...

Julia Bartoszek i Grzegorz Felkel wygrali II WTK na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 08 Listopada 2019

Zwycięzcy II WTK seniorów w woj. śląskim 2019 - fot. ŚLZTS

Wyświetleń: 471

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
śląskie
Grzegorz Felkel
Julia Bartoszek

Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie-Zdrój) i Grzegorz Felkel (KTS Gliwice) wygrali II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów w Łaziskach Górnych.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje:

seniorki:

1 BARTOSZEK Julia 2001 1475 JKTS Jastrzębie-Zdrój 90
2 KUBIAK Anna 2004 1455 JKTS Jastrzębie-Zdrój 85
3 JANIK Angelika 2000 3815 KTS Gliwice 81
4 WYROBEK Sabina 1992 1473 JKTS Jastrzębie-Zdrój 77
5-6 FRANASZCZUK Klaudia 2002 855 SKARBEK Tarnowskie G. 73
RAKOWSKA Karolina 2002 859 SKARBEK Tarnowskie G. 73
7-8 PASZEK Agata 2001 1472 JKTS Jastrzębie-Zdrój 69
TOMECKA Julia 2002 854 SKARBEK Tarnowskie G. 69
9-12 RAZAKOWSKA Estera 2002 856 SKARBEK Tarnowskie G. 62
KLUSZEWSKA Milena 2002 858 SKARBEK Tarnowskie G. 62
KAŁUŻNY Laura 2004 1450 JKTS Jastrzębie-Zdrój 62
SZYMCZYK Natalia 2003 853 SKARBEK Tarnowskie G. 62
13-16 HETNAŁ Sandra 1999 292 RKS CUKROWNIK Chybie 53
RUSIN Anna 1988 3822 KTS Gliwice 53
CIESIELSKA Agata 1997 3813 KTS Gliwice 53
MŁYNEK Natalia 1998 857 SKARBEK Tarnowskie G. 53
17-24 MIKOŁAJEC Patrycja 1997 1470 JKTS Jastrzębie-Zdrój 40
MAZUR Klaudia 2003 338 KU AZS UJD Częstochowa 40
KANIECKA Dorota 1988 3816 KTS Gliwice 40
GÓRSKA Aleksandra 2000 1424 UKS ENERGIA Siewierz 40
KULA Aneta 1997 864 SKARBEK Tarnowskie G. 40
SZABAT Patrycja 2001 3829 KTS Gliwice 40
KRAWCZYK Kinga 2002 1454 JKTS Jastrzębie-Zdrój 40
FILICZAK Ewa 2001 46 KS Mysław 40
25-32 Tomczak Weronika 2004 1461 JKTS Jastrzębie-Zdrój 25
Rakowska Magdalena 2005 860 SKARBEK Tarnowskie G. 25

seniorzy:

1 Felkel Grzegorz 1998 3814 KTS Gliwice 90
2 Balcerzak Marcin 1998 3497 TTS POLONIA Bytom 85
3 KAPIK Krzysztof 1999 3339 BISTS Bielsko-Biała 81
4 KWODAWSKI Bartosz 1980 3817 KTS Gliwice 77
5-6 TRELA Mateusz 1990 1539 KS VIRET CMC Zawiercie 73
WRÓBEL Dariusz 1990 3504 TTS POLONIA Bytom 73
7-8 MICHAEL Daniel 1982 3503 TTS POLONIA Bytom 69
SZYDŁO Stanisław 1970 4704 UKS HURAGAN Sosnowiec 69
9-12 SZOŁTYSEK Artur 1971 2497 KS NAPRZÓD Borucin 62
DĄBROWSKI Igor 1993 3498 TTS POLONIA Bytom 62
KALINOWSKI Mateusz 1995 48 KS Mysław 62
MYSZEWSKI Adrian 1975 1537 KS VIRET CMC Zawiercie 62
13-16 JEMILIANOWICZ Sebastian 1997 626 Czechowice-Dziedzice 53
GUMIŃSKI Krzysztof 2003 3836 KTS Gliwice 53
LILIEN Aleksander 2002 3839 KTS Gliwice 53
CIOCH Błażej 1987 104 Czechowice-Dziedzice 53
17-24 MISIAK Mateusz 1995 3326 POLITECHNIKA Gliwice 40
GLANOWSKI Jakub 1987 358 DĄBROWIAK Dąbr. Górn. 40
ZIĘTARA Ksawery 2002 2854 AKS Mikołów 40
RADŁO Szymon 2001 3821 KTS Gliwice 40
ŁYSAKOWSKI Michał 2004 3506 TTS POLONIA Bytom 40
GWIZDON Oliwer 2003 29 KS Mysław 40
CZAPLA Kamil 2002 875 SKARBEK Tarnowskie G. 40
TWARDOWSKI Szymon 1997 4705 UKS HURAGAN Sosnowiec 40
25-32 WOŹNIAK Jakub 2001 2764 UKTS SOKÓŁ Orzesze 25
PAWŁOWSKI Krzysztof 2001 3819 KTS Gliwice 25
ELIASZ Adrian 1981 2492 KS NAPRZÓD Borucin 25
MROZIK Sebastian 1992 2768 UKTS SOKÓŁ Orzesze 25
PIECH Paweł 1995 2677 KS UNIA Kalety 25
SZYDŁO Aleksander 1995 4703 UKS HURAGAN Sosnowiec 25
BROŻEK Piotr 1993 2839 AKS Mikołów 25
KACZOR Jan 1996 360 DĄBROWIAK Dąbr. Górn. 25
33-48 KACZOREK Marek 1963 3656 MUKS JEDYNKA Pszów 17
SKÓRSKI Michał 1999 4702 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
PIOTROWSKI Tadeusz 1963 1542 KS VIRET CMC Zawiercie 17
JABŁOŃSKI Filip 1983 484 LKS GWIAZDA Skrzyszów 17
BOMBA Artur 1993 2838 AKS Mikołów 17
ADAMCZYK Mikołaj 2005 3834 KTS Gliwice 17
DURAK Kamil 1987 2840 AKS Mikołów 17
MUGOWSKI Arkadiusz 2002 3840 KTS Gliwice 17
PAPAŁA Jakub 1999 2845 AKS Mikołów 17
MINDA Michał 1988 1538 KS VIRET CMC Zawiercie 17
ABRAMOWICZ Robert 1986 878 SKARBEK Tarnowskie G. 17
MROWCA Michał 1988 3019 LKS Pogórze 17
DOMIN Maciej 2005 1449 JKTS Jastrzębie-Zdrój 17
PIECOWSKI Miłosz 2006 3477 KUŹNIA MARTEX Rybnik 17
LIBISZEWSKI Grzegorz 2001 1112 LESZN. Leszna Górna 17
BAJER Kamil 1996 45 KS Mysław 17
49-64 KEMPA Mateusz 2000 3652 MUKS JEDYNKA Pszów 14
DZIEMBAŁA Dominik 1996 1110 LESZN. Leszna Górna 14
ADAMUS Paweł 1999 893 SKARBEK Tarnowskie G. 14
IDACZYK Dominik 2002 874 SKARBEK Tarnowskie G. 14
KOCHAŃCZYK Łukasz 2001 2841 AKS Mikołów 14
KACZMAREK Jakub 2002 880 SKARBEK Tarnowskie G. 14
KOWOL Marek 2000 3653 MUKS JEDYNKA Pszów 14
CZYRNIA Piotr 1990 2770 UKTS SOKÓŁ Orzesze 14
MIREK Piotr 1977 3049 ZGODA-BYCZYNA Jaworzno 14
PIECOWSKI Mirosław 1975 2496 KS NAPRZÓD Borucin 14
NOWAK Jakub 2001 2734 UKS IKAR Mierzęcice 14
Lasota Marcin 2002 3473 KUŹNIA MARTEX Rybnik 14
Stefaniak Michał 2000 3328 POLITECHNIKA Gliwice 14
Gulba Juliusz 2005 889 SKARBEK Tarnowskie G. 14
65-96 Babicz Adam 1999 4698 UKS HURAGAN Sosnowiec 10
Łuczka Jakub 1999 1469 JKTS Jastrzębie-Zdrój 10
Pańczyk Adrian 2005 1528 KS VIRET CMC Zawiercie 10
Matyśkiewicz Filip 1991 8129 ZGODA-BYCZYNA Jaworzno 10
Skorupa Jakub 2002 883 SKARBEK Tarnowskie G. 10
Domagała Wojciech 1981 4654 SIEM. Siemianowice Ś. 10
Szostok Sebastian 2002 3020 LKS Pogórze 10
Stecyszyn Jakub 2003 881 SKARBEK Tarnowskie G. 10
Puklicki Kacper 1996 3331 POLITECHNIKA Gliwice 10
Steuer Dariusz 1981 3826 KTS Gliwice 10
Borek Kamil 2000 3651 MUKS JEDYNKA Pszów 10


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.