...

Nie będzie debaty z kandydatami na Prezesa PZTS. Prezes PZTS przebywa na urlopie

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 16 Września 2021

PZTS

Wyświetleń: 587

Komentarzy: 1

Tagi:
PZTS
Dariusz Szumacher
Marek Zalewski
Kamil Dziukiewicz

Miała być debata pomiędzy kandydatami na Prezesa PZTS, ale nie będzie. Wolę uczestnictwa w debacie wyrazili Marek Zalewski i Kamil Dziukiewicz. Niestety, Dariusz Szumacher nie mógłby uczestniczyć w niezależnej debacie w tym tygodniu, bowiem, jak stwierdził, miał wcześniej zaplanowany zagraniczny urlop.

Zamiast debaty, wczoraj odbył się czat, który zorganizował Kamil Dziukiewicz. Kampanii wyborczej pozostałych kandydatów na Prezesa PZTS za bardzo nie widać.

Wybory prezesa i zarządu już 25 września.REKLAMA Czytaj dalejPAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 1

Live z Dziukiew napisał:
16 Września 2021
IP: 95.160.156.*
Reasumując - załatwi i rozda kasę wszystkim. Nawet turnieje amatorskie dostaną. Zarządza szkołą sportową i to daje mu podstawy do zarządzania związkiem. Rozliczy trenerów z wyników ale nie za bardzo. Związek był zarządzany dobrze ale będzie lepiej (lepsze wrogiem dobrego). Nie wspomniał o inwazji Superligi w zarządzie. Nie wspomniał, że ukrywał informacje w formie nie publikowania protokołów z zarządów. Elokwencji, języka, formy prezentacji nie komentuję. Mogło być dużo lepiej jak na członka zarządu i PiS. Program 10+ mówi wszystko o poziomie.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.