...

Wyniki MP Szkół Niepaństwowych oraz Uczelni Pedagogicznych

Kategoria: Turnieje w Polsce - Festiwal Tenisa Stołowego / 16 Maja 2005

Wyświetleń: 4743

Komentarzy: 0

Tagi:

W Częstochowie zakończyły się XXIII Mistrzostwa Polski Wyższych Szkół Niepaństwowych oraz Uczelni Pedagogicznych w tenisie stołowym.


REKLAMA Czytaj dalej

Klasyfikacje MP:

Wyniki XXIII Mistrzostw Polski Uczelni Pedagogicznych w tenisie stołowym

Turniej drużynowy kobiet:
1.Akademia im. Jana Długosza Częstochowa (Narkiewicz Paulina, Smykowska Anna, Myga Olga, Joanna Łacińska)
2.Akademia Pedagogiczna Kraków (Piłka Marta, Magdalena Walas, Barcińska Aneta, Golonka Barbara)
3.Akademia Świętokrzyska Kielce (Kocela Agata, Wójcicka Agnieszka, Prokop Anna, Jargiłło Agnieszka)
4.PWSZ Konin
5.PWSZ Legnica
6.PWSZ Jarosław
7.PWSZ Krosno
8.PWSZ Leszno
9.PWSZ Sulechów
10.APS Warszawa
11.KK Jelenia Góra

Turniej indywidualny kobiet:
1.Smykowska Anna – AJD Częstochowa
2.Piłka Marta – AP Kraków
3.Strojek Marcelina – PWSZ Legnica
4.Barcińska Aneta – AP Kraków
Startowało 16 zawodniczek

Turniej drużynowy mężczyzn:
1.Akademia im. Jana Długosza Częstochowa (Jadczyk Marcin, Przybylik Miłosz, Suchy Mieczysław, Grzyb Łukasz)
2.Akademia Bydgoska (Bober Jarosław, Zabrocki Bartosz, Kowal Artur, Lasata Rafał)
3.PWSZ Konin (Markus Paweł, Nowakowski Maciej, Lizik Łukasz)
4.PWSZ Krosno
5.KK Jelenia Góra
6.Akademia Pedagogiczna Kraków
7.PWSZ Wałbrzych
8.Akademia Świętokrzyskie Kielce
9.PWSZ Jarosław
10.PWSZ Legnice
11.PWSZ Sulechów
12.APS Warszawa
13.PWSZ Leszno
14.NKJO-CJE Częstochowa

Turniej indywidualny mężczyzn:
1.Grzyb Łukasz – AJD Częstochowa
2.Jadczyk Marcin – AJD Częstochowa
3.Suchy Mieczysław – AJD Częstochowa
4.Lisiecki Paweł – PWSZ Wałbrzych

Startowało 25 zawodników

Wyniki XXIII Mistrzostw Polski Wyższych Szkół Niepaństwowych w tenisie stołowym

Turniej drużynowy kobiet:
1. Wyższa Szkoła Zarządzania Częstochowa (Molik Beata, Kolber Marlena, Śmigasiewicz Anna)
2. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok (Piaczerska Lucyna, Bogusławska Helena, Krzywisz Justyna)
3.Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna Włocławek (Baranowska Beata, Kulesza Magdalena, Konwerska Paulina)
4. Wszechnica Świętokrzyska Kielce
5. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej Białystok
6. Wyższa Szkoła Bankowości Nowy Sącz
7. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu
8. Wyższa Szkoła Lingwistyczna Częstochowa
9. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania Warszawa
10. Wyższa Szkoła Handlu i Prawa Warszawa
11. Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki Gdańsk

Turniej indywidualny kobiet:
1. Boguszewska Helena – WSFiZ Białystok
2. Pieczarska Lucyna – WSFiZ Białystok
3. Baranowska Beata – WSHE Włocławek
4. Kulesza Magdalena – WSHE Włocławek

Startowało 10 zawodniczek

Turniej drużynowy mężczyzn:
1. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok (Kołaciński Piotr, Baranowski Artur, Żołądkowski Jarosław)
2. Wyższa Szkoła im B. Janickiego Elbląg (Moska Waldemar, Głowacki Marcin, Żydkiewicz Michał)
3.Wyższa Szkoła Zarządzania Częstochowa (Openchowski Tomasz, Lebek Patryk, Matuszewski Patryk, Tur Józef, Marczewski Łukasz)
4. Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej Kutno
5. Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna Łódź
6. Wyższa Szkoła Biznesu Nowy Sącz
7. Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz
8. Wszechnica Świętokrzyska Kielce
9. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki Supraśl
10. Wyższa Szkoła Ekonomiczna Białystok
11. Olsztyńska Szkoła Wyższa Osztyn
12. Akademia Polonijna Częstochowa
13. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Reszów
14. Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki Częstochowa
15. Wyższa Szkoła Handlu i Prawa Warszawa
16. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna Skierniewice
17. Wyższa Szkoła Bankowa Poznań
18. Wyższa Szkoła Lingwistyczna Częstochowa
19. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok
20. Ateneum Szkoła Wyższa Gdańsk
21. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania Warszawa

Turniej indywidualny mężczyzn:
1. Baranowski Artur – WSFiZ Białystok
2. Lebek Patryk – WSZ Częstochowa
3. Kołaciński Piotr – WSFiZ Białystok
4. Żołądkowski Jarosław – WSFiZ Białystok

Startowało 42 zawodników