...

Piekary Śląskie zapraszają na Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 22 Listopada 2019

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - Piekary Śląskie 2019

Wyświetleń: 618

Komentarzy: 0

Tagi:
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
Piekary Śląskie

W niedzielę 15 grudnia w Piekarach Śląskich zostanie rozegrany Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego.

regulamin:

I. CEL:       

promocja aktywnego spędzania czasu wolnego, popularyzacja Tenisa Stołowego w Piekarach Śląskich, udział w rywalizacji o charakterze sportowym.REKLAMA Czytaj dalejII. MIEJSCE:
Hala MOSiR Kozłowa Góra ul. Szkolna 1 A.

III. TERMIN:
15 grudnia (niedziela) 2019 r.

IV. GODZINA:
9:00.

V. ORGANIZATOR:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3

VI. UCZESTNICY:  
wszystkie chętne osoby, od 18 roku życia , które  legitymują się brakiem przeciwwskazań do udziału w zawodach sportowych  uczestnicy zobowiązani są do przedstawienia pisemnej zgody do udziału w zawodach prowadzona będzie odrębna klasyfikacja dla Kobiet i Mężczyzn

VII. ZASADY WSPÓŁZAWODNICTWA:
system rozgrywania spotkań podany zostanie w dniu zawodów po zamknięciu listy zapisów, poszczególne sety rozgrywane będą do zdobycia 11 punktów przy 2-punktowej przewadze, rozgrywki prowadzone będą zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, prowadzone będą tylko gry singlowe, organizator zastrzega sobie prawo zmiany systemu rozgrywek ze względu na liczbę zawodników, w turniejach nie ma rozstawionych zawodników przed turniejem rozlosowywane są poszczególne pary, które rozpoczynają ze sobą rywalizacje.


VIII. PROGRAM:
- zapisy w dniu zawodów 8 00 – 8 30 oraz od poniedziałku do piątku w Dziale Promocji i Sportu MOSiR w Piekarach Śląskich w godz 7:30 – 15:30 lub pod nr tel. (32) 768-10-10,
- ilość miejsc ograniczona, przyjmuje się udział max. 32 uczestników w przypadku zapisania się 32 uczestników do piątku 13 grudnia, w  dniu zawodów zapisy nie będą przyjmowane.
           
IX. NAGRODY:   
wyróżnienia dla najlepszych zawodników w turnieju

UWAGI KOŃCOWE:
w przypadkach spornych lub nie objętych regulaminem decyzję podejmuje upoważniony przedstawiciel organizatora, ubezpieczenie uczestnicy zawierają we własnym zakresie, uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu.

INFORMACJE:
MOSiR ul. Olimpijska 3, Dział Promocji i Sportu od poniedziałku do piątku w godz 7:30 – 15:30, tel. 768-10-10, na stronie internetowej:  www.mosir.piekary.pl.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.