...

Znamy nowych mistrzów Gliwic!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 01 Stycznia 2020

Jarosław Tomicki, Karol Kufel, Krzysztof Gumiński, Rafał Wójcik, Grzegorz Felkel i Dariusz Kuczera zostali mistrzami Gliwic w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

KAT.OPEN:

1. Tomicki Jarosław
2. Szotek Karol
3. Masłowski Jakub
4. Felkel Grzegorz
5 - 6
Kądziela Marek
Kleszcz Krzesimir
7 - 8
Balcerzak Marcin
Kwodawski Bartosz
9 - 12
Piecowski Miłosz
Radło Szymon
Kalinowski Mateusz
Gumiński Krzysztof
13 -16
Piecowski Mirosław
Koczyba Mariusz
Gołda Gabriel
Michalski Jakub
17 - 24
Gdula Adam
Mugowwski Arkadiusz
Kurek Kamil
Rusin Kacper
Szabat Patrycja
Cyndera Jakub
Michalec Kazimierz
Smołka Kamil
25 - 32
Jędrzejowski Oskar
Balawajder Jacek
Sokołowski Oskar
Skórski Michał
Babicz Adam
Sokołowski Mirosław
Waldowski Wojciech
Miśta Sylwester
33 - 48
Lamer Maciej
Stużyński Dawid
Bryniarski Artur
Frasek Stanisław
Opozda Rafał
Roszkowicz Wiktor
Krawczyk Jarosław
Noglik Łukasz
Mateja Tomasz
Bobrowski Łukasz
Kaniecka Dorota
Wiecheć Adrian
Balawajder Bogusław
Piwowarski Jakub
Nazarkiewicz Mieszko
Pasiński Adam
49 - 64
Machał Grzegorz
Jończyk Bartłomiej
Machał Marcin
Sławiński Krzysztof
Sławiński Marcin
Bochenek Rafał
Micał Jakub
Łagowski Piotr
Laskowski Piotr
Młynarczyk Ewa
Gumulasz Gabriel
Brachaczek Nadine
Kroczek Marta
Zgodziński Tomasz
Wodniak Kamil
Kowalski Łukasz
65 - 73
Stefaniak Michał
Wiża Roman
Puklicki Kacper
Sokołowski Oliwier
Jaros Adrian
Durda Michał
Błachuciński Michał
Peczalka Adrian
Tomaszewski Kacper



REKLAMA Czytaj dalej



KAT.DZIECI:
1. KUFEL KAROL
2. TOBOREK MARIA
3. DURDA MICHAŁ
4. SOKOŁOWSKI OLIWIER
5 - 6
WOJTASZCZYK WOJCIECH
TOMASZEWSKI KACPER
7 - 8
SOKOŁOWSKI OSKAR
PIWOWARSKI JAKUB
9 - 12
WILK MONIKA
WIŚNIEWSKI MATEUSZ
BRACHACZEK NADIN
SŁAWIŃSKI MARCIN
13 - 16
CYRTA MATEUSZ
DOMAGAŁA MATEUSZ
BUŁA MAKSYMILIAN
MACHAŁ MARCIN
17 - 19
MIREK JAN
KOCZYBA PATRYK
CYPEK FILIP

KAT. MŁODZIEŻ:
1. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
2. MUGOWSKI ARKADIUSZ
3. RUSIN KACPER
4. SMOŁKA KAMIL
5 - 6
PIECOWSKI MIŁOSZ
WODNIAK KAMIL
7 - 8
DURDA MICHAŁ
STUŻYŃSKI DAWID
9 - 12
SOKOŁOWSKI OSKAR
DOBOSZ DOMINIK
SOKOŁOWSKI OLIWER
JĘDRZEJIOWSKI OSKAR
13 - 16
PIWOWARSKI JAKUB
CYPEK FILIP
CYRTA MATEUSZ
MIREK MIKOŁAJ
17 - 24
BUŁA MAKSYMILIAN
KUFEL KAROL
GOMULARZ GABRIEL
NAZAREWICZ MIESZKO
WILK MONIKA
WOJTASZCZYK WOJCIECH
TOMASZEWSKI KACPER
TOBOREK MARIA

KAT.AMATOR:

1. Wójcik Rafał
2. Krupa Sebastian
3. Balawajder Jacek
4. Schaniel Krzysztof
5 - 6
Wnęk Andrzej
Stużyński Dawid
7 - 8
Cyrta Mariusz
Cypek Adam
9 - 12
Ścigany Dariusz
Sławiński Krzysztof
Waldowski Wojciech
Sokołowski Mirosław
13 - 16
Tomaszewski Kacper
Łagowski Piotr
Ruszkiewicz Adam
Jończyk Bartłomiej
17 - 24
Jędrzejowski Oskar
Rodek Zbigniew
Baron Mariusz
Domagała Mateusz
Migdał Eugeniusz
Kuczera Dariusz
Cyndera Jakub
Michalec Kazimierz
25 - 32
Migas Anna
Lamer Maciej
Zgodziński Tomasz
Gwizdon Artur
Roszkowicz Wiktor
Wilk Monika
Mały-Wieczorek Klaudiusz
Durda Michał
33 - 48
Wodniak Kamil
Młynarczyk Ewa
Mirek Piotr
Domeradzki Zdzisław
Domagała Wojciech
Błachuciński Michał
Bryniarski Artur
Kufel Tadeusz
Woźniczka Marcin
Machał Grzegorz
Puklicki Kacper
Micał Jakub
Krawczyk Jarosław
Mirek Mikołaj
Feliks Franciszek
Wiśniewski Mateusz
49 - 62
Dobosz Dominik
Noglik Łukasz
Laskowski Piotr
Bochenek Rafał
Wierbiłowicz Grzegorz
Durda Julia
Gomularz Gabriel
Ogońska Iwona
Jarosz Adrian
Kowalski Łukasz
Sławiński Marcin
Brachaczek Nadine
Mateja Tomasz
Miśta Sylwester

KAT.SENIOR:
1. Felkel Grzegorz
2. Kleszcz Krzesimir
3. Radło Szymon
4. Gumiński Krzysztof
5 - 6
Gdula Adam
Skórski Michał
7 - 8
Jończyk Bartłomiej
Mugowski Arkadiusz
9 - 12
Stefaniak Michał
Masłowski Jakub
Rusin Kacper
Bobrowski Łukasz
13 - 16
Domagała Wojciech
Wiecheć Adrian
Babicz Adam
Cyndera Jakub
17 - 24
Michalski Jakub
Tomicki Jarosław
Balcerzak Marcin
Kalinowski Mateusz
Piecowski Mirosław
Piecowski Miłosz
Szabat Patrycja
Cyrta Mariusz
25 - 32
Roszkowicz Wiktor
Kądziela Marek
Gołda Gabriel
Zgodziński Tomasz
Kaniecka Dorota
Bochenek Rafał
Woźniczka Marcin
Brynarski Artur
33 - 37
Ścigany Dariusz
Miśta Sylwester
Kurek Kamil
Machał Grzegorz
Feliks Franciszek

KAT.WETERAN:
1. KUCZERA DARIUSZ
2. PIECOWSKI MIROSŁAW
3. WNĘK ANDRZEJ
4. RODEK ZBIGNIEW
5 - 6
WIŻA ROMAN
GWIZDON ARTUR
7 - 8
WALDOWSKI WOJCIECH
OPOZDA RAFAŁ
9 - 12
LAMER MACIEJ
SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
BALAWAJDER JACEK
MIGDAŁ EUGENIUSZ
13 - 16
DOMERADZKI ZDZISŁAW
SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
ŁAGOWSKI PIOTR
MIGAS ANNA
17 - 24
KRAWCZYK JAROSŁAW
STEUER RUDOLF
MŁYNARCZYK EWA
PECZARKA ADRIAN
MICHALEC KAZIMIERZ
MIREK PIOTR
KUFEL TADEUSZ
OGOŃSKA Iwona
25 - 26
WIERBIŁOWICZ GRZEGORZ
WERNER PETRYK


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.