...

Rusza 2020 ITTF Challenge Gliwice Polish Open

Kategoria: Turnieje za granicą - Pro Tour / 09 Marca 2020

2020 ITTF Challenge Gliwice Polish Open

Wyświetleń: 1840

Komentarzy: 9

Tagi:
2020 ITTF Challenge Gliwice Polish Open

Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego, Urząd Miasta Gliwice oraz Partnerzy mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników tenisa stołowego, na turniej 2020 ITTF Challenge Gliwice Polish Open, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2020 roku w Arenie Gliwice.

2020 ITTF Challenge Gliwice Polish Open to trzeci spośród trzynastu tegorocznych turniejów cyklu ITTF Challenge. Na Śląsku gościć będziemy blisko 200 zawodników i zawodniczek z 38 państw, rywalizujących o punkty rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego oraz nagrody pieniężne, których łączna pula to 40 000$.

ZAWODNICY

Zawodnicy walczyć będą w następujących kategoriach: gry pojedyncze kobiet i mężczyzn U21, gry pojedyncze seniorów i seniorek oraz gry podwójne kobiet i mężczyzn.

LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA ZAWODNICZEK
LISTA ZAWODNIKÓW U21
LISTA ZAWODNICZEK U21
LISTA DEBLI MĘŻCZYZN
LISTA DEBLI KOBIET

MIEJSCE ROZGRYWEK I HARMONOGRAM

Turniej zostanie rozegrany w Arenie Gliwiceul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice, jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych w Polsce.

Faza kwalifikacyjna turnieju rozegrana zostanie w dniach 11-12 marca, faza pucharowa odbędzie się w dniach 13-15 marca.

HARMONOGRAM FAZY KWALIFIKACYJNEJ
HARMONOGRAM FAZY PUCHAROWEJ

BILETY
Bilety dostępne w kasie biletowej w dniach turnieju.
Cena biletu wstępu w dniach 11-13 marca – 5 PLN
Cena biletu wstępu w dniach 14-15 marca – 15 PLN

Uwaga - Specjalnie  dla klubów i zawodników zrzeszonych w Śląskim Związku Tenisa Stołowego przeznaczono limitowaną ilość darmowych biletów, które można odebrać w kasie wydarzenia po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji w biurze ŚLZTS. 

Każdy klubów zrzeszony w ramach ŚLZTS może otrzymać do 10 darmowych biletów na dowolny dzień zmagań na Gliwickiej Arenie poprzez przesłanie maila na adres email: biuro@slzts.pl REKLAMA Czytaj dalejW treści maila należy zawrzeć nazwę klubu sportowego, imię i nazwisko przedstawiciela odpowiedzialnego za odbiór biletów  oraz liczbę biletów, które klub chce odebrać. 

Zarezerwowane bilety będą wydawane bezpośednio w kasie wydarzenia po weryfikacji dowodu tożsamości. 

Istnieje możliwość powiększenia pakietów biletów dla zorganizowanych grup kibiców minimum 15 osób.  Udział zorganizowanych grup należy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 06.03.2020r. 

Szczegółowe informację można uzyskać pod adresem email: biuro@slzts.pl i numerem telefonu 733 555 723. 


    
AKREDYTACJE PRASOWE

Do odbioru w dniach 11-15 marca w Biurze Zawodów w Arenie Gliwice.

PARTNERZY
Partnerami turnieju są Ministerstwo Sportu, Urząd Miasta Gliwice, LOTTO, DHS, Tibhar, Arena Gliwice oraz Przegląd Sportowy.


Ilość komentarzy: 9

co na to Wojewo napisał:
09 Marca 2020
IP: 83.10.87.*
Challenge w Gliwicach powinien zostać odwołany ze względu na możliwość rozprzestrzenienia się koronawirusa. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ryzykował zdrowia,życia no chyba,że marzy mu się kwarantanna itp

realista napisał:
10 Marca 2020
IP: 83.238.208.*
Bezwzględnie podlega pod ustawę o organizacji imprez masowych. Zawody powinny być odwołane

wojewoda napisał:
10 Marca 2020
IP: 95.160.211.*
spoko, tylko bez kibiców

zdrowie i bezpi napisał:
10 Marca 2020
IP: 31.6.136.*
PZTS stoi w obliczu podjęcia złych decyzji, każda jest zła, i ta odwołująca jak i ta o odbyciu. z ty, ze ta o odbyciu jest statystycznie narażona na największe odium złego, bo nie daj boże, aby ktoś zachorował, nawet po pewnym czasie to i tak wina spadnie na organizatora, bo kwarantannie muszą zostać objęciu wszyscy zawodnicy, trenerzy, działacze, widzowie (jeżeli byli), obsługa techniczna i sędziowska, ileś tam setek osób, mniejsze zło to gdyby odwołać to teraz, zrozumie każdy, koszty i tu jest problem, bo PZTS brak kasy na ME, a tu taka wtopa.
Współczuję zarządowi, ale jeszcze większa wtopą będzie przerwanie zawodów. Zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze bo to Prezes bierze za to odpowiedzialność!! !

Korona napisał:
11 Marca 2020
IP: 195.191.163.*
Macie racie - tylko pieniądze w tym przypadku się liczyły. Zawody musiały się odbyć ze względu na dodatkowe wsparcie Ministerstwa i Lotto. Nie ma imprezy - oddajemy kasę. Proste. W najlepszym przypadku z wpłat zawodników po rozliczeniu kosztów zostanie około 60 tysięcy PLN. Oczywiście Prezes wynagrodzi pracowników biura za ciężką pracę w niebezpiecznych warunkach. Klepnie na Zarządzie jakieś 35 tysięcy nagród. Finalnie Zawody wyjdą na "ZERO". I tu wracamy do pieniędzy Ministerstwa oraz Lotto. Minimalne transze to 200 tysięcy. Czujecie to? Zakładany ZYSK 400 tysięcy. Nie szkodzi, że zawodniczki z Włoch wcierają pot w powierzchnie stołu jak widać na meczu Franaszek - Calantoni. Nie szkodzi, że kładą przepocony ręcznik w pojemnik na ręcznik. Nie szkodzi, że pot kapie na blat i podłogę i zawodniczki podają sobie i sędziemu ręce po meczu. Przecież nie podają jak twierdzi Dyrektor zawodów Marcin Frej. Czekamy 14 dni na informację o samopoczuciu Pani Franaszek, sędziów, pozostałych zawodników oraz nomen omen Pana Marcina Freja. Minister Sportu a więc i Andrzej Duda (wybory) może ładnie beknąć za szarżę prezesa Szumachera.

Korona 2 napisał:
11 Marca 2020
IP: 195.191.163.*
Niestety nie mogę wkleić liny do meczu Calantoni - Franaszek. Są dostępne na platformie tv ittf. Z tego co widzę, większość zawodników krzyczy, poci się i po meczu podaje sobie dłoń. Czyli Pan Frej mija się z prawdą.

Kibic napisał:
12 Marca 2020
IP: 134.0.214.*
Nie każdy Włoch i nie każdy Chińczyk ma koronę a poza tym mógłbyś nauczyć sie pisać nazwiska poprawnie jak juz je wymieniasz.

do kibic napisał:
13 Marca 2020
IP: 83.10.177.*
No i odwołano, tylko dlaczego dopiero wtedy jak Zarząd Arena sp.z.z. był mądrzejszy od wszystkich pseudodziałaczy i wypowiedział umowę. Wojewoda powinien teraz zarzadzic calkowita kwarantannę dla uczestników, działaczy, sedziów, organizatorów.

... napisał:
13 Marca 2020
IP: 83.10.177.*
Napisali "Wskazane powyżej okoliczności świadczą o wystąpieniu siły wyższej, czyli zdarzenia nadzwyczajnego któremu w żaden sposób nie można zapobiec". Co za bzdury od samego poczatku turniej nie powinien był sie zaczynać, w koncu przed rozpoczeciem wiadomo było , że w Polsce jest zagrożenie epidemiologiczne .

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.