...

Znamy zwycięzców I GP Złota Koza 2020

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 20 Lutego 2020

Piotr Szary, Karol Broszkiewicz, Krystian Prochot, Robert Świrk i Krzysztof Bielewicz wygrali I turniej z cyklu Grand Prix Złota Koza 2020 w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria młodzież do lat 12:

1. Szary Piotr
2. Turek Oliwier
3. Gnatyshen Yevhenii
4. Niemiec Łukasz
5. Gała Maciej
6. Wszołek Weronika
7. Stelmach Tymon
8. Piotrowska Sylwia
9. Gruszczyk Kacper
Sztefko Błażej
Noworyta Łucja
Kubica Stanisław
      13.  Komendera Bartłomiej
     Kaczmarczyk Oliwier



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria młodzież do lat 18:
1. Broszkiewicz Karol
2. Pakuła Radosław
3. Wójcik Miłosz
4. Piotrowska Patrycja
5. Konior Szymon
6. Konior Stanisław
7. Holcman Eryk
8. Komendera Michał
9. Komenera Kacper

Kategoria seniorzy do lat 39:
1. Prochot Krystian
2. Roszkowski Adam
3. Broszkiewicz Karol
4. Wyrzykowski Artur
5. Kornaś Bartłomiej
6. Kleczko Dariusz
7. Szostok Sebastian
8. Skorupa Jakub
9. Suchodolski Paweł
Tomaszczyk Bartosz
Merta Rafał
Kozieł Michał
13.  Drabek Piotr
     Bronikowska Zuzanna
     Nowak Jakub
     Wiecheć Adrian
17.  Holcman Eryk
     Gawlas Mateusz
     Broniszewski Michał
     Turek Oliwier
     Karcz Jakub
     Nowak Łukasz
     Bussler Tomasz
     Dudka Piotr

Kategoria weterani 40-59 lat:
1. Świrk Robert
2. Ihas Janusz
3. Pełka Jerzy
4. Mirek Krzysztof
5. Puda Piotr
6. Machelski Michał
7. Żyrek Piotr
8. Krajewski Arkadiusz
9. Nowak Dariusz
Lamer Maciej
Łaskawiec Jakub
Ihas Jerzy
13.  Cieślar Marek
     Holcman Tomasz
     Imielski Marcin
     Suchodolski Zbigniew
17.  Wawryło Sławomir
     Tomsia Sławomir
     Soszka Arkaiusz
     Kołodziejczyk Mirosław
     Paluch Janusz
     Śliwka Zdzisław
     Broniszewski Jerzy

Kategoria weterani 60+:

1. Bielewicz Krzysztof
2. Pietrzak Henryk
3. Banasik Zbigniew
4. Tokarski Jerzy
5. Pilszyk Kazimierz
6. Pawłowski Roman
7. Kupiniak Antoni
8. Pałęga Zbigniew
9. Tomzik Piotr
Jurzak Jan
Pietrzyk Andrzej
Hojnacki Jerzy
13.  Piekarski Jerzy
Kudłacz Zdzisław
Bukowski Jan

Kategoria Seniorzy OPEN:
1. Świrk Robert
2. Prochot Krystian
3. Ihas Janusz
4. Pełka Jerzy
5. Suchodolski Paweł
6. Kozieł Michał
7. Ihas Jerzy
8. Suchodolski Zbigniew
9. Cieślar Marek
Krajewski Arkadiusz
Szostok Sebastian
Holcman Tomasz
13. Tomsia Sławomir
     Wyrzykowski Artur
     Bielewicz Krzysztof
     Kornaś Bartłomiej
17. Broszkiewicz Karol
     Pietrzak Henryk
     Żyrek Piotr
     Broniszewski Michał
     Nowak Łukasz
     Śliwka Zdzisław
     Łaskawiec Jakub
     Miszta Sylwester
25. Gawlas Mateusz
     Puda Piotr
     Skorupa Jakub
     Roszkowski Adam
     Lamer Maciej
     Merta Rafał
     Banasik Zbigniew
     Tomaszczyk Bartosz
33. Wawryło Sławomir
     Tomzik Piotr
     Tokarski Jerzy
     Mirek Krzysztof
     Bussler Tomasz
     Imielski Marcin
     Kleczko Dariusz
     Machelski Michał
     Pilszyk Kazimierz
     Wiecheć Adrian
     Jurzak Jan
     Nowak Jakub
     Pakuła Radosław
     Paluch Janusz
     Karcz Jakub
     Pietrzyk Andrzej
49. Kołodziejczyk Mirosław
     Kupiniak Antoni
     Broniszewski Jerzy
     Turek Oliwier
      Holcman Eryk
      Gnatyshen Yevhenii
      Drabek Piotr
     Kudłacz Zdzisław
     Hojnacki Jerzy
     Nowak Dariusz
     Bronikowska Zuzanna
     Pakuła Radosław
     Wójcik Miłosz
     Pawłowski Roman
     Dudka Piotr
     Soszka Arkadiusz


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.