...

Jak obstawiać tenis stołowy?

Kategoria: Artykuły - Pozostałe / 21 Lipca 2022

PZBuk

Wyświetleń: 586

Komentarzy: 0

Tagi:
PZBUk
zakłady bukchamerskie

W okresie pandemii rozgrywki tenisa stołowego stały się jednymi z najchętniej obstawianych przez graczy zakładów bukmacherskich. W Polsce nie jest to aż tak popularny sport, jednak w innych krajach cieszy się ogromnym zainteresowaniem typerów nawet w tym momencie. Jak obstawiać ping ponga?

Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy

Na początek warto podkreślić, że zakłady bukmacherskie na tenis stołowy są dostępne u polskich legalnych bukmacherów, a jednym z nich jest PZBuk. Różnica pomiędzy operatorami polega głównie na tym, kto dostarczy większą liczbę zdarzeń na konkretne spotkanie lub rozgrywki.REKLAMA Czytaj dalejTT Cup, Liga PRO, Challanger i Setka Cup to najważniejsze rozgrywki dla fanów tenisa stołowego do obstawiania. Zakłady bukmacherskie PZBuk posiadają je w swojej ofercie, co bez wątpienia jest dobrą wiadomością dla graczy tego operatora.

Tenis stołowy – co można obstawiać?

W przypadku tenisa ziemnego głównymi zdarzeniami, które interesują graczy w ofercie, są rynki główne, liczba asów, liczba rozegranych setów, handicapy. Jak wygląda sytuacja w tenisie stołowym?

Rynki główne, czyli najbardziej popularne zakłady na zwycięzcę konkretnego spotkania, są oczywiście dostępne. W ofercie pojawiają się również typy na zwycięzcę seta, jednak tutaj nie jest to standard, a raczej wyjątkowa okoliczność.

Prawdę mówiąc, obstawianie tenisa stołowego jest w zasadzie podobne do tenisa ziemnego, jeśli chodzi o ofertę. Można obstawiać under/over liczby rozegranych setów, a także handicapy dotyczące tejże propozycji.

Czy tenis stołowy można obstawiać na żywo?

Oczywiście, w ofercie zakładów bukmacherskich online są dostępne takie propozycje. Bukmacher PZBuk otwiera swoim klientom taką możliwość, jednak głównie w przypadku większych turniejów. Najmniejsze imprezy nie cieszą się aż taką popularnością wśród typerów na www.pzbuk.pl.

Obstawianie tenisa stołowego nie jest trudnym zadaniem, szczególnie jeśli masz na ten temat odpowiednią wiedzą. Bukmacherzy swoje kursy opierają głównie na podstawie rankingów, dlatego też możesz to wykorzystać, jeśli wiesz coś więcej, na temat formy danego gracza lub jego problemów.

Na popularność zakładów na żywo wpływa również fakt, że tenis stołowy można oglądać na streamach, które są dostępne u bukmacherów, a tym samym gracz może od razu reagować na bieżące wydarzenia.

Kursy w zakładach bukmacherskich na tenis stołowy często są przesadzone względem rankingu danego zawodnika, co w przypadku mniejszych imprez przekłada się na gorsze występy, a tym samym jest okazją do upolowania ciekawych przeliczników w PZBuk. Śledź ofertę i sprawdź, co ciekawego można obstawiać w tenisie stołowym.

Aktualności ze świata tenisa stołowego czekają na Ciebie tutaj. Nie przegap informacji, które mogą wpłynąć na powodzenie Twoich kuponów, lub po prostu artykułów o startach/sukcesach Polaków w tenisie stołowym.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją tnbtdigital. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń. Na linkedin - https://www.linkedin.com/in/filip-melnicki/

mat. sponsorowany
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.