...

LOTTO Superliga Cup w TVP Sport

Kategoria: Artykuły - Relacje TV / 27 Maja 2020

Wang Zeng Yi/foto by Mateusz Derengowski

Wyświetleń: 1379

Komentarzy: 6

Tagi:
TVP Sport
LOTTO Superliga Cup

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:45, w siedzibie TVP Sport rozpocznie się turniej tenisa stołowego LOTTO Superliga Cup. W zawodach udział wezmą m.in. Wang Zeng Yi, Marek Badowski czy Natalia Bajor.


REKLAMA Czytaj dalej

W siedzibie TVP Sport zaprezentują się były Mistrz Europy w grze podwójnej – Wang Zeng Yi, finalista Polish Open z ubiegłego roku – Marek Badowski i aktualny Mistrz Europy juniorów w grze mieszanej – Samuel Kulczycki. Ponadto w zawodach zagrają także Tomasz Lewandowski, Maciej Kubik, Daniel Górak oraz zagraniczni zawodnicy występujący w LOTTO Superlidze – Han Qiyao i Pavel Sirucek. W jedynym pojedynku kobiet w LOTTO Superliga Cup zmierzą się Natalia Bajor i Paulina Krzysiek, które kilkanaście tygodni temu rywalizowały ze sobą w finale IMP w Białymstoku.

Turniej LOTTO Superliga Cup wśród mężczyzn będzie składał się z czterech ćwierćfinałów (losowanie drabinki turniejowej w sobotę 30. maja), dwóch półfinałów i pojedynku finałowego. W gronie kobiet odbędzie się tylko mecz finałowy.


Ilość komentarzy: 6

wioślarz napisał:
30 Maja 2020
IP: 31.6.136.*
ciekawe kto dobierał ten skład, nepotyzm wielkiej skali, kto za to płaci, skład kobiet jeszcze rozumiem, ale panowie, przebrzmiałe gwiazdy, białystok kontra reszta polski, ojeje, a tak na marginesie czy już można grać w takich miejscach

wioślarz napisał:
31 Maja 2020
IP: 31.6.136.*
dzisiaj turniej w TV2, ciekawe jakie przepisy społeczne zostaną a ukazane, czy zawodnicy przeszli kwarantanne (ci co muszą), itd. albo wielki blamaż, albo super promocja, co to będzie!!!

A,ja mam pytani napisał:
31 Maja 2020
IP: 78.9.137.*
Czy wioślarz mierzył dzisiaj temperaturę, hę?
Pozdrówka !

Roberto Music T napisał:
31 Maja 2020
IP: 94.72.112.*
Piękny turniej,warto było popatrzeć na coś świeżego w sporcie naszym kochanym!

wioślarz napisał:
31 Maja 2020
IP: 31.6.136.*
nie tylko mierzył temperaturę, ale widzę paru oszołomów, którzy widzą wszystko, i dają się otumanić. z przekazu TV było widać, że zawodnicy nie przestrzegają zasad obowiązujących w czasie pandemii; Wandzi chucha na piłeczkę, Lewandowski pluje na stół i wyciera to ręką, przecież to nie dopuszczalne, i powinni zostać ukarani, a może panowie Dziukiewicz i Leszczyński jako organizatorzy winni odpowiedzieć za te niedopatrzenia, może wyrazili na nie zgodę!!!

zbyszek stefańs napisał:
15 Lipca 2020
IP: 213.192.73.*
Panie wioślarzu ja jestem trenerem w Niemczech, my regularnie plujemy tu na stół.

Pozdrawiam
Zbysiu

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.