...

Powiat Częstochowski ALTS Poczesna poleci do Włoch powalczyć o ćwierćfinał Pucharu Europy TT InterCUP

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 06 Stycznia 2022

We włoskim Cagliari w poniedziałek 10 stycznia odbędzie się decydujący mecz o awans do ćwierćfinału Pucharu Europy TT InterCUP w tenisie stołowym, w którym to gospodarze ASD Marcozzi będą podejmować Powiat Częstochowski ALTS Poczesna.

Pocześnianie do Włoch polecą w nieco innym składzie, niż w ostatnim meczu z belgijskim TTC And Leie. - Przez sytuację epidemiczną na świecie i COVID-19 w naszej drużynie, do Włoch polecimy w najbardziej optymalnym zestawieniu. Mamy świadomość, że nie jesteśmy faworytem, ale powalczymy o każdy punkt - zapowiedział kierownik zespołu, Wiesław Jagusiak.

ASD Marcozzi Cagliari to jeden z faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Obecnie występuje na zapleczu ekstraklasy z szansami na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. W swoim składzie posiada byłych reprezentantów kraju.REKLAMA Czytaj dalejW pierwszej fazie rozgrywek, Powiat Częstochowski ALTS Poczesna pokonał belgijski TTC and Leie Lauwe 4:2, a ASD Marcozzi Cagliari wygrał z niemieckim SC Wewer 2000 4:0.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 stycznia. Początek o godz. 18:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 1

Trzymam za Was napisał:
06 Stycznia 2022
IP: 185.230.226.*


Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.