...

Jakub Folwarski i Angelika Janik wygrali III WTK seniorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 23 Stycznia 2022

III WTK seniorów - Łaziska Górne 2022/fot. ŚlZTS

Wyświetleń: 735

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
śląskie
seniorzy
Jakub Folwarski
Angelika Janik

Jakub Folwarski (TTS Polonia Bytom) i Angelika Janik (JKTS Jastrzębie-Zdrój) wygrali III WTK seniorów w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w Łaziskach Górnych.

klasyfikacja:

kobiety:

1.    JANIK Angelika    JKTS Jastrzębie-Zdrój
2.    TOMECKA Julia    Skarbek Tarnowskie Góry
3.    RAKOWSKA Karolina    KTS Gliwice
4.    PASZEK-JEMILIANOWICZ Patrycja    JKTS Jastrzębie-Zdrój
5 -  6.
SZYMCZYK Natalia    Skarbek Tarnowskie Góry
    KLUSZEWSKA Milena    Sportowiec Częstochowa
7  -  8.
FALARZ Kinga    Skarbek Tarnowskie Góry
    KAŁUŻNY Laura    JKTS Jastrzębie-Zdrój
9 - 12.
RAKOWSKA Magdalena    Skarbek Tarnowskie Góry
    RAZAKOWSKA Estera    Skarbek Tarnowskie Góry
    GĄSIOR Natalia    KTS Gliwice
    WIĄCEK Amelia    Skarbek Tarnowskie Góry
13 - 16.
PASZEK Agata    JKTS Jastrzębie-Zdrój
    FILICZAK Ewa    Skarbek Tarnowskie Góry
    WYSTYRK Marcelina    KS Naprzód Borucin
    GOŁĘBIOWSKA Aleksandra    Skarbek Tarnowskie Góry
17 - 24.
GAWLICZEK Marta    KTS Gliwice
    CZYRNIA Justyna    UKTS Sokół Orzesze
    GĄSIOR OLIWIA    KTS Gliwice
    TKOCZ Julia    Skarbek Tarnowskie Góry
    BRACHACZEK Nadine    JKTS Jastrzębie-Zdrój
    KACZMARCZYK Julia    KTS Gliwice
    GÓRSKA Aleksandra    UKS Energia Siewierz
    FRANASZCZUK Klaudia    Skarbek Tarnowskie Góry
25 -  27.
    STANISŁAWSKA Sandra    LKS Strażak Mikołów
    ZYNA Julia    Sportowiec Częstochowa
    MYŚLIWIEC Marta    KTS Gliwice



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1.    FOLWARSKI Jakub    TTS Polonia Bytom
2.    FELKEL Grzegorz    KTS Gliwice
3.    MASŁOWSKI Jakub    KTS Gliwice
4.    MYSZEWSKI Adrian    Meble Anders Żywiec
5 - 6    GUMIŃSKI Krzysztof    KTS Gliwice
    KOWOL Marek    MUKS Jedynka Pszów
7 - 8    ELIASZ Adrian    KS Naprzód Borucin
    JEMILIANOWICZ Sebastian    TTS Polonia Bytom
9 - 12    DURAK Kamil    AKS Mikołów
    TWARDOWSKI Szymon    KS Mysław Mysłowice
    CIOCH Błażej    MKS Czechowice-Dziedzice
    PIECOWSKI Mirosław    KS Naprzód Borucin
13 - 16    OSTACHOWSKI Piotr    KTS Gliwice
    KWODAWSKI Bartosz    KTS Gliwice
    GALA Bartłomiej    KTS Gliwice
    KALINOWSKI Mateusz    KS Mysław Mysłowice
17 - 24    PTAK Wiktor    KS Mysław Mysłowice
    MUGOWSKI Arkadiusz    KS Mysław Mysłowice
    SKOP Szymon    Skarbek Tarnowskie Góry
    GRELA Paweł    Dąbrowiak Dąbrowa Górn.
    STEUER Dariusz    KTS Gliwice
    TRELA Mateusz    KS Viret CMC Zawiercie
    GWIZDON Oliwer    KS Mysław Mysłowice
    RADŁO Szymon    KTS Gliwice
25 - 32    ŁYSAKOWSKI Michał    TTS Polonia Bytom
    LASOTA Mateusz    MUKS Jedynka Pszów
    SKÓRKO Bartłomiej    JKTS Jastrzębie-Zdrój
    KAPIK Krzysztof    BISTS Bielsko-Biała
    SKÓRSKI Michał    AKS Mikołów
    GWIZDOŃ Maksymilian    KS Mysław Mysłowice
    MISIAK Mateusz    UKS Feniks Pyskowice
    SZYDŁO Stanisław    UKS Huragan Sosnowiec
33 - 48    BUCZYŃSKI Witold    KS Naprzód Borucin
    SZYMIK Jakub    UKTS Sokół Orzesze
    GLANOWSKI Jakub    KS Viret CMC Zawiercie
    ZYGMUNT Marcin    KTS Gliwice
    JENDRYSIK Dawid    Skarbek Tarnowskie Góry
    SOLIŁO Dominik    UKS Energia Siewierz
    NOWAK Jakub    UKS Energia Siewierz
    GALA Dawid    KTS Gliwice
    PIOTROWSKI Tadeusz     KS Viret CMC Zawiercie
    SMOŁKA Kamil    LKS Gwiazda Skrzyszów
    MINDA Michał    KS Viret CMC Zawiercie
    MLECZKO Radosław    MOSiR Łaziska Górne
    ADAMUS Paweł    Skarbek Tarnowskie Góry
    BODNAR Michał    KTS Gliwice
    FOMIN Jurij    KS Mysław Mysłowice
    LASOTA Marcin    MUKS Jedynka Pszów
49 - 64    KACZMAREK Jakub    Skarbek Tarnowskie Góry
    SŁAWACKI Adam    MUKS Jedynka Pszów
    SOKOŁOWSKI Oskar    KTS Gliwice
    SOKOŁOWSKI Oliwier    KTS Gliwice
    WOJTASZCZYK Wojciech    KS Viret CMC Zawiercie
    JUZEK Sebastian    LKS Gwiazda Skrzyszów
    TOMASZEWSKI Kacper    UKTS Sokół Orzesze
    KAŁUŻA Tomasz    UKTS Sokół Orzesze
    ŚCIGANY Dariusz     AKS Mikołów
    NOGLIK  Łukasz     LKS Strażak Mikołów
    SASIAK Rafał    MOSiR Łaziska Górne
    KABUT Mateusz    MUKS Jedynka Pszów
    KOT Szymon     UKS Huragan Sosnowiec
65 - 96    KUREK PAWEŁ    KS Viret CMC Zawiercie
    SZATNY Łukasz     MUKS Czerwnionka
    GATNER Patryk    AKS Mikołów
    OLENCKI Robert    MOSiR Łaziska Górne
    GAZDA Mateusz     MKS Siemianowiczanka
    JABŁOŃSKI Filip    LKS Gwiazda Skrzyszów
    PIECH Mateusz    KS Unia Kalety


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.