...

Anna Ulatowska i Samuel Michna wygrali 1. GP Polski żaków

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 14 Października 2019

Anna Ulatowska (MKS Wolavia Wołów) i Samuel Michna (UKS Lis Sierakowice) wygrali 1. Grand Prix Polski Żaków w Łaziskach Górnych.

Ulatowska w finale tej imprezy pokonała Katarzynę Rajkowską (Olimpijczyk Jeżewo) 3:2, a Michna wygrał z Fabianem Sprzączakiem (GLKS Nadarzyn) 3:2.

klasyfikacje:

żaczki:
1 41481 ULATOWSKA Anna 5340 2009 MKS WOLAVIA Wołów DŚL 100
2 45208 RAJKOWSKA Katarzyna 3556 2009 OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 94
3-4 46676 TWARDAWA Emilia 211 2009 Czechowice-Dziedzice ŚLS 82
45375 KRAUSE Agata 2024 2009 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 82
5-8 45931 LASKOWSKA Emilka 602 2009 CIA Łaskarzew MAZ 71
45181 PIEKARCZYK Zuzanna 6554 2010 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 71
46234 ŁAKOMA Maja 6320 2009 HEKSA Niedrzwica Duża LLS 71
47457 LECH Maja 4024 2009 KS GORCE Nowy Targ MŁP 71
9-12 49781 KOWALSKA Julia 3962 2009 MLUKS ORLIK Kcynia KPM 62
49530 RUCIŃSKA Lena 1432 2010 WEL Lidzbark Welski WMZ 62
47056 RATAJCZYK Nikola 2514 2009 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 62
45401 CZAJA Julia 395 2010 MRKS Gdańsk POM 62
13-16 45740 KULCZYCKA Wanessa 1751 2010 GORZOVIA Gorzów Wlkp. LBU 59
50586 MAKAR Aleksandra 5128 2010 MLKS NURT Przemyśl PKR 59
47382 PRZYBYLSKA Aleksandra 5201 2009 KS POLONIA Śmigiel WLP 59
47994 PILARSKA Weronika 6806 2009 LUKS KUSY Laskowice KPM 59
17-24 47252 KNAPIK Marta 4669 2009 KRAJNA Sępólno Kraj. KPM 55
48455 KWAŚNIEWSKA Zuzanna 1345 2010 BOSIR ULKS Barcin KPM 55
51951 HABA Klaudia 3403 2010 MKS TARNOVIA Tarnów MŁP 55
48974 SKÓRA Weronika 4867 2009 UKS Niedźwiada Dolna PKR 55
47809 KUSIŃSKA Blanka 6722 2009 GLKS Nadarzyn MAZ 55
45767 PIETRASZKO Małgorzata 3381 2009 MEBLE ANDERS Żywiec ŚLS 55
49463 KARCZMARZ Maria 5855 2009 LEWART AGS Lubartów LLS 55
46528 CHROMIK Anna 198 2009 Czechowice-Dziedzice ŚLS 55
25-32 49162 SKIBIŃSKA Dominika 9447 2009 SKTS DWÓJKA Kraśnik LLS 52
48741 JAKUBCZYK Weronika 139 2009 UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 52
50715 ROGALA Anna 2333 2010 LKS JAR Kielnarowa PKR 52
47542 ŻACZEK Kalina 1710 2009 UKS OPTIMUM Lubasz WLP 52
45196 MALINOWSKA Anastazja 34 2009 KS Mysław ŚLS 52
49223 MAJKOWSKA Andżelika 2242 2009 UKS JUVENIA Półczno POM 52
46677 KOSTUCH Gabriela 141 2009 UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 52
44988 STEFANIAK Amelia 7443 2009 MTS Kwidzyn POM 52
33-40 48730 SERAFIN Antonina 8271 2009 UKS ŻACZEK Fajsławice LLS 48
47158 ZAWIŚLAK Lena 2276 2010 LKS OMEGA Kleszczów ŁDZ 48
46990 KOCIK Wiktoria 3864 2009 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 48
49837 KONSTANTYN Kaja 6878 2009 MKS KSOS Kraków MŁP 48
48093 GOMULAK Matylda 8108 2010 PIONIER Kleszczewo WLP 48
46796 BAZYLEWSKA Zuzanna 1963 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 48
46365 BUCHOWSKA Magdalena 9966 2009 UKS ATS Białystok PDL 48
49850 ZUBRYCKI Olga 1510 2009 TS ÓSEMKA Białystok PDL 48
41-48 49512 GROBELNA Marlena 3729 2010 MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn LBU 46
49412 WIECZOREK Zuzanna 5212 2011 KS POLONIA Śmigiel WLP 46
49535 BYRTEK Emilia 1098 2009 LESZN. Leszna Górna ŚLS 46
49851 KIERSNOWSKA Natalia 1494 2010 TS ÓSEMKA Białystok PDL 46
48856 GODLEWSKA Karolina 7706 2009 UKS ATS Białystok PDL 46
46177 BIAŁK Karolina 6260 2009 MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 46
48875 BUGAŁA Ewa 2617 2010 SPORTOWIEC Częstochowa ŚLS 46
44843 KRYNICKA Alicja 2873 2009 LUKS ABC ŻAK Pisanica WMZ 46
49-56 49680 ADAMCZYK Natasza 4158 2010 LKTS Luboń WLP 42
49698 SZAFRAŃSKA Kinga 4461 2009 UKS RETURN Piaseczno MAZ 42
49504 KUCHARCZYK Oliwia 3731 2009 MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn LBU 42
47059 HEROK Emilia 2519 2009 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 42
47058 BĄK Klaudia 2523 2010 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 42
47060 RATAJCZYK Aleksandra 2516 2010 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 42
45255 URBANOWICZ Klaudia 1530 2009 KS VIRET CMC Zawiercie ŚLS 42
46685 ROGOWICZ Natalia 1422 2009 UKS ENERGIA Siewierz ŚLS 42
57-64 51934 PISZCZEK Milena 3264 2010 UKS ORLĘTA Bilcza ŚWI 40
49740 ROMANOWSKA Aleksandra 2538 2010 UKS SOKOLIK Niemodlin OPO 40
49144 WOJTYŁA Maja 1977 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 40
45355 KARKOSZKA Jagoda 5755 2009 UKS PIAST Ostrzeszów WLP 40
49624 SZYMAŃSKA Hanna 1426 2011 UKS ENERGIA Siewierz ŚLS 40
46663 CHRUPCAŁA Hanna 3663 2009 MUKS JEDYNKA Pszów ŚLS 40
49511 GROBELNA Lena 3728 2010 MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn LBU 40



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1 42168 MICHNA Samuel 4433 2009 UKS LIS Sierakowice POM 100
2 45757 SPRZĄCZAK Fabian 6728 2009 GLKS Nadarzyn MAZ 94
3-4 48346 FLAUMENHAFT Szymon 6463 2009 PKS KOLPING Jarosław PKR 82
47314 PAKUŁA Aleks 6771 2009 KTS Sieradz ŁDZ 82
5-8 46363 PERKOWSKI Kacper 7724 2009 UKS ATS Białystok PDL 71
43269 SZYMCZAK Wojciech 919 2009 MLKS PIAST Kruszwica KPM 71
44388 WNĘK Krzysztof 2760 2009 TKS GRANIT Strzelin DŚL 71
47455 MRUGAŁA Jan 4029 2010 KS GORCE Nowy Targ MŁP 71
9-12 46674 SZARY Piotr 210 2009 Czechowice-Dziedzice ŚLS 62
46333 KAŁUŻA Tomasz 2784 2009 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 62
49071 PAJORSKI Mateusz 1609 2009 UKS GRYF Gdów MŁP 62
45186 GAWLAS Mateusz 202 2009 Czechowice-Dziedzice ŚLS 62
13-16 46631 BURAKOWSKI Patryk 4451 2009 UKS RETURN Piaseczno MAZ 59
46408 MATYSIAK Mikołaj 6725 2010 GLKS Nadarzyn MAZ 59
47063 ZIEMBA Bartosz 9484 2009 GKTS Giżycko WMZ 59
45795 MARCZAK Cyprian 7293 2009 KOSZALINIANIN Koszalin ZPM 59
17-24 45595 TOMASZEWSKI Kacper 2786 2009 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 55
46010 TURECKI Jakub 1598 2011 UKS GRYF Gdów MŁP 55
49820 ŁĄCKI Piotr 7258 2010 KS START Nowy Sącz MŁP 55
46823 ORSZULAK Kamil 206 2009 Czechowice-Dziedzice ŚLS 55
44990 KACZOROWSKI Leon 7434 2009 MTS Kwidzyn POM 55
50662 SUKURENKO Karol 2592 2010 KTS Kołobrzeg ZPM 55
46630 BURAKOWSKI Konrad 4449 2009 UKS RETURN Piaseczno MAZ 55
45726 KORZUS Julian 5582 2010 ENERGA KTS Toruń KPM 55
25-32 49064 MUSIAŁ Sebastian 186 2010 UMLKS Radomsko ŁDZ 52
48390 SUŁEK Bartosz 4171 2009 LKTS Luboń WLP 52
50966 CIOSMAK Maciej 4707 2009 UKS HURAGAN Sosnowiec ŚLS 52
50664 GOLATA Jan 8412 2009 PEŁCZ Górki Noteckie LBU 52
45713 KEMPKA Iwo 1903 2009 DEKORGLASS Działdowo WMZ 52
45760 FABISIAK Tomasz 5000 2009 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 52
45752 DOBOSZ Jakub 4999 2010 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 52
49492 PILCH Mikołaj 1597 2011 UKS GRYF Gdów MŁP 52
33-40 46989 KWAPIŚ Adam 3865 2009 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 48
47592 KUKLA Karol 6405 2009 UKS KĘPA Dębica PKR 48
47489 DUBINIAK Patryk 4453 2009 UKS RETURN Piaseczno MAZ 48
47380 WIECZOREK Piotr 5210 2009 KS POLONIA Śmigiel WLP 48
48424 ZAJĄC Mikołaj 213 2009 Czechowice-Dziedzice ŚLS 48
46751 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel 6732 2011 GLKS Nadarzyn MAZ 48
47057 TUREK Oliwier 305 2009 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 48
50361 GRYCUK Szymon 7717 2009 UKS ATS Białystok PDL 48
41-48 47029 KALINOWSKI Przemysław 9899 2009 KS OGNIWO Chełm LLS 46
46816 PARUCH Wiktor 5108 2010 MOSM Tychy ŚLS 46
45408 MECH Bartosz 7115 2009 UKS ORLIK Gdynia POM 46
45197 MALINOWSKI Tobiasz 35 2009 KS Mysław ŚLS 46
49398 LEPICH David 852 2011 LZS Żywocice OPO 46
47310 RUDOLF Wiktor 241 2009 LUKS Chełmno KPM 46
44992 GŁUSZKIEWICZ Jan 7431 2010 MTS Kwidzyn POM 46
48016 KRZYŻANOWSKI Jakub 2407 2010 KS GOTYK Toruń KPM 46
49-56 50399 KULIK Iwo 9496 2009 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 42
45784 MENCEL Tomasz 4092 2009 OKS Olesno OPO 42
48092 DANIELEWICZ Jan 8106 2010 PIONIER Kleszczewo WLP 42
45737 MARCHEWKA Rafał 1605 2009 UKS GRYF Gdów MŁP 42
45714 KEMPKA Krzysztof 1904 2010 DEKORGLASS Działdowo WMZ 42
45591 SZYMIK Jakub 3480 2009 KUŹNIA MARTEX Rybnik ŚLS 42
49203 STANIOWSKI Dawid 2928 2010 LKS ODRA Głoska DŚL 42
52109 WIŚNIEWSKI Mateusz 4764 2010 MKS SKAWA Wadowice MŁP 42
57-64 50215 PIONTEK Aleksander 5482 2009 GMINA Strzelce Opol. OPO 40
49773 KUBOSZEK Miłosz 7318 2011 KU AZS UE Wrocław DŚL 40
45966 GOLEŃ Paweł 3537 2009 KTS Krościenko Wyżne PKR 40
49590 LEWICKI Ksawery 9327 2009 ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 40
51920 SOBIEGRAJ Marek 3250 2010 UKS ORLĘTA Bilcza ŚWI 40
49592 BOBER Wiktor 9325 2010 ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 40
50147 WILIŃSKI Antoni 2275 2010 LKS OMEGA Kleszczów ŁDZ 40


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.