...

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Gliwicach

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Listopada 2023

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Gliwicach 2023

Wyświetleń: 507

Komentarzy: 0

Tagi:
Gliwice
Narodowy Dzień Tenisa Stołowego

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego (NDTS) organizowany jest od 2019 roku, w formie rozproszonej od 2020 roku. Tegoroczna 5. edycja po raz kolejny, w ramach obchodu NDTSu, wspólnie zrealizuje 16 wydarzeń w całym kraju. Na terenie województwa śląskiego zapraszamy do Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź” w Gliwicach-Łabędach.

 

Celem NDTS jest promocja tenisa stołowego oraz jego prozdrowotnych, wychowawczych i edukacyjnych wartości. Ponadto promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz krzewienie idei fair-play. Celem dodatkowym w tym roku jest dotarcie do dzieci i młodzieży, która dopiero zaczyna swoją przygodę z tenisem stołowym. Zależy nam na pozyskiwaniu nowych adeptów tenisa stołowego.

Program wydarzeń podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego składał będzie się z następujących atrakcji:
- Zajęcia z trenerami, gry i zabawy ruchowe, konkursy wiedzy o tenisie stołowym oraz konkursy sprawnościowe, atrakcje towarzyszące (prowadzą trenerzy
z Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego w Czechowicach-Dziedzicach).
- Turniej tenisa stołowego w kategorii U13, U15, U18 (z podziałem na zawodników z licencjami i bez licencji).
- Gra pokazowa zawodników wyczynowych Superligi i 1. Ligi Mężczyzn oraz spotkanie z medalistami mistrzostw Europy i Świata.REKLAMA Czytaj dalejChcemy pokazać w jaki sposób czerpać radość z uprawiania tenisa stołowego. Udział w wydarzeniu i turnieju jest bezpłatny.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.