...

Truls Möregårdh jest 'spalony'. Wczoraj rozegrał mecz w szwedzkiej ekstraklasie!

Kategoria: Liga profesjonalna - Ekstraklasa / 13 Października 2021

Ciąg dalszy problemów zespołu KS DEKORGLASS Działdowo. Tym razem chodzi o występ ich zawodnika, Trulsa Möregårdha w rozgrywkach szwedzkiej ekstraklasy. Möregårdh wczoraj rozegrał dwa pojedynki ligowe dla Eslövs AI BTK w meczu 1. kolejki Pingisligan - odpowiednika naszej Superligi. Möregårdh wygrał dwa single, pokonując kolejno Owena Cathcarta i Shu Ana, a jego drużyna wygrała z Falkenbergs BTK 4:0.

Zgodnie z pkt. 5.1.4 regulaminu rozgrywek PZTS na sezon 2021/2022 "Zawodniczka lub zawodnik zagraniczny uczestniczący w rozgrywkach drużynowych EK i SM mogą również uczestniczyć w zagranicznych rozgrywkach ligowych organizowanych przez federacje niebędące członkami ETTU".

Co to oznacza? Oznacza to, że od wczoraj, Truls Möregårdh jest nieuprawniony do gry w Superlidze Mężczyzn w tym sezonie.REKLAMA Czytaj dalejTruls Möregårdh rozegrał dla Działdowa osiem indywidualnych pojedynków, w których to wygrał siedem gier.

Polski Związek Tenisa Stołowego ma jeszcze w tym tygodniu przedstawić oficjalne stanowisko odnośnie KS DEKORGLASS Działdowo. Nieoficjalnie mówi się, że drużyna z Działdowa będzie musiała zapłacić karę za walkowery i zostanie zdegradowana do 1. ligi.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 2

kiki napisał:
13 Października 2021
IP: 77.255.196.*
Zna regulamin nie chce grać u nas w 1 lidze

Robert napisał:
14 Października 2021
IP: 31.0.35.*
F. Chojnowski w Onet twierdzi że opłacił licencję Dyjasa tylko wystąpił błąd systemu w PZTS jeżeli tak było to niech pokaże wyciąg z konta z dokonania przelewu!!! Tonący brzytwy się chwyta

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.