...

Tenis stołowy w Superbet!

Kategoria: Artykuły - Pozostałe / 02 Sierpnia 2022

Superbet

Wyświetleń: 459

Komentarzy: 0

Tagi:
superbet

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich praktycznie z dnia na dzień pojawiają się nowe podmioty. Obecnie mamy już ponad 20 firm z licencją od Ministerstwa Finansów. Rosnąca konkurencja to z pewnością znakomita wiadomość dla graczy, którzy uwielbiają typować niszowe dyscypliny sportu. Bukmacherzy zostają praktycznie zmuszeni, aby konkurować ze sobą zarówno pod kątem proponowanych kursów, jak również zdarzeń. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach znacząco rozwinęła się oferta propozycji na tenis stołowy. Jak obstawiać tą konkretną dyscyplinę w zakładach bukmacherskich?

Tenis stołowy
Największą popularność tenis stołowy zyskał w okresie pandemii. W tamtym czasie nie było zbyt wielu opcji dla obstawiania, a gracze, którzy uwielbiają zakłady bukmacherskie, chętnie korzystali z typów na tenis stołowy poprzez Superbet bonus powitalny. Większość osób stawiało na podstawie po prostu proponowanych kursów, ale znaleźli się również gracze, którzy zaczęli analizować, a także przykładać większą uwagę do tej dyscypliny. Dlaczego? Tenis stołowy to nisza w ofercie polskich zakładów bukmacherskich, a jak coś jest niszowe, to wtedy jest dobra okazja, aby szybciej znaleźć valuebety, niż w najbardziej popularnych sportach. W piłce nożnej o wiele trudniej znaleźć wartościowe propozycje aniżeli w dyscyplinach, które nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Właśnie dlatego, jeżeli masz odpowiednią wiedzę na temat tenisa stołowego, a także znasz konkretnych zawodników, to z pewnością tutaj masz większe szanse na zwycięstwo.

Przy analizie meczów tenisa stołowego warto wziąć pod uwagę przede wszystkim statystyki. Na ich podstawie można oszacować szanse na zwycięstwo poszczególnego zawodnika. Podobnie jednak jak w przypadku tenisa ziemnego, warto uważać na rangę konkretnego wydarzenia. Często najlepsi zawodnicy są zapraszani również na mniejsze imprezy, aby je wypromować, a tam już nie starają się tak mocno, ponieważ liczba punktów do rankingu nie jest tak duża, jak w przypadku największych wydarzeń. Jest to czynnik, który z pewnością trzeba wziąć pod uwagę, ponieważ kursy na ich zwycięstwa są z reguły zaniżone, a motywacja nie jest tak duża.REKLAMA Czytaj dalejCo wziąć pod uwagę przy analizie?
•    Analiza statystyk
•    Analiza aktualnej formy
•    Ranga turnieju
•    Pozycja w rankinguZakłady bukmacherskie na tenis stołowy

W ostatnich dniach analizowałem ofertę zakładów bukmacherskich na tenis stołowy. Widać, że nie jest to tak popularna dyscyplina, jak chociażby jej odpowiednik, czyli tenis ziemny. Polacy nie odnoszą tak wielkich sukcesów, dlatego też zainteresowanie graczy nie jest tak duże. Mimo wszystko ciekawych propozycji nie brakuje. Praktycznie na każdy dzień w ofercie zakładów bukmacherskich Superbet dostępne jest po kilkadziesiąt spotkań w ramach różnych rozgrywek. Jeśli obstawiasz tenis stołowy, to proponuje ci ją sprawdzić ofertę Superbet, ponieważ moim zdaniem jest jedną z najlepszych na rynku.

W tenisie stołowym przede wszystkim można obstawiać zwycięzcę meczu. Są to tak zwane rynki główne, w których dostępna jest propozycja na zwycięstwo jednego lub drugiego zawodnika. W tenisie stołowym, podobnie jak w tenisie ziemnym nie ma możliwości zakończenia spotkania remisem. Z pewnością jest to ważna informacja, jeśli z reguły obstawiasz rozgrywki piłkarskie, gdzie w rynkach głównych są dostępne trzy opcje. Tutaj zawodnicy będą grali aż do momentu, w którym kwestia zwycięstwa zostanie rozstrzygnięta.

Mecze w tenisie stołowym podzielone są na sety. Tym samym w ofercie zakładów bukmacherskich, ale przede wszystkim w ofercie zakładów bukmacherskich na żywo dostępne są propozycje na zwycięzcę konkretnego seta lub konkretnego punktu. Takie opcje cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ łatwiej jest reagować na wydarzenia. Kursy przedmeczowe w tenisie ziemnym z reguły nie są najwyższe, chyba, że uda Ci się znaleźć valuebet. Przy okazji zakładów bukmacherskich na żywo z tenisa ziemnego otwiera się jednak o wiele więcej możliwości.

Jeśli mowa o setach, to oczywiście muszę również podkreślić, że dostępne są propozycje na over oraz under. Tym samym w konkretnym meczu możesz obstawić, czy będzie więcej lub mniej setów w zależności od liczby, którą wybierzesz.

Dostępne są również różnego rodzaju handicapy. Ogólnie po głębszej analizie muszę przyznać, że oferta zakładów na tenis stołowy jest podobna do tej, którą znajdziesz między innymi w tenisie ziemnym ze względu na powiązania pomiędzy tymi dyscyplinami.

Co można obstawiać w tenisie stołowym?
•    Zwycięzcę meczu
•    Zwycięzcę konkretnego seta
•    Handicapy
•    Over/under
Jak obstawiać tenis stołowy?


Moim zdaniem najlepszą opcją, aby obstawiać tenis stołowy są zakłady na żywo. Nie musisz martwić się jednak tym, że nie uda ci się znaleźć transmisji na dane wydarzenie, ponieważ w większości są one dostępne na stronie bukmachera. Tym samym na bieżąco możesz reagować na to, co dzieje się w konkretnym meczu i nie musisz obawiać się tego, że masz opóźnienie na jakimś streamie. Oferta zakładów bukmacherskich live na tenis stołowy w większości przypadków jest naprawdę solidna. Ciekawych opcji nie brakuje i jest mocno zbliżona do tego, co jest dostępne w meczach tenisowych. W tenisie stołowym nie ma jednak gemów, więc można obstawiać punkty i poszczególne sety.

Jeśli jednak jesteś fanem zakładów przedmeczowych i wolisz obstawiać przed rozpoczęciem danego meczu, to z pewnością warto zwrócić uwagę na statystyki meczów bezpośrednich. Podobnie jak w przypadku tenisa ziemnego, tak również w tenisie stołowym jest wielu zawodników, którzy grają w konkretnym stylu. Tym samym są gracze, którym bardziej leży mecz z leworęcznym rywalem, a są tacy, którzy nie czują się w pojedynku z nim najlepiej. Właśnie statystyki meczów bezpośrednich pozwolą Ci oszacować ewentualne szanse na zwycięstwo. Moim zdaniem są one nawet bardziej wymierne niż pozycje w rankingu. Szybciej można znaleźć wartościowe propozycje na podstawie analizy H2H, niż na podstawie tego, że ktoś jest notowany na 10 miejscu, a rywal na 15.

Aktualności o tenisie stołowym czekają na Ciebie tutaj!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

mat. sponsorowany


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.