlapaSylwia1995LZS VICTORIAChrościceOpolskie
SydorenkoNicola1994KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
GołdaMagdalena1994KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
PoradkaHanna1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
GębkaKamila1995GKS OLIMPIJCZYKZawiercieśląskie
ChmielewskaEwelina1994AZS AEWrocławDolnośląskie
17-32MarchewskaAgnieszka1995MLKS VICTORIAJelcz-laskowiceDolnośląskie
KawulaMałgorzata1995UGKS ODRABrzegOpolskie
KrzysiekPaulina1996KKKSKrakówMałopolskie
KopećBożena1994UKS BIELANY 273WarszawaMazowieckie
MolągowskaAleksandra1994UKS HALEMBIANKARuda śląskaśląskie
WojciechowskaAleksandra1996MOSIRMysłowiceśląskie
IwasyszynKatarzyna1994GUKS STSGorzkowiceŁodzkie
HanzelNatalia1994MOSIRMysłowiceśląskie
MachnickaKlaudia1995KS LEGIONSkierniewiceŁodzkie
GogoszMagdalena1994OKSIRŁęknicaLubuskie
KimWeronika1994SKS 40WarszawaMazowieckie
ŻarskaMagdalena1994UKS WARTAKostrzyn n/odrąLubuskie
MarciniakAnna1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
MatusiakJoanna1996JKTSJastrzębieśląskie
KlakaMonika1994ULKSPławniowiceśląskie
KlubaKlaudia1994UKS SKORPIONJaworznoOpolskie
33-48IwućMarta1995OKSIRŁęknicaLubuskie
BaranKlaudia1994MOSIRMysłowiceślaskie
MatusiakPaulin1994UKS SKORPIONJaworznoOpolskie
ŁuszczekIwona1995UKSRynarzewoKujawsko-pomor.
WollekIwona1994ULKSPławniowiceśląskie
JasikAgnieszka1995MOSIRMysłowiceśląskie
GogoszMarlena1995OKSIRŁęknicaLubuskie
JończykAda1995UKS JASTRZĘBIELądek zdrójDolnośląskie
MołdrzynMagdalena1996MUKS JEDYNKAPszówśląskie
BejskaAgata1995KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
AndraczekJessika1994KTS MOKSIRZawadzkieOpolskie
WydmuchDaria1995UKSDalachówOpolskie
GrabiecMartyna1995MUKS JEDYNKAPszówśląskie
KlimasKlaudia1994UKS SKORPIONJaworznoOpolskie
MacalaBeata1994ULKSPławniowiceśląskie
KołaczekKlaudia1995KS PROSNAWieruszówŁódzkie
49-61TrojanSandra1995MOSIRMysłowiceśląskie
KrzysiekKarolina1994KKKSKrakówMałopolskie
WichowskaJulia1995UKS KONTRAZalesie górneMazowieckie
NikolinNatalia1994GKS OLIMPIJCZYKZawiercieśląskie
RzadkaEdyta1995KS PROSNAWieruszówŁodzkie
BrachaMałgorzata1994SKALNIKWisniówkaświetokrzyskie
RóżakSandra1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
KisielManula1996MOSIRMysłowiceśląskie
ZatorskaAdrianna1996KS LEGIONSkierniewiceŁodzkie
BańczykWiktoria1994ULKSPławniowiceśląskie
PodleszkaPola1995ULKS TĘCZANakło śląskieśląskie
ŁasaWeronika1994JKTSJastrzębieśląskie
BąkKatarzyna1995LUKS PEŁCZGórki noteckieLubuskie
62-63PiastaAngelika1995OKSIRŁęknicaLubuskie
GondelaKinga1995OKSIRŁęknicaLubuskie


Żaki
M-sceNazwiskoImięD. ur.KlubMiejscowośćWoj.
1PilarskaJakub1994LKS TAJFUN-SKRAOstrów wlkp.Wielkopolskie
2LisowskiDaniel1994MKS EMDEKBydgoszczKujawsko-pomor.
3-4RojWojciech1994UKS THE BESTBestwinkaśląskie
KiljanekKamil1994ULKSŻołtnicaZachodniopomor.
5-8KornakMichał1994ULKSŻółtnicaZachodniopomor.
SurowiecSzymon1995GKS OLIMPIJCZYKZawiercieśląskie
RurakGrzegorz1994PUKS ARKAŁętowniaPodkarpackie
WereckiMikołaj1994GOSIRPiasecznoMazowieckie
9-16WitkowskiAntoni1994KS STELLAGnieznoMazowieckie
NowakPaweł1994LKS GROMPoczesnaśląskie
WróbelGrzegorz1994KTS MOSIRZawadzkieOpolskie
RakowskiTomasz1994ZKSZielona góraLubuskie
WolnickiMarcin1994KKKSKrakówMałopolskie
BiernackiAntoni1994KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
BańkoszMichał1995AZS AEWrocławDolnośląskie
KupsikJakub1994MDK FABRYCZNAWrocławDolnośląskie
17-32FominAndriej1994MOSIRMysłowiceśląskie
MleczkoBartłomiej1994LKS OLIMPIABuczeMałopolskie
SójkaStanisław1994UKS WOLEJBielszowiceśląskie
SankowskiMarcin1995LKS TURJaktorówMazowieckie
PaszkiewiczMichał1994GKS OLIMPIJCZYKZawiercieśląskie
UrbaniakDawid1995GUKS STSGorzkowiceŁodzkie
ChmielewskiKrystian1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
PodsędekPiotr1994UKS BEDNARYBednaryŁodzkie
ChmielewskiMaciej1995ULKS AGRAOlesnoOpolskie
LebrechtBartosz1996GLKSNadarzynMazowieckie
BobrykKonrad1995LUKS ABC ŻAKPisanicaWarm.-mazurskie
DąbrośŁukasz1995UKS AGRAOlesnoMałopolskie
PodsędekMateusz1995UKS BEDNARYBednaryŁódzkie
KuśMichał1994UNIALubiszyn-tarnówLubuskie
MizińskiPiotr1994GUKS STSGorzkowiceŁodzkie
StupczyńskiKrzysztof1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
33-48GołdaKacper1994AZS AJDCzęstochowaśląskie
ZatorskiAleksander1994KS LEGIONSkierniewiceŁodzkie
ślubowskiKarol1995KS LEGIONSkierniewiceŁodzkie
HoffmanKrystian1994MOSIRMysłowiceśląskie
CichosKrzysztof1995ULKS TĘCZANakło śląskieśląskie
LachBartłomiej1994UPKS ARKARykiLubelskie
SadowskiMichał1994LUKS ABC ŻAKPisanicaWarm.-mazurskie
GalasMichał1995UGKS ODRABrzegOpolskie
PołecJan1995KS LEGIONSkierniewiceŁodzkie
ZychSzymon1995KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
BajorPatryk1995UGKS ODRABrzegOpolskie
TynusOskar1994UKS ORKAN SP 5Nowy targMałopolskie
SrogaSebastianSKS 40WarszawaMazowieckie
SmugaMariusz1994MKS KSOSKrakówMałopolskie
KluskaDawid1994ULKSŻółtnicaZachodniopomor.
święcickiJakub1995MUKS JEDYNKAPszówśląskie
49-72LesiszPatryk1994GLKSNadarzynMazowieckie
WłodarekKacper1996AZS AJDCzęstochowaśląskie
StefańskiKarol1995UGKS ODRABrzegOpolskie
TrontArkadiusz1995MUKS JEDYNKAPszówśląskie
ŻukMateusz1994KKKSKrakówMałopolskie
BortnowskiRadosław1994LUKS PEŁCZGórki noteckieLubuskie
BiałekBłażej1994GLKS LUDWINIAKLudwinLubelskie
JakubczakTadeusz1994UKS NR 1TarnówPodkarpackie
TrzaskawkaKarol1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
WąsDaniel1995MLKS VICTORIAJelcz-laskowiceDolnośląskie
GrabskiMaciejSKS 40WarszawaMazowieckie
PaczosŁukasz1995MUKS JEDYNKAPszówśląskie
BartnikKrzysztof1995GLKSNadarzynMazowieckie
JaneczekBartłomiej1994UKS AGRAOlesnoMałopolskie
MachnickiTycjan1996KS LEGIONSkierniewiceŁodzkie
PawlikMateusz1995UKS BIELANY 273WarszawaMazowieckie
ZającArkadiusz1996OSIRKlobuckśląskie
FryszczynJakub1994UKS KONTRAZalesie górneMazowieckie
SzydłoAleksander1995UKS HURAGANSosnowiceśląskie
WolskiŁukasz1994MLKS ODRA GŁOSKAKsięginiceDolnośląskie
SłupskiMichał1995MOSIRMysłowiceśląskie
HabrykaSebastian1994MOSIRMysłowiceśląskie
GerlichMateusz1994MUKS JEDYNKAPszówśląskie
DziubińskiDawid1994SPKopalniaSląskie
73-93ZakrzewskiPiotr1994AZS AJDCzęstochowaśląskie
KonickiFilip1996KS STELLAGnieznośląskie
LasotaMateusz1995MUKS JEDYNKAPszówśląskie
KlaraPrzemysław1994UKSSzczucinMałopolskie
MorawiecMichał1995ULKS AGRAOlesnoMałopolskie
SowaSzymon1995MUKS JEDYNKAPszówśląskie
StrąkFilip1996AZS AJDCzestochowaśląskie
KozaAdrian1994MKS KSOSKrakówMałopolskie
śliwaTomasz1994MKS SKAWAWadowiceMałopolskie
JelińskiArtur1994ULKSPławniowiceśląskie
JaniszewskiPaweł1995MDK FABRYCZNAWrocławMałopolskie
PawelecBartłomiej1996KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
PatalongMarek1994MOSIRMysłowiceśląskie
MasiakDaniel1995PKS PORTAKrakówMałopolskie
EckertPatryk1995AZS AEWrocławDolnośląskie
SochackiKulaSKS 40WarszawaMazowieckie
WilczekMichał1994ELTAŁódzŁódzkie
KiciakKacper1994ELTAŁodzŁodzkie
KrzewickiMikołaj1996GLKSNadarzynMazowieckie
ŁugowskiArtur1994MKS JEDYNKAŁódzŁodzkie
NowakMaciej1995KS BRONOWIANKAKrakówMałopolskie
94-108HawelAdam1996MUKS JEDYNKAPszówśląskie
SteplewskiTomasz1996ULKS TOP-SPINKielceświetokrzyskie
KochelTomasz1994ULKS TĘCZANakło śląskieśląskie
JamrozikGracjusz1995LKS GROMPoczesnaśląskie
KmiecikHubert1994ULKS TOP-SPINKielceświetokrzyskie
ZdechlikiewiczMaciej1995PKS PORTAKrakówMałopolskie
SwieściakWojciech1996KS PROSNAWieruszówŁodzkie
MurekJakub1996MLKS SPARTAZłotówWielkopolskie
GollmerOskar1996KS PROSNAWieruszówŁodzkie
MasiakDaniel1995PKS PORTAKrakówMałopolskie
MiszczykMaciej1996ULKS TOP-SPINKielceświetokrzyskie
JamrózRemigiusz1996MLKS śNIEZNIKStronie śląskieDolnośląskie
KonickiMichał1994KS STELLAGnieznoWielkopolskie
SubikFilip1996KS GORCENowy targMałopolskie
ZającMateusz1994UKS SKORPIONJaworznoOpolskie
109FelerPatryk1994UKS CHROBRYGizałkiWielkopolskie