...

Znamy zwycięzców II Grand Prix Złota Koza 2022

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 06 Kwietnia 2022

Natalia Wszołek, Błażej Lorc, Robert Żydek, Paweł Suchodolski, Witold Nowakowski i Robert Świrk wygrali drugi turniej z cyklu Grand Prix Złota Koza 2022, który rozegrano w Kozach.

klasyfikacje:

Kategoria dziewczyny do lat 12:

1. Wszołek Natalia
2. Kuboszek Maja
3. Wszołek Weronika
4. Włodarczyk Justyna
5. Kopeć Lena
6. Cieślar Wiktoria
7. Kuboszek Nicola
8. Byrdziak Kamila
9. Indeka Klaudia
Tempka Jagoda
Zając Zuzanna
Gęszka Sara

Kategoria chłopcy do lat 12:

1. Lorc Błażej
2. Pawłowski Marcel
3. Londzin Wojciech
4. Góral Łukasz
5. Wiśniewski Tymoteusz
6. Karpiński Krystian
7. Kłaput Patryk
8. Matkowski Stanisław
9. Górniak Jakub
Brunowski Wojciech
Konder Karol
Kuśpik Kacper
13.  Wiśniewski Tadeusz
       Gawłowski Filip
       Hałat Milan
       Penkala Filip
17.  Jagor Borys



REKLAMA Czytaj dalej




Kategoria młodzież do lat 18:
1. Żydek Robert
2. Turek Oliwier
3. Pilch Michał
4. Gasidło Tomasz
5. Holcman Eryk
6. Jasek Mateusz
7. Zuziak Michał
8. Mizia Jan
9. Kretchman Jakub
Pasierbek Adam

Kategoria seniorzy do lat 39:
1. Suchodolski Paweł
2. Szostok Sebastian
3. Roszkowski Adam
4. Miczołek Krzysztof
5. Staniszewski Krzysztof
6. Kowalik Damian
7. Turek Oliwier
8. Bednarz Paweł
9. Merta Rafał
Żydek Robert
Jedynak Damian
Gasidło Tomasz
 13.  Dudka Piotr
     Holcman Eryk
       Góra Łukasz
       Handzlik Wojciech
17.  Łoboz Krzysztof
       Cader Krzysztof
       Morończyk Marcin
       Stojak Grzegorz
       Góra Sebastian
       Wiecheć Adrian

Kategoria weterani 40-59 lat:
1. Świrk Robert
2. Klafczyński Robert
3. Dąbrowski Damian
4. Holcman Tomasz
5. Puda Piotr
6. Ihas Jerzy
7. Majocha Jarosław
8. Żyrek Piotr
9. Poncyliusz Monika
Kukla Sabina
Mrowiec Andrzej
       Wrzecionko Andrzej
 13. Bała Robert
Śliwka Zdzisław
Nowak Dariusz
Cieślar Marek

Kategoria weterani 60+:
1. Nowakowski Witold
2. Suchodolski Zbigniew
3. Siedlaczek Andrzej
4. Kupiniak Antoni
5. Bielewicz Krzysztof
6. Tokarski Jerzy
7. Kudłacz Zdzisław
8. Dwornik Zdzisław

Kategoria Seniorzy OPEN:
1. Świrk Robert
2. Ihas Jerzy
3. Szostok Sebastian
4. Holcman Tomasz
5. Żydek Piotr
6. Gawlas Mateusz
7. Merta Rafał
8. Szary Piotr
9. Suchodolski Paweł
Suchodolski Zbigniew
Jedynak Damian
Nowakowski Witold
13. Puda Piotr
     Cieślar Marcin
     Miczołek Krzysztof
Roszkowski Adam
17. Turek Oliwier
Majocha Jarosław
Dąbrowski Damian
Bielewicz Krzysztof
Śliwka Zdzisław
Klafczyński Robert
Tokarski Jerzy
Wiecheć Adrian
25. Kupiniak Antoni
Siedlaczek Andrzej
Bała Grzegorz
Wrzecionko Andrzej
Dudka Piotr
Staniszewski Krzysztof
Kukla Sabina
Kowalik Damian
33. Góra Łukasz
Cieślar Marek
Nowak Dariusz
Wszołek Natalia
Morończyk Marcin
Góra Sebastian
Żyrek Piotr
Dwornik Zdzisław
Łoboz Krzysztof
Stojak Grzegorz
Zając Mikołaj
Handzlik Wojciech
Gasidło Tomasz
Penkala Artur
Cader Krzysztof
Poncyliusz Monika
49. Cieślar Weronika
     Drabek Mirosław
      Kłaput Patryk
     Holcman Eryk
     Matkowski Stanisław
     Mrowiec Andrzej
 Kurstak Marcin
 Górniak Jakub
 Gawłowski Filip
 Kretchman Jakub
 Kudłacz Zbigniew
 Zuziak Michał
 Wszołek Weronika
 Jarosz Piotr
 Bednarz Paweł
 Jasek Mateusz
65. Mierzwa Bartosz

PAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.