...

Julia Szemiel, Adrian Szeliga, Aleksandra Kniaź i Michał Wawrzesta mistrzami Polski niesłyszących!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 15 Października 2019

Julia Szemiel (AZS UJD Częstochowa), Adrian Szeliga (Spartan Lublin), Aleksandra Kniaź (UMKSN Poznań)  i Michał Wawrzesta (MIG Gliwice) zostali mistrzami Polski osób niesłyszących w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

medaliści:

gra pojedyncza kobiet:

1. Szemiel Julia (AZS UJD Częstochowa)
2. Żyła Iwona (AZS UJD Częstochowa)
3. Walesiak Milena (Wojownik Otwock)
3. Kniaź Aleksandra (UMKSN Poznań)



REKLAMA Czytaj dalej



gra pojedyncza mężczyzn:
1. Szeliga Adrian (Spartan Lublin)
2. Pieta Paweł (AZS UJD Częstochowa)
3. Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań)
3. Gierszewski Paweł  (UMKSN Poznań)

gra podwójna kobiet:
1. Szemiel Julia (AZS UJD Częstochowa) - Żyła Iwona (AZS UJD Częstochowa)
2. Walesiak Milena (Wojownik Otwock) - Kniaź Aleksandra (UMKSN Poznań)
3. Grodziska Magdalena  (Świt Wrocław) - Fiszk Marzena  (Olimp Wejherowo)
3. Kowalczyk Agnieszka (Świt Wrocław) - Żmuda-Trzebiatowska Anna (Świt Wrocław)

gra podwójna mężczyzn:
1. Pięta Paweł (AZS UJD Częstochowa) - Kurowski Mariusz (Świt Wrocław)
2. Szeliga Adrian (Spartan Lublin) - Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań)
3. Wawrzesta Michał (MIG Gliwice) - Michał Jabłoński (AZS UJD Częstochowa)
3. Szpargała Ziemowit (Świt Wrocław) - Grodziski Jakub (Świt Wrocław)

gra mieszana:
1. Szeliga Adrian (Spartan Lublin) - Szemiel Julia (AZS UJD Częstochowa)
2. Pięta Paweł (AZS UJD Częstochowa) - Żyła Iwona  (AZS UJD Częstochowa)
3. Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań) - Walesiak Milena (Wojownik Otwock)
3. Gierszewski Paweł (UMKSN Poznań) - Kniaź Aleksandra (UMKSN Poznań)

gra pojedyncza dziewcząt  kat. do lat 19:

1. Kniaź Aleksandra (UMKSN Poznań)
2. Chardykow Sonia (Świt Wrocław)
3. Pakura Wiktoria (Olimp Wejherowo)

gra pojedyncza chłopców  kat. do lat 19:
1. Wawrzesta Michał (MIG Gliwice)
2. Jabłoński Karol (AZS UJD Częstochowa)
3. Pałkowski Patryk (Olimp Wejherowo)
3. Malik Oskar (Olimp Wejherowo)

gra podwójna chłopców kat. do lat 19:
1. Wawrzesta Michał (MIG Gliwice) - Jabłoński Karol (AZS UJD Częstochowa)
2. Pałkowski Patryk (Olimp Wejherowo) - Chardykow Nicolas (Świt Wrocław)
3. Maniecki Ignacy (Olimp Wejherowo) - Malik Oskar (Olimp Wejherowo)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.