...

Podsumowanie IV Memoriału Marka Wróblewskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 20 Grudnia 2019

Memoriał Marka Wróblewskiego

Wyświetleń: 598

Komentarzy: 0

Tagi:
Kraków
Memoriał Marka Wróblewskiego

IV Memoriał Marka Wróblewskiego w tenisie stołowym już za nami. Głównym organizatorem tego sportowego wydarzenia był Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy. 15 grudnia 2019 roku na obiektach sportowych KS Bronowianka w zawodach udział wzięło 182. zawodniczki i zawodników. Tegoroczna edycja Memoriału okazała się być rekordową!

Zawody uświetnili swoją obecnością: Pani Danuta Wróblewska, Pani Teresa Maga, Pan Mirosław Wróblewski – najbliższa rodzina ś.p. Pana Marka Wróblewskiego, wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa Pan Rafał Komarewicz, dyrektor Wydziału Prawnego i Nadzoru Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie Pan Mirosław Chrapusta, dyrektor KSOS Pan Krzysztof Augustyn, wicedyrektor KSOS Pan Mirosław Buczek, wieloletni dyrektor KSOS Pan Zdzisław Tracz, a także prezes Małopolskiego TKKF Pan Leszek Tytko oraz członek zarządu Małopolskiego TKKF Władysław Łopatka.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców tegorocznego IV Memoriału Marka Wróblewskiego w poszczególnych kategoriach:Żacy: Pajorski Mateusz Młodzicy: Pilch Aleksander Kadeci: Turecki Kacper Juniorzy: Kołek Maciej Dziewczynki: Konstantyn Kaja Kobiety: Kozioł Sandra Weterani: Kaliciak Dariusz Weterani starsi: Glanowski Waldemar Open:  Knaga Łukasz.



REKLAMA Czytaj dalej



Patronami tego sportowego wydarzenia byli Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie. w skład którego wchodzą : MPEC S.A. w Krakowie, Wodociągi Miasta Krakowa - W Krakowie dobra woda prosto z kranu, MPK Krakow, MPO Kraków, patronem medialnym było Radio Kraków, natomiast TVP3 Kraków przygotowała relację ze sportowych zmagań tenisistek i tenisistów.

Szczegółowe wyniki:


kategoria open:
1.
    Łukasz Knaga
    KS Bronowianka
2.
    Arkadiusz Radek
    MKS KSOS Kraków
3.
    Paweł Bolsęga
    Ks Spektrum Słopnice
4.
    Damian Dąbrowski
    Polonia Wilczkowice
5.
    Maciej Kołek
    KS Branowianka
6.
    Sandra Kozioł
    KS Bronowianka
7.
    Grzegorz Kuć
    KS Bronowianka
8.
    Damian Jedynak
    LKS Polonia Wilczkowice
9.
    Adrian Piegza
    KS Bronowianka
9.
    Kacper Andrzejak
    KS Bronowianka
9.
    Antoni Wojciaczyk
    KS Podwawelski
9.
    Maksym Chudzicki
    KS Bronowianka Kraków
9.
    Aleksander Dietrich
    Mks KSOS KRAKÓW
9.
    Jacek Zając
    MKS KSOS KRAKÓW
9.
    Pavel Yehorkin
    Krakow
9.
    Krystian Prochot
    MKS KSOS
9.
    Mateusz Pęczek
    MKS KSOS Kraków
17.
    Mateusz Robak
    Mks Tarnovia Tarnów
17.
    Dawid Kowal
    Kraków
17.
    Daniel Florek
    Kraków
17.
    Rafał Bober
    MKS KSOS Kraków
17.
    Sebastian Bolisęga
    Porta Kraków
23.
    Marcin Wierzbiński
    MKS KSOS Kraków
23.
    Adrian Mroczek
    MKS TARNOVIA TARNÓW
23.
    Bartłomiej Łach
    MKS KSOS KRAKÓW
23.
    Marek Nowicki
    LKS Polonia Wilczkowice II
23.
    Adrian Harmaciński
    Wieliczka
23.
    Mariusz Smuga
    Kraków
23.
    Natalia Mansfeld
    UKS Płomień Limanowa
23.
    Artur Burkiet
    Sanok
23.
    Mariusz Janiszewski
    Kraków
23.
    Andrzej Zieliński
    LKS Polonia Wilczkowice
23.
    Magdalena Pieczka
    Kraków
34.
    Ewa Cychowska
    KS Bronowianka
34.
    Szymon Pieprzyk
    MKS KSOS Kraków
34.
    Piotr Sokal
    Kraków
34.
    Michał Krasny
    Kraków
34.
    Dajana Jastrzębska
    JKS Jastrzębie
34.
    Damian Kowalik
    Wieliczka
34.
    Kornel Utylski
    MKS KSOS KRAKÓW
34.
    Mariusz Ścisłowski
    Krakow
34.
    Zbigniew Karatnik
    Kraków
34.
    Jerzy Śmiałek
    Kraków
34.
    Michał Dąbek
    MKS KSOS KRAKÓW
45.
    Mariusz Łakomy
    MKS KSOS Kraków
45.
    Monika Brzeska
    Kraków

kategoria żak:
1.
    Mateusz Pajorski
    Uks Gryf Gdów
2.
    Tomasz Kałuża
    Ukts Sokół Orzesze
3.
    Oliwier Turek
    RKS Cukrownik Chybie
4.
    Jakub Turecki
    UKS Gryf Gdów
5.
    Mateusz Wiśniewski
    Skawa Wadowice
6.
    Nikodem Nagel
    UKS ,,Jordan" Zakliczyn
7.
    Rafał Marchewka
    UKS Gryf Gdów
8.
    Adam Reszka
    Siemacha
9.
    Mikołaj Pilch
    UKS Gryf Gdów
9.
    Karol Kaczmarczyk
    Skawa Wadowice
9.
    Tomasz Kaźmierczak
    MKS KSOS Kraków
9.
    Jan Klimczak
    MKS KSOS Kraków
13.
    Jan Galiak
    SMS Solne Miasto Wieliczka
13.
    Adrian Kubera
    MKS SKAWA WADOWICE
13.
    BARTOSZ NOREK
    MKS SKAWA WADOWICE
13.
    Denis Bagatsky
    MKS KSOS Kraków
16.
    Krzysztof Piekarski
    Siemacha
16.
    Wojciech Niewiara
    GOK w Charsznicy
16.
    Tymon Sączawa
    PKS Porta Kraków
16.
    Oliwier Strycharski
    PKS Porta Kraków

kategoria młodzik:
1.
    Aleksander Pilch
    UKS Gryf Gdów
2.
    Kajetan Kanownik
    MOKSiR Czchów
3.
    Paweł Piróg
    Siemacha
4.
    Maciej Rachfał
    TG Sokół Brzesko
5.
    Kacper Lipowicz
    UKS OLesno
6.
    Michał Markiewicz
    Siemacha Kraków
7.
    Kornel Utylski
    MKS KSOS KRAKÓW
8.
    Bartosz Pieszczek
    MKS KSOS Kraków
9.
    Michał Brzeźiński
    LKS KŁOS OLKUSZ
9.
    Mikołaj Bobak
    Victoria Spytkowice
9.
    Natan Pławiński
    SMS Solne Miasto Wieliczka
9.
    Rafał Guzik
    PKS Porta Kraków
13.
    Sebastian Buliński
    SMS Solne Miasto Wieliczka
13.
    Adam Gąsiorowski
    SMS Solne Miasto Wieliczka
13.
    Sebastian Krakowski
    UKS ,,Jordan" Zakliczyn
13.
    Jakub Saletnik
    SMS Solne Miasto Wieliczka
13.
    YEWGENIJ GNATYSZEN
    Kraków
13.
    BARTŁOMIEJ KOSMACZ
    Kraków
19.
    Dawid Kubera
    MKS Skawa Wadowice
19.
    Szymon Tomsia
    LKS KŁOS OLKUSZ
19.
    Jakub Wiater
    SMS Solne Miasto Wieliczka
19.
    Oskar Berniak
    PKS Porta Kraków
19.
    Kacper Pęczek
    MKS KSOS Kraków
19.
    Jakub Bąchór
    LKS KŁOS OLKUSZ
25.
    Jakub Guzik
    SMS Solne Miasto Wieliczka
25.
    Kacper Oleksa
    SMS Solne Miasto Wieliczka
25.
    Oliwier Biela
    SMS Solne Miasto Wieliczka
25.
    Franciszek Reptak
    Zielonki
25.
    Adam Pachel
    PKS Porta Kraków
25.
    Jan Kuszaj
    PKS Porta Kraków

kategoria kadet:
1.
    Mateusz Kucharski
    UKS GRYF Gdów
2.
    Kacper Turecki
    UKS Gryf Gdów
3.
    Kacper Andrzejak
    KS Bronowianka
4.
    Rafał Majdak
    MKS KSOS KRAKÓW
5.
    Bartłomiej Krokos
    MKS KSOS Kraków
6.
    Kacper Nagel
    UKS ,,Jordan" Zakliczyn
7.
    Rafał Bryła
    Victoria Spytkowice
8.
    Wojciech Pojasek
    MKS KSOS Kraków
9.
    Igor Adamczyk
    LKS KŁOS OLKUSZ
10.
    Dominik Sodo
    UKS Dwójka Sosnowiec
10.
    Mateusz Ficek
    KSOS Krakow
10.
    Filip Gajer
    LKS KŁOS OLKUSZ
13.
    Yehor Chornyi
    SMS Solne Miasto Wieliczka
13.
    Kacper Ficek
    KSOS Krakow

kategoria junior:
1.
    Maciej Kołek
    KS Bronowianka
2.
    Bartlomiej Gala
    KS Podwawelski Kraków
3.
    Pawel Kopacki
    KS Bronowianka
4.
    Michał Bodnar
    KS Podwawelski Kraków
5.
    Mateusz Robak
    Mks Tarnovia Tarnów
6.
    Bartłomiej Kornaś
    Jordan Zakliczyn
7.
    Wiktor Robak
    MKS KSOS Kraków
8.
    Grzegorz Kuć
    KS Bronowianka
9.
    Jakub Piękosz
    TG Sokół Brzesko
9.
    OSKAR JĘDRZEJOWSKI
    MKS SKAWA WADOWICE
9.
    Aleksander Dietrich
    MKS KSOS Kraków
9.
    Dawid Nowak
    TG Sokół Brzesko
13.
    Franciszek Kusiak
    KS Bronowianka
13.
    Bartek Wojas
    MKS KSOS Krakow
13.
    Mikołaj Pieszczek
    MKS KSOS Kraków
13.
    Wiktor Chrost
    LKS KŁOS OLKUSZ
17.
    Krzysztof Doniec
    MKS KSOS KRAKÓW
17.
    Michał Dąbek
    MKS KSOS Kraków
17.
    Piotr Brzeźiński
    LKS KŁOS OLKUSZ
17.
    Bartłomiej Wąs
    Ks Podwawelski Kraków

kategoria dziewczynki:
1.
    Kaja Konstantyn
    MKS KSOS KRAKÓW
2.
    Aleksandra Karolczuk
    GOK w Charsznicy
3.
    Karolina Utylska
    MKS KSOS KRAKÓW
4.
    Urszula Jambur
    GOK w Charsznicy
5.
    Nicola Turcza
    SMS Solne Miasto Wieliczka

kategoria kobiety:
1.
    Sandra Kozioł
    KS Bronowianka
2.
    Kamila Kliszek
    KS Bronowianka
3.
    Zuzanna Syrda
    KS Bronowianka
4.
    Natalia Tuleja
    Ckis skawina
5.
    Natalia Mensfeld
    UKS Płomień Limanowa
6.
    Anna Kopacka
    KS Bronowianka
7.
    Dajana Jastrzębska
    UKTS Sokół Orzesze
8.
    Natalia Piękosz
    TG Sokół Brzesko
9.
    Anna Studnicka
    KTS Victoria Spytkowice
9.
    Magdalena Pieczka
    Kraków
11.
    Gabriela Wrzesień
    GOK w Charsznicy

weterani do 55 lat:
1.
    Dariusz Kaliciak
    PKS Porta Kraków
2.
    Damian Dąbrowski
    Polonia Wilczkowice
3.
    Mirosław Maślong
    PKS Porta Kraków
4.
    Ryszard Partyka
    PKS Porta Kraków
5.
    Artur Marchewka
    UKS Gryf Gdów
6.
    Dariusz Bochenek
    Uks Magnum Koźmice Wielkie
7.
    Andrzej Rusek
    LZS "Solidarni " Mędrzechów
8.
    Dariusz Nałódka
    Magnum Koźmice
9.
    Zbigniew Mucha
    Kraków
9.
    Paweł Lelek
    BRONOWIANKA KRAKÓW
9.
    Zbigniew Karatnik
    Kraków
9.
    Jacek Bobak
    Victoria Spytkowice
13.
    Robert PEREK
    PKS PORTA Kraków
13.
    Marcin Imielski
    KŁOS OLKUSZ
13.
    Tomasz Winkler
    Kraków
13.
    Piotr Homola
    Kraków
17.
    Andrzej Zieliński
    Polonia Wilczkowice
17.
    Maksym Bagatsky
    KrAKÓW
17.
    Piotr Schweichler
    Kraków
17.
    GRZEGORZ REPTAK
    Wisła Rząska II

weterani powyżej 55 lat:
1.
    Waldemar Glanowski
    LKS Grom Złota Dama Poczesna
2.
    Franciszek Łysak
    LKS Byczyna Jaworzno
3.
    Andrzej Czupryna
    LZS "Solidarni " Mędrzechów
4.
    Jerzy Miśkowiec
    LKS „Dobrzanka" Dobra
5.
    Zenon Woliński
    LZS "Solidarni " Mędrzechów
6.
    Wacław Piękosz
    TG Sokół Brzesko
7.
    Marek Biesaga
    Q Team Kraków
8.
    Sławomir Bzowy
    Kraków
9.
    Jan Mrózek
    LKS „Dobrzanka" Dobra
9.
    Bogdan Wełna
    Stanisławice
9.
    Tadeusz Szymoniak
    Kraków
9.
    Antoni Wojciaczyk
    KS Podwawelski
13.
    Ryszard Woźniak
    Kryspinów
13.
    Jerzy Śmiałek
    Kraków
13.
    Adam Bułat
    Kraków
13.
    Wiesław Grzechnik
    PKS Porta Kraków


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.